Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vyměňte své kabelky za batoh!

Pro většinu žen jsou kabelky (a to hodně velké množství kabelek) životně důležité, musíte jich mít moc, abyste mohly vybrat tu nejlepší, která se k vašemu outfitu hodí a nejlépe je mít i ve všech velikostech. Bohužel spousta z nich je nepraktická, nevleze se do ní moc věcí, pokud ano, tak je zase nesnesitelně velká a neetická a podobně.

Toto trápení jsem se rozhodla změnit a to tím, že by ženy své kabelky vyměnily na chvíli za batoh! Vůbec tím nemyslím krosnu, ani tomu podobné sportovní batohy, co vypadají příšerně, ale stylové a neokoukané typy. Za prvé-vleze se do nich mnoho a pořád vypadají dobře a za druhé- hodí se ke všemu.

batohy

Vsaďte letos na batohy! Zdroj: www.glamour.com

Už mě také nebaví tahat pořád velkou kabelku, která mi padá z ramene, musím v ní mít učebnice, sešity, peněženku, klíče, telefon a tak dále. Když někam spěchám, pořád mi sklouzává z ramene a nic víc do ní už prostě nenacpu. Jednou mi ovšem kamarádka půjčila batoh a to se mi změnil svět! Je tak neuvěřitelně pohodlný, stylový, hodí se k sukni i k džínám a dám do něho snad úplně všechno! Tohle už dávno pochopili slavní návrháři a navrhli pro významné módní domy batohy, které by doma chtěly mít snad všechny ženy. No jen povězte, nechtěly byste mít i vy batoh Louis Vuitton? Já teda jo! Samozřejmě si za takový batůžek hodně připlatíte, ale víte jak to je, pokud ho chcete, tak ho mít budete. Ale tím ovšem nechci říct, že stylová budete jen s báglem této značky, dnes už totiž takové stylové batohy najdeme i v levnějších prodejnách.

batohy

Ať už jdete v elegantním nebo ne, batoh se vždy bude hodit. Zdroj: www.lele-things.blogspot.com

Pro tento článek jsem se rozhodla porušit má zavedená pravidla v rozepisování článku pod každý nadpis a místo toho vám to dám hezky všechno do kupy. Nejde tady totiž zase tak tolik o text, ale o obrázky a v těch načerpáte nejvíce inspirace. Občas věcem porozumíte nejlépe tak, že se na ně budete dívat a tímhle si je zapíšete do paměti.

batohy

Pohodlnější varianta kabelky? Batoh! Zdroj: www.club-avenue.blogspot.com

Ať už jdete do práce v sukni nebo šatech, myslete také na své pohodlí. Nemusíte se vždy držet zavedených „pravidel v módě“, místo kabelky vsaďte na batoh, který je rozhodně pohodlnější a nebude vás z něho bolet rameno. Navíc kabelky většinou nosíme na jednom rameni, málokdy si je přendáváme, to potom vede k deformaci a pohnuté kostře, obzvlášť, když je kabelka těžká. Ne nadarmo jsme v dětství všichni nosili aktovky a batohy. Ty nám páteř neničí a tělo je s nimi stabilnější. 

batohy

K sukni i k šatům se batoh prostě hodí! Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily

Nikdy neuděláte chybu například s koženkovými batohy, které se hodí opravdu ke všemu. Ještě, když je v neutrálních barvách jako je černá, bílá nebo nude. Je totiž jedno, jestli máte na sobě barevný nebo černobílý outfit, batoh může mít jakoukoliv barvu. Abyste svůj look vyladili k dokonalosti, můžete si v barvě batohu sehnat třeba náramky, náušnice nebo gumičku do vlasů nebo i klidně boty.

batohy

Kupte si batoh třeba v růžové, fantazii se meze nekladou. Zdroj: www.perventina.ru

Batohy můžete najít v různých velikostech ale také tvarech! Neomezujte se na klasické střihy batohů, ale vsaďte na nějaký originální a netypický. Na výběr je toho opravdu mnoho. Pokud jste jedna z těch, co si potrpí na kvalitu i značku, zavítejte do vyhlášených módních domů, kde batohy svojí originalitou jen srší. Připravte se ale, že za takový batůžek hodně zaplatíte, ale co bychom my ženy pro svou image neudělaly, že?

batohy

Batoh od známé značky si oblíbila i Kylie Jenner. Zdroj: www.thesun.co.uk

Snad vám tento článek trošku pomohl při rozhodování a inspiroval vás. Pevně doufám, že příště, až si půjdete koupit další kabelku, tak si místo ní vyberete batoh!

batohy

Batohy letos frčí, máte doma už taky jeden? Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *