Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak si nalepit umělé řasy? Poradíme!

Každá žena někdy zatouží po dlouhých, oslnivých řasách a po pohledu, díky kterému jí budou muži padat k nohám. Každá žena jistě někdy zatoužila, aby jí stačilo jednou zamrkat, a každý muž v jejím okolí jí bude obdivovat. Ano, řekněme si to narovinu, která z nás netouží být tak trochu jako Audrey Hepburn, Angelina Jolie či Megan Fox, osudové ženy, po kterých muži touží. K osudovosti a svůdnému pohledu nám mohou dopomoci umělé řasy. Jenže jak si takové řasy nalepit?

Umělé řasy se pro mnohé z nás zdají být scifi představou. Když vidíme dámu, jejíž řasy jsou dokonale dlouhé a zatočené a vytvářejí tak ten nejsvůdnější pohled, který jsme doposud viděli, říkáme si: „Jak si je, do háje, asi nalepila.“ A co vy? Také patříte do skupinky dam, pro které je tato kosmetická vychytávka naprosto nereálnou představou? Pojďte se s námi z této zatvrzelosti vymanit a pochopíte, že umělé řasy si dokážete nalepit i vy. A ani vám to nebude trvat půl hodiny. S trochou cviku to zvládnete za 60 sekund.

jak nalepit umělé řasy

Jak si nalepit umělé řasy. © Zdroj: www.imglisting.com

 

Krok č. 1 – První vrstva řasenky a úprava umělých řas

V první řadě si na svoje přirozené řasy aplikujte řasenku. Následně si umělé řasy vytáhněte z jejich obalu a opatrně si je přiložte ke svým přirozeným řasám. Díky tomu zjistíte, zdali délka řas odpovídá linii přírodních řas. Délkou myslíme délku od vnitřního koutku oka k vnějšímu koutku oka, nikoliv délku jednotlivých řas. Byla by hloupost aplikovat si umělé řasy, které by neprodloužily délku přirozených řas.

Jak si nalepit umělé řasy. © By TheMakeupChair. Zdroj: www.youtube.com

Krok č. 2 – Naneste lepidlo

Posléze můžete nanést kapku lepidla, díky kterému si řasy přilepíte. Použít můžete buď latexové lepidlo s bílou barvou, které v kontaktu se vzduchem zprůhlední, nebo lepidlo Mastix. Lepidlo nanášejte na přilepovaný okraj umělých řas, které si uchopíte pinzetou uprostřed a na které nanesete tenkou vrstvičku lepidla (pouze na okraj – jak můžete vidět v přiloženém videu). Po nanesení lepidla vyčkejte zhruba 30 sekund. Lepidlo mezitím trošku zhoustne a bude se vám s ním lépe pracovat, dejte si však pozor, aby mezitím nezaschlo.

Krok č. 3 – Samotné lepení řas

Po nanesení lepidla můžete konečně přistoupit k samotnému lepení řas. Nejlepším pomocníkem při lepení řas se vám stane pinzeta, kterou uchopíte řasy z vnější strany. Okraj s lepidlem přiložte těsně ke kořínkům vašich přírodních řas. S přilepováním začněte od středu směrem k vnějšku postupným přitlačováním umělých řas pinzetou k vašim přirozeným řasám. Lepidlo schne zhruba dalších 30 sekund, a tak po tuto dobu příliš nemrkejte.

Jak si aplikovat umělé řasy. © By LustreLux. Zdroj: www.youtube.com

Krok č. 4 – Závěrečná úprava

Na závěr naneste druhou vrstvu řasenky. Při nanášení řasenky si chraňte řasy před odlepením tak, že je podložíte prsty nebo například obalem od řas (vyobrazeno ve videu výše). Řasenkou tak propojíte svoje řasy s umělými a vytvoříte tak přirozený výsledek. Řasy můžete natočit kleštičkami a jejich linie zvýraznit oční linkou, která zakryje i možné nedostatky v aplikaci řas.

· · ·

Trendologička a kreativní spisovatelka se smyslem pro detail. Ve volném čase navrhuje a šije společenské šaty a další módní kousky.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *