Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Finále soutěže MISS FACE 2015 se blíží! Koho favorizují známé české tváře?

ZBÝVÁ POUZE TÝDEN! Aneb čeká nás posledních 7 dnů do chvíle, kdy budeme znát novou českou Miss Face pro rok 2015! Konkurence mezi letošními finalistkami je více než silná, proto jsme požádali známé české tváře, aby se na jednotlivé finalistky podívali na oficiálních stránkách Miss Face a sdělili nám, které dívky je na první dojem nejvíce zaujaly. A takhle to dopadlo:

Favoritky MISS FACE 2015 známých českých žen

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová: Já to bohužel příliš nesleduji, jelikož není čas. A je mi jasné, že na finálovém večeru se vše ještě otočí. Zatím jsem ale pro č. 2 Nicolu Bechyňovou, č. 7 Natálii Myslíkovou a č. 8 Kateřinu Knopovou.

Česká Miss 2014 Gabriela Franková: Je pro mě těžké hodnotit holky, protože je všechny osobně neznám. Ve finále znám pouze dvě slečny – Monču Vaculíkovou (č. 3) a Barču Hamplovou (č. 4), jsou to moc fajn slečny, takže jsem určitě pro ně. Pak na mě z fotky mile působí ještě dívka s číslem 10 Tereza Balcarová.

Česká Miss World 2013 & 2. Miss Face 2012 Lucie Kovandová: Nenapíšu TOP 3ku, tu zatím nemám, protože jsou všechny holky nádherné. Ale velmi mě zaujala Gabča Sieglová (č. 5), Terezka Balcarová (č. 10), Natálka Myslíková (č. 7) a také Monča Vaculíková (č. 3). Myslím, že tyto holčiny mají potenciál a moc se mi líbí, ale jak říkám, všechny holky jsou tam nádherné a sama si nedovedu představit, jak z nich porota vybere právě jednu vítězku.

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská: Své favoritky v soutěži mám, ale jelikož jsem v porotě, tak si je nechám zatím pro sebe. Ale určitě mě ještě někdo může ve finále zaujmout a mile překvapit.

Moderátorka & účastnice reality shows Vyvolení a Hotel Paradise Nikol Trojanová: Č. 1 Andrea Žiačiková – krásné oči! Č. 6 Tereza Svobodová- nejzajímavější blondýnka, a č. 9 Veronika Thielová – nejhezčí tvář!

Profesionální vizážistka Eliška Matějková: Dívka s č. 1 Andrea Žiačiková, s č. 6 Tereza Svobodová,  č. 7 Natálie Myslíková a č. 9 Veronika Thielová.

Miss Face finalistky

Tyhle krásné zadečky zdobí 10 letošních finalistek Miss Face 2015. Zdroj: Oficiální FB Miss Face

A jak finalistky MISS FACE 2015 vidí známí čeští muži?

Fotbalista FC Viktoria Plzeň Jan Kopic: Nejvíce se mi líbí finalistky č. 2 Nicola Bechyňová, č. 9 Veronika Thielová a č. 10 Tereza Balcarová.

Fotbalista AC Sparta Praha Lukáš Vácha: Líbí se mi č. 2 Nicola Bechyňová a č. 8 Kateřina Knopová.

Fotbalový brankář FK Příbram Milan Švenger: Jednoznačně č. 5 Gabriela Sieglová!

Hokejista HC Verva Litvínov Karel Kubát: Líbí se mi č. 1 Andrea Žiačiková, č. 2 Nicola Bechyňová a č. 10 Tereza Balcarová. Jednička se mi ale líbí asi nejvíce.

Miss Face

Finalistky si ještě před několika dny užívaly soustředění v prosluněném Bulharsku. Zdroj: Oficiální FB Miss Face

DJ BrianProtože je to Miss Face, hodnotím tedy pouze podle obličeje a sympatií. Koukl jsem holkám na Instagram a tyto tři mne zaujaly nejvíce – č. 2 Nicola Bechyňová, č. 7 Natálie Myslíková a č. 10 Tereza Balcarová.

Sympaťák roku 2015 & 3. Muž roku 2015 Jan Vurm: Všechny finalistky Miss Face 2015 jsou krásné a tyto otázky „Vyber své favoritky“ moc nemám rád. Potřeboval bych se s každou z nich aspoň chvíli bavit, protože tyto soutěže nejsou pouze o vzhledu, ale i o charakteru člověka. Abych finalistky aspoň trošku poznal, tak jsem se podíval na fotky a prozkoumal články a musím říct, ze Taťána má krásnou finálovou „desítku“. Za sebe jsem vybral tyto 3 slečny: č. 1 Andrea Žiačiková, č. 8 Kateřina Knopová a č. 10 Tereza Balcarová. Přeji všem deseti finalistkám hodně štěstí a hlavně, ať si tu soutěž užijí, protože všechny mají stejnou šanci vyhrát!

Majitel módního portálu DIFFERENTfashion.cz Milan Polák: Dívka č. 1 Andrea Žiačiková, č. 3 Monika Vaculíková a č. 8 Kateřina Knopová.

Profesionální kadeřník Daniel Pašek: Zaujaly mě dívky č. 1 Andrea Žiačiková, č. 7 Natálie Myslíková a č. 9 Veronika Thielová.

Profesionální fotograf Ivan Mladenov: Ty fotky strašně zkreslují. Ale nejlepší je u mě č. 9 Veronika Thielová! Na společné fotce semifinálové mě zaujala zaujala ještě č. 1 Andrea Žiačiková, č. 5 Gabriela Sieglová a č. 10 Tereza Balcarová.

Miss Face finalistky

Společná fotografie všech finalistek po semifinále, kterou hodnotil také profesionální fotograf Ivan Mladenov. Zdroj. Oficiální FB Miss Face

Favoritka webu redaktorky HerStyle.cz Šárky

Každá z finalistek má něco do sebe, každá je svým způsobem velmi krásná, a tak je strašně těžké vybrat TOP 3ku. Jediné, čím jsem si už teď definitivně jistá, tak je má osobní vítězka. Je to dívka s č. 1 Andrea Žiačiková – má krásný obličej, perfektní figuru, výbornou komunikaci a hlavně také obrovské charisma. Jediná její nevýhoda je menší výška. Můžete mi oponovat, že jde v první řadě o nejkrásnější tvář, ale stále je to soutěž, která se točí kolem modelingu, a v něm hraje výška nemalou roli. Ale já pevně doufám, že to nebude mít vliv na konečné rozhodování! 🙂

Andrea Žiačiková Miss Face

Osobní vítězka naší redaktorky Šárky č. 1 Andrea Žiačiková. Zdroj: Oficiální FB Miss Face

Ať to bude kterákoliv finalistka, nezapomínejme na jednu věc – už teď jsou všechny svým způsobem vítězky – všechny jsou mladé, krásné, atraktivní a cílevědomé. Tak tedy „tfuj, tfuj“ a za týden HODNĚ ŠTĚSTÍ! 🙂

· · · · · · · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *