Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

„Jsem tak trochu jako panda“ – Veronika Krejčí, finalistka Miss Face 2016 č. 10

Finále letošní charitativní soutěže krásy Miss Face se pomalu, ale jistě blíží. Oslovili jsme proto finalistky a postupně vám přineseme rozhovory s každou z deseti dívek. Jako první, s číslem 10, je Veronika Krejčí.

Představujeme vám Veroniku Krejčí

Veronika žije v Havířově, ráda sportuje, zpívá i čte. Studuje obchodní akademii, ale nebaví ji matematika. Oblibuje vietnamskou kuchyni, přičemž nejraději má tofu od taťky. Řídí se citátem „Jsme takoví, jaké nás tvoří naše myšlenky.“ Ve světě modelingu není žádným nováčkem, v roce 2014 se dostala do seminifinále Miss Junior a minulý rok získala titul Miss Karkulka Mácha (soutěž krásy pro půvabné, inteligentní a vtipné středoškolačky, které bydlí či studují v okrese Karviná). Prozradí nám o sobě něco víc? Čtěte dál.

Veronika Krejčí miss face 2016

Veronika Krejčí, dívka s číslem 10 v soutěži Miss Face 2016. Foto: Nikola Bílková, zdroj: www.missface.cz

Rozhovor s Veronikou Krejčí

Jaký nejpříjemnější a nejnepříjemnější zážitek z dětství se Vám vybaví?

V obou případech mám stejně jako každý spoustu zážitků, avšak ten nejpříjemnější, který se mi zrovna vybaví je, když mě můj tatínek brával jako malou na kolotoče. A ten méně příjemný je, když jsem mě a mého tehdy šesti letého bratránka stáhla pod hladinu přehrady a jako čtyřletá jsem nás topila. Naštěstí on mě vždycky zachránil!

Které místo Česka je Vám srdci nejblíž? Které byste doporučila na dovolenou? A které byste chtěla navštívit, kde jste ještě nebyla?

Moje místo je u maminky v Havířově. Ale takové, které bych doporučila všem je Lipno, které jsem v rámci soustředění Miss Face navštívila. Bylo to příjemné a mírumilovné prostředí. A které místo bych chtěla navštítit? Podle mě je v Česku tolik nádherných památek a rezervací, kolik je potřeba navštívit, že je ani nespočítám na prstech, takže to je má odpověď. 🙂

Veronika Krejčí Miss Karkulka 2015

Veronika Krejčí jako Miss Karkulka 2015. Zdroj: www.misskarkulka.cz

Kdybyste se v příštím životě reinkarnovala, kterým zvířetem byste chtěla být?

Obdivuji sice tygry, v příštím životě bych ale nejspíše chtěla být pandou. Říká se totiž, že panda není rasistka – je černá a bílá a pochází z Asie. Takže je trochu jako já. 😀

Kdybyste měla být písní, která by to byla?

Podle mě bych byla You havent seen the last of me od Cher. Jednak kvůli textu, a jednak kvůli síle této skladby. Doporučuji si ji poslechnout.

Veronika Krejčí modelka Vindy

Veronika Krejčí během soutěže Miss Face 2016. Zdroj: www.missface.cz

Představte si, že s lodí uvíznete na opuštěném ostrově. Které 3 lidi byste si s sebou vzala, abyste se dostala bezpečně domů?

Tohle vím jistě. Zvolila bych si mého taťku, který mimo to, že absolvoval vojenský výcvik ve speciální vojenské jednotce (za mlada), je nesmírně silná osobnost, která umí zachovat klidnou hlavu. Navíc je ohromně vynalézavý a i přes silnou slupku mi dává najevo svou lásku. Mou další záchranou by byl můj parťák do života, Luděk Šmehlík. Duchem je sice umělec, ale jeho schopnost řešit problémy a najít řešení mě nikdy nezklamala. A do třetice? I když by se láskyplné mateřské objetí v těch nejtěžších chvílích chodilo, rozum mi říká, že můj děda, který je potapěč a svět elektro-techniky je jeho, mě domů dostane líp.

Kdybyste byla manželkou inspektora Colomba, co byste udělala a co naopak neudělala?

To je záludná otázka. Kdybych byla paní Colombovou, asi bych chtěla být v prvé řadě viděna.

– Děkujeme za zajímavé a i vtipné odpovědi, a držíme palce do finále!

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *