Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Na co se ráda dívá Veronika Vorlíčková, finalistka Miss Face 2016 č. 6?

Přinášíme Vám další ze série rozhovorů s finalistkami Miss Face 2016. Tentokrát přišla na řadu dívka s číslem 6 – Veronika Vorlíčková.

Představujeme vám Veroniku Vorlíčkovou

Veronika žije v Lounech a studuje na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Ráda sportuje, čte a cestuje. Chutí ji středomorská kuchyně, ale nepohrdne ani tou českou. Nehledá ideálního muže, stačí jí, když se bude slušně chovat k ženě, bude galantní, věrný, pracovitý a cílevědomý. Které místo Česka je jí srdci nejblíž? Jak by se zachovala, kdyby se probudila jako housenka?

Veronika Vorlíčková Miss Face 2016

Veronika Vorlíčková, finalistka Miss Face 2016 s číslem 6. Zdroj: www.missface.cz, foto: Nikola Bílková

Veronika Vorlíčková a její rozhovor pro Herstyle.cz

Jaký nejpříjemnější a nejnepříjemnější zážitek z dětství se Vám vybaví?

Cele dětství jsem měla krásné, takže nemohu určit jeden jediný nejpříjemnější okamžik. A naopak nejnepříjemnější bude asi ten, jak jsem se překlopila na loďce v půlce jihočeského rybníka a sotva doplavala na břeh.

Které místo Česka je Vám srdci nejblíž? Které byste doporučila na dovolenou? A které byste chtěla navštívit, kde jste ještě nebyla?

Mám moc ráda Jihočeský kraj a proto bych ho také doporučila jako místo vhodné pro dovolenou – malebné vesničky, krásná příroda a úžasné hrady a zámky. Ráda bych si jednou také procestovala Moravu, protože tam jsem se ještě pořádně nedostala.

Veronika Vorlíčková miss modelka

Veronika Vorlíčková během přípravy na soutěž Miss Face 2016. Zdroj: www.missface.cz

Kdybyste se v příštím životě reinkarnovala, kterým zvířetem byste chtěla být?

Ráda bych se stala orlem, abych mohla letět, kam se mi jen zlíbí. Tento dravec mě odmalička fascinoval a ráda jsem se na něj při ukázkách dravců dívala.

Jakou past byste nastražila Tomovi, kdybyste byla myší Jerrym?

Tak touto otázkou jsem zaskočena, nejspíše žádnou, chtěla bych se s ním skamarádit. 😀

Kdybyste se ztratila v džungli, jak byste našla cestu ven?

Nejspíše bych se nechala vést svým instinktem. Jsem obdařena celkem dobrým orientačním smyslem, takže věřím, že bych dokázala najít cestu ven.

Které 3 první věci byste udělala, kdybyste se převtělila do housenky?

Utekla bych někam na strom, nebo do salátu, kde bych se dobře najedla, zkoumala bych svět z perspektivy housenky a nakonec bych si dávala veliký pozor na to, aby si mě nedal k obědu nějaký ptáček.

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *