Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

„Na halušky s uzeným masem a zelím nedám dopustit“, říká Michaela Kadlecová, finalistka Miss Face 2016 č. 7

Máme pro vás další rozhovor s finalistkou charitativní soutěže krásy Miss Face 2016, tentokrát s Michaelou Kadlecovou, která má přidělené číslo 7. Předešlé a všechny následující rozhovory najdete pod odkazem: www.herstyle.cz/tag/miss-face-2016

Představujeme vám Michaelu Kadlecovou

Michaela žije v Praze, kde letos dostudovala střední hotelovou školu ve Vršovicích. Velice ráda tancuje, sportuje a cestuje. Jejím oblíbeným koníčkem je také herectví a samozřejmě modeling (stala se 1. vicemiss Reneta 2016). Snaží se být pozitivní za každé situace, nikdy se nevzdává a jde si za svými sny, pro které je schopna obětovat mnoho. Ve kterých filmech by si ráda zahrála nebo kde se jí nejvíce v Česku líbí, se dozvíte, budete-li číst dál.

Michaela Kadlecová Miss Face 2016

Michaela Kadlecová, dívka s číslem 7 v soutěži Miss Face 2016. Foto: Nikola Bílková, zdroj: www.missface.cz

Michaela Kadlecová a její rozhovor pro Herstyle.cz

Jaký nejpříjemnější a nejnepříjemnější zážitek z dětství se Vám vybaví?

Nejpříjemnější zážitek je z rakouské zoo v Schonbrunnu, kde jsem v roce 2008 poprvé viděla naživo své nejoblíbenější zvíře pandu velkou! 🙂 Nejnepříjemnější zážitek je ten, když mě děda jako malou nutil zůstat u stolu, dokud jsem nedojedla úplně celý talíř. A to jsem u něj pak seděla klidně déle jak hodinu. 😀

Které místo Česka je Vám srdci nejblíž? Které byste doporučila na dovolenou? A které byste chtěla navštívit, kde jste ještě nebyla?

Česká republika je plná zámků a hradů, které mě baví navštěvovat. Nejvíce jsem se zamilovala do Českého Krumlova, který je vážně magický. Na dovolenou bych doporučila spoutu míst, všechny mají něco do sebe, například Jičín, ze kterého je to kousek na Prachovské skály. A nebo Jižní Moravu, kde jsou krásné zámky Mikulov, Valtice, Lednice a samozřejmě výborné víno! 🙂 Ještě jsem nebyla v Českém Švýcarsku a v Adršpachu, tak to snad co nejdříve napravím.

Kdybyste se v příštím životě reinkarnovala, kterým zvířetem byste chtěla být?

Bez váhání bych chtěla být pandou velkou. Je to nádherné zvíře, a kdo by se nechtěl celý život jen válet a jíst? 😀

Michaela Kadlecová modelka

Michaela Kadlecová na fotografii ze soukromého archivu. © Michaela Kadlecová

Ve kterých 3 filmech byste si chtěla zahrát, kdybyste měla tu příležitost?

Já jsem velká milovnice filmů a herectví mě moc baví, a tak je pro mě velice těžké zvolit pouze tři filmy, ale nejvíce by mě bavilo si zahrát v Moulin Rouge, Amélie z Montmartru, 50x a stále poprvé.

Jakou past byste nastražila Jerrymu, kdybyste byla kocourem Tomem?

Upekla bych sýrovou dobrotu, které by Jerry neodolal, a když by spokojeně s plným bříškem usnul, tak by bylo lehké ho chytit.

Jaké je Vaše nejoblíbenější a nejméně oblíbené jídlo?

Moje chutě se hodně mění, ale v tuto chvíli nedám dopustit na halušky s uzeným masem a zelím a nejméně oblíbené jídlo je bezkonkurenčně koprovka, to se asi nikdy nezmění. 😀

> Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí ve finále!

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *