Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

3 žhavé letošní trendy, které prostě musíte poznat!

Možná právě teď sedíte doma před počítačem nebo držíte v ruce mobil a přemýšlíte nad tím, že potřebujete změnu. Změnu v něčem, co zažene nudu vašeho outfitu. Mysleli jsme i na vás a proto vám přinášíme 3 žhavé trendy, které nudu outfitů zaručeně odstraní.

Některé z nich se vám možná na první pohled nezalíbí, ale dejte jim šanci. Časem uvidíte, že se to vyplatilo.

1. Klobouky s potiskem očí

Není tomu tak dávno, kdy tento trend spatřil světlo světa. A do doslova. Již odzvonilo potiskům na tričkách nebo kalhotách. Ty jsou out. Na toto jaro a léto si rozhodně pořiďte klobouk s potiskem lidského oka. Oko každého člověka je jedinečné, proto pokud si chcete vytvořit něco opravdu originální, nechte si klobouk potisknout vlastním okem. Budete k tomu potřebovat jeho kvalitní fotografii ve vysokém rozlišení. A jak takové klobouky vypadají?

klobouk potisk oka trendy

klobouk s potiskem očí

žhavé trendy potisk klobouk

2. Dejte žiletkám sbohem

Když vykoukne slunce zpoza mraků a oteplí se, neváhejte a odhalte své nohy. Letos to však zkuste jinak. Zapomeňte na žiletky, epilátory či holicí strojky. Buďte přirozená, šarmantní a šokujte! Vyzkoušejte trend neoholených nohou. Nyní se již nemusíte trápit, pokud nemáte nohy jako vystřižené z módních časopisů. Tento trend přeje každé z vás. Chlupy totiž opticky rozostřují linii vašich dolních končetin a zároveň upřou pozornost na sebe. Připojte se i vy do klubu chlupatých nohou.

trend chlupaté nohy ženy

dámské chlupaté nohy

Zdroj: hairylegsclub.tumblr.com

nohy s chlupy letošní trend

Zdroj: hairylegsclub.tumblr.com

3. Vosí královna aneb jak nosit žihadlo

Žihadlo je letošním nejžhavějším trendem. Je štíhlé, je cool. Hodí se ke kalhotám, v létě samozřejmě k sukním a kraťasům. Vosí královny jsou elegantní, okouzlující, tajemné a něžné, ale zároveň umějí bodnout. Buďte královnou svého světa i vy a vyberte se letos na lov na vytouženého chlapa jedině se žihadlem!

Přinášíme vám tři tipy jak nosit vosí žihadlo. Inspirujte se známými módními blogerkami.

vosí žihadlo outfit trend

Žihadlo s outfitem: crop-top a gumáky. Zdroj: flawlessflare.blogspot.com

vosí žihadlo outfit ženy

Sportovní elegance s vosím žihadlem. Zdroj: www.houseofharper.com

letní outfit dámský žihadlo

Tento letní outfit využijete během teplých dnů nebo na dovolené. Zdroj: www.whatstrend.com

Pokud jste dočetli až sem, tak vám už musí být jasné, že je to apríl 🙂 (pro pozdější čtenáře: datum vydání článku je 1. duben 2015). Ale to vám nemusí bránit ve vyzkoušení některého z těchto trendů.


Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *