Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

5 žhavých podzimních barev, které byste rozhodně měla nosit

Módní trendy určují každou sezónu návrháři na módních přehlídkách a různých prezentacích. A snad pokaždé přijdou s něčím, co každou z nás překvapí, zároveň ohromí a naprosto uchvátí. Tak co to bude tentokrát?

Udělejte si pořádné místo v šatníku a podívejte se s námi, co vše bude v následujících chladných dnech IN. Zaručujeme, že vám tyto žhavé barevné trendy nedají v noci spát!

koláž podzim barvy

Zjistěte, které barvy se na podzim budou zaručeně nosit!

Vášnivá červená

Pro tuto sezónu si smažte červenou ze rtů, a místo toho ji oblékněte! Nebojte se kombinovat více odstínů červené, nebo tuto barvu zakomponovat do celého outfitu, včetně doplňků. Červenou se nechali inspirovat jak Victoria Beckham, tak Max Mara nebo Area.

 cervena podzim

Nebojte se červené, letos platí – čím více, tím lépe. Zdroj: www.vogue.fr

Vaše druhá kůže

Neutrální nude barvy nevyšly z módy ani letos – naopak, vypadají ještě lépe. Velbloudí hněď nebo písčitá béžová jsou pro vás tím pravým ořechovým, hlavně pokud vsadíte na kabáty v těchto barvách! Se skvělou nápaditostí se nám předvedl Coach, Hermés či Marc Jacobs.

bezova podzim

S těmito barvami nic nezkazíte, ba naopak. Zdroj: www.vogue.fr

Neotřelá modro-černá

Přiznáme se, že nad touto kombinací jsme snad nikdy nepřemýšleli. Bylo tedy na čase, abychom si jí všimli! Modrá s černou dokonale ladí a vytváří unikátně elegantní dojem. Nebáli se jí například ani Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, či Versace.

modročerna podzim

V této kombinaci vidíme něco nadpozemského. A vy? Zdroj: www.vogue.fr

Čistá bílá v pletené podobě

Která z vás by nemilovala bílou barvu? Dá se nosit za každé okolnosti, v létě krásně zdůrazní opálenou pokožku a v zimě zas vypadá skvěle k tmavým rtěnkám. A jelikož se blíží takzvané sweater weather, návrháři Sonia Rykiel, Loewe nebo Joseph neopomněli na bílou ve formě pletených svetrů a přehozů. A vypadají skvěle!

 svetry pozdim

Světlé tóny k chladnému počasí prostě patří! Zdroj: www.vogue.fr

Tyrkysová na podzim?

Pokud máte zářivou tyrkysovou barvu spojenou pouze s letními dny, vyvedeme vás z omylu! I v chladných a deštivých dnech totiž budou vypadat skvěle, jak nás přesvědčili třeba Valentino, Nina Ricci a Phylosophy di Lorenzo Serafini. Noste ji s černou a buďte za divu!

tyrkys podzim

Tyrkysová barva je pro podzim jako stvořená. Zdroj: www.vogue.fr


Milovnice všeho krásného, originálního a nevšedního, ráda čtenáře inspiruje a předává jim své zkušenosti a nápady.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *