Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Baculky pozor! Móda XXL je tu!

Móda pro baculky je vskutku ošemetné téma, aby taky ne, když v obchodech najdete pro silnější dámy jen něco, co připomíná deku nebo padák. A tyto dámy to kupují ve velkým, protože přece na ně nic jiného nemají!

Rozhodla jsem se do toho vložit a ukázat vám, že silnější žena může mít styl a může vypadat opravdu dobře.

móda pro baculky xxl

Móda pro baculky v plné kráse. Zdroj: N/A

Naše doba se od časů pravěku hodně změnila. Z venuše, která oplývala bujnými křivkami a plnými tvary jsme se dostali někam na velikost 0,000 a výšku ke dvěma metrům. Proč? Jistě, že kvůli módě! Protože prostě ženské tvary nejsou sexy a designové oblečení sluší jen ženám, které na molu vypadají jako věšák! I když sama nosím velikost 34 a měřím něco k 1,60, nejsem žena, co vypadá jako prkno. Ano ano, mám své křivky! Svými chybami vás ale nebudu zatěžovat, chtěla jsem jen říct, že mi vadí, že je vše navržené tak, aby to slušelo jen těm „prknům“. Žádný světový návrhář (a teď mám na mysli návrháře světových značek jako je Chanel, Dior, Burberry, Louis Vuitton) se nepřizpůsobí velikosti XXL nebo nám, trpaslíkům. A my toho máme už dost!

Italský VOGUE jednou zveřejnil na titulku ženy s křivkami. A jak byly nádherné! Začalo se dokonce spekulovat o tom, že na mola se vrátí skutečné ženy se svými skutečnými tvary a že jsou návrháři pro! Jen mě napadá, kde se stala chyba, že tyto ženy na molech stále nevidíme?

Sukně pro baculky? Proč ne!

Většina boubelatých žen trpí dojmem, že díky svým kilům navíc si nemohou dovolit sukni. Omyl! Stačí jen zvolit správný tvar a délku. Rozhodně nedoporučuji mini, myslím, že vysvětlení je jasné, také sukně do půli lýtek je zcela nevhodná – dělá dojem, že se od lýtek směrem nahoru stále rozšiřujete, a to je velmi, velmi špatný dojem. Naopak sukně asi 7 cm nad kolena opticky prodlužuje postavu a dlouhé maxi sukně nadělaly parádu minulé léto a rozhodně ještě nevyšly z módy. Co se týče tvaru, tulipánovou sukni raději přehlédněte! Na druhou stranu sukně pouzdrová vytvaruje vaše boky a sukně do tvaru písmene A zase odveze pozornost od širších stehen.

Baculky v sukních

Baculky a sukně, proč ne? Zdroj: www.theinbetweengirls.com, www.fatinthecity.com, www.picslist.com, www.overlicious.com.br

Milé boubelky, pozor na vzory!

Vzory jsou kamenem úrazu. Je velmi důležité, a to zdůrazňuji, že vzor by měl být úměrný vůči postavě. Takže slečny, dámy a paní a další majitelky větších velikostí, NIKDY si na sebe neberte šaty s velkými vzory! Opticky postava vypadá mohutnější a rozhodně nechcete vypadat jako chodící výkladní skříň. Takže se držte střídmějších a jemnějších vzorů, i co se týká kalhot nebo halenek. Také na proužky pozor. Svislé pruhy zeštíhlují a vodorovné opticky rozšiřují. Celkově volte spíše jednodušší motivy, vyplatí se to.

Baculky móda a vzory

Stylově i v šatech! Baculky jsou sexy jako nikdy předtím! Zdroj: www.ericaexposed.com

Jaké barvy volit?

Také zcela důležitá věc. Ne, že by baculky měly méně na vybranou, jsou tu ale určitá módní pravidla, která by se měla dodržovat. Takže boubelky, žádné křiklavé barvy! Ani fosforovou růžovou ani žlutou (mimochodem tyhle barvy by neměly nosit ani ženy štíhlé). A proč? No to je jednoduché, protože půjdete vidět na sto honů a ještě k tomu upozorníte na své tvary! Co se týče růžové – ano, ale jen určité odstíny. Rozhodně nic nepokazíte starorůžovou nebo odstíny jako lososová. Neberte typickou barbínovskou růžovou nebo světle růžovou (zde je výjimka, ženy se snědou pletí si tento odstín dovolit mohou!). Dávejte přednost spíše pastelovým barvám a jistě také víte, že černá zeštíhluje – takže černá ano ano ano! Opatrně potom s bílou, té si na sebe nikdy neberte moc a naopak můžete přidat béžovou.

Tak dámy, šupky dupky obnovit svůj šatník, vyházet pytle a oblečení tomu podobné, a konečně si uvědomit, že i kila navíc mohou být sexy a že se ve svém outfitu můžete cítit skvěle a stylově!

sexy baculky

I baculky mohou vypadat skvěle a stylově! Zdroj: www.flickrhivemind.net

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *