Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Béžové kabáty dobývají svět! Poradíme jak na ně.

Nechtěla jsem napsat velbloudí kabáty, aby se některé dámy nezděsily, že jsou z velbloudí kůže, ale velbloudí barva je letos (a nejen letos) v kurzu! Béžové, velbloudí i karamelové kabáty ve mě probouzí dojem luxusu a stylu, pojďme se podívat, jak takový luxus vyšvihnout k dokonalosti.

Osobně jsem spíše na černou, vlastně je to moje priorita, nikdy mě nenapadlo jít po béžové. Musím ale uznat, že z každodenního looku dokáže udělat takový béžový kabát naprosto delikátní záležitost a pozvednout tak obyčejný outfit na luxusní módní zážitek. Je to vlastně prosté, i když se celá zahalíte do velbloudí barvy (jako slečny na fotce dolů) budete vypadat naprosto skvěle!

béžové kabáty

Béžové kabáty nikdy neomrzí. Zdroj: www.whowhatwear.com

Velmi důležitým aspektem je, abyste, milé dámy, zachovaly luxus outfitu – neměly byste béžovou kombinovat s moc barevnými kousky oblečení. Zdržte se tedy neonových triček a pestrobarevných legín a vsaďte na naprostou klasiku v podobě bílé a černé. Klasickými a jednoduchými kousky nikdy nic nezkazíte a zase zde přichází na řadu mé platinové pravidlo, a to: Méně je někdy více! Proto na to nezapomínejte a vybírejte střídmě.

béžový kabát jak kombinovat

V jednoduchosti je krása! A to si, dámy, pamatujte. Zdroj:www.polienne.com

Bohémský styl s béžovým kabátem

V jednoduchosti je krása! Ano správně, mé další pravidlo. Ideálním příkladem je slečna na fotce nahoře. Bohémský styl asi nikdy z módy nevyjde a spojení jednoduchých barevným prvků s krajkou jsou prostě trefou do černého! Pokud přidáte jemný, ženský náhrdelník můžete si být jisté, že vás na ulici opravdu nikdo nepřehlédne a lidé se budou sami sebe ptát, co je na vás tak extra. S doplňky jako je klobouk, kabelka s třásněmi nebo kovbojskými botami podtrhnete bohémský styl do puntíku!

Slečna drsňák aneb jak zkombinovat béžový kabát

Dalším příkladem, jak zkombinovat béžový kabát je, že do ryze ženského outfitu vnesete trochu nebezpečnosti v podobě koženky a originálních prvků. Protože se lesklá i matná koženka dokonale hodí k béžovému jemnému kabátu a tvoří kontrast, tak se nemusíte bát, že byste něco pokazily. Opět se držte neutrálních tónů. Koženkové kalhoty se 7/8 délkou jsou jako stvořené pro slip on sneakers, které vypadají jako papuče, které jsme všichni nosili ještě ve školce. Tyto originální a pohodlné botečky můžete najít v každoroční letní kolekci H&M nebo Baťa. Celý outfit podtrhněte stylovými zajímavými brýlemi nebo výrazným náhrdelníkem.

béžový kabát s koženkou

Jemný velbloudí kabát dokonale koresponduje s koženkovými kalhotami. Zdroj: www.paintmeinthelandscape.blogspot.com

Délka a střih kabátů

Dalším důležitým bodem je také délka a střih kabátu. Schválně v tomto článku preferuji delší kabáty, protože mají styl, eleganci a jistou dávku ženskosti. Na postavě tak úplně nezáleží, sluší každému. Ovšem jedno malé pravidlo tu přeci jen je. Pokud máte méně než 1,60 m, raději volte délku po kolena a ne po lýtka, to by vám naopak neprospělo.

Střih volte spíše klasický a rovný, bez členění a zbytečných detailů – jednoduché kapsy i knoflíky. Po tom si můžete dovolit extravagantnější doplněk. Délku kalhot ke kabátu volte 7/8, aby vám vynikly boty, které k outfitu zvolíte.

béžové kabáty

Jakýkoliv odstín béžové, velbloudí, karamelové nebo nude je dokonalým prvkem jednoduchého luxusu. Zdroj: www.closetstalker.wordpress.com

Zemité a neutrální tóny se skvěle doplňují s přírodními odstíny béžové a pudrové. Nemusí jít pouze o černou, bílou a šedou, ale zapojit můžete také khaki nebo zemitou vínovou. Na závěr přidávám pár inspirací a podle mě dokonalých outfitů. Ještě kabát barvy velbloudí srsti nemáte? Tak na co čekáte?

kabáty v přírodních odstínech

Béžový kabát vám letos v šatníku nesmí chybět! Zdroj: www.wheretoget.it, www.statesman.com, www.momentsofspur.com

· · · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *