Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Dámy, zbystřete zrak! Představujeme vám žhavého adepta na Muže roku 2015!

Finále 16. ročníku Muže roku se nezadržitelně blíží. Pokud i vy milujete vousaté chlapy s dokonale vyrýsovaným tělem a dechberoucím charismatem, jste na správné adrese! Představujeme vám totiž pětadvacetiletého finalistu s číslem 10 Jana Vurma, který splňuje vše, co si každá žena může jen přát! Nevěříte? Čtěte tedy pozorně dál!

Finalista Muže roku 2015 Jan Vurm v bodech

Jan Vurm

Pohledný Jan Vurm v sobě charisma nezapře. Zdroj: Soukromý FB Jana Vurma

Jan Vurm:

 • se narodil 10. dubna 1990 v Poděbradech
 • pochází z věřící rodiny (Církev bratrská)
 • je jedináček
 • vystřídal na hlavě od 14 do 20 let kolem 25 různých sestřihů
 • hraje od malička basketbal (tátova iniciativa) za Basket Poděbrady
 • dostal v 6 letech na basketu přezdívku „Pit“, protože jeho první trenér byl tátův bývalý spoluhráč a tátovi se také tak říkalo
Honza Vurm basketbal

Honza PIT Vurm basket miluje. © NgN Foto. Zdroj: Suukromý FB Jana Vurma

 • dělá od roku 2010 profesionálního promotéra/hostesse, fotomodelingu a modelingu se věnuje cca 2 roky
 • chodil na ZŠ Na Valech, která se v současné době jmenuje ZŠ Václava Havla
 • hrál v době ZŠ 10 let na klavír (maminky iniciativa), 1 rok dělal Taekwondo, Judo a 3 roky Kick-box
 • vystudoval  VOŠ a SOŠ Podnikatelská v Hradci Králové
 • je od roku 2010 studentem UHK, Pedagogické fakulty, oboru Vychovatelství – Pedagogika volného času se zaměřením na tělesnou výchovu a sport
 • státnicuje 24. a 25. 8. 2015, tedy 3 dny po finále Muže roku 2015

Rozhovor s Honzou PIT Vurmem pro HerStyle.cz

Honzo, kdy a jak Tě napadla myšlenka přihlásit se do Muže roku?

Já nikdy moc nevím, jak na tuto otázku mám odpovědět. Několik známých mi říkalo, ať jdu na Muže roku a v podstatě důvod, proč jsem se nechtěl přihlásit, byl ten, že mám hubený hrudník (smích). Teď už snad tolik ne. (smích) Ale jednou jsem byl na focení, když mi přišla SMS, kde stálo: „Běžte na casting na Muže roku 2015, 28.2. v 11:00.“ A v tu chvíli jsem si řekl, proč to nezkusit. Jelikož jsem ten den pospíchal, tak jsem tam přišel o půl hodiny dříve, a proto jsem šel úplně druhý na rozhovor s lidmi, co vybírali finalisty. A tady jsem…:)

Magdalena Marie Hanková Jan Vurm

Jan Vurm by ©Magdalena Marie Hanková. Zdroj: Soukromý FB Jana Vurma

Co na to řekla Tvá rodina?
Rodina, resp. rodiče se to dozvěděli až tehdy, když jsem dostal zprávu o tom, že jsem ve finálové 12. Reagovali na to gratulací. S tím že vědí, čím se živým, tak to brali jako úspěch, možnost dalšího posunu a získání zkušeností v této kariéře. Mamka to okomentovala slovy, že mě s tátou dělali za světla! (smích)

Před několika dny Tě mediální partner TV Prima a další partneři zvolili za Mistra sympatie. Popiš nám svoje pocity z vítězství, které Ti zajistilo účast na mezinárodní soutěži na Filipínách.. 🙂

Obrovské překvapení. Nikdy jsem něco podobného nezažil. To, že tam stojíš bok po boku s 11 skvělými lidmi a najednou slyšíš své jméno, je úžasné. Beru to jako ocenění toho, že působíš dobře na lidi a toho si velice vážím.

Soustředění se zúčastnila také současně kralující Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Prozraď nám, jak se Ti Nikol líbí jako žena?

Nikol je krásná žena a měl jsem to štěstí se s ní seznámit a popovídat si s ní. Navíc jsem ji viděl, jak má nasazenou kšiltovku, a prozradila mi, že v tomto stylu chodí ráda oblečená, a mně se takhle oblékané slečny moc líbí, tudíž sbírala plusy, jak mohla…:)))

Nikol Švantnerová Muž roku

Krásná Nikol se v Novém Městě nad Metují rozhodně nenudila. Zdroj: Soukromý FB Nikol Švantnerová

A vůbec, jak si přípravu na srpnové finále celkově užíváš?

Užívám si to, jak jen můžu. Jednak poznáváme spoustu zajímavých a inspirativních lidí – jako teď na soustředění např. pana Jana Přeučila, s kterým jsme měli Kurz rétoriky. Nebo vítěze ročníku 2011 Martina Gardavskýho, již zmíněnou Nikol Švantnerů a takhle bych mohl pokračovat dál. A navíc ta parta, kterou jsme s kluky vytvořili, je parádní a každý přinese kousek svého, a proto si to užíváme všichni!

Tebe čekají těsně po skončení soutěže státnice. Jak to stíháš vše skloubit? To musí být velice náročné….

Ani mi o tom snad nemluv. Jsem student na baterky, takže je to VELICE náročné. Teď mám měsíc do státnic a je toho tolik, že bych chtěl lusknout prstem a mít to za sebou. Udělal jsem si do finále volno, mám tam naplánovaných jen pár věcí, takže se teď budu soustředit na školu, když máme soustředění MR2015 za sebou…:))

Teď Ti položím trošku otázku na tělo – Když bys nevyhrál, komu ze zbylých 11 finalistů bys výhru přál nejvíce?

(smích) Ať už to bude kterýkoliv z 12, tak mu to budu přát nejvíce. Mám svůj tip, ale ten si nechám pro sebe a uvidíme po finále, jak to dopadne. Třeba Ti ho potom prozradím…:))

Muž roku Jan Vurm

Finalisté Muže roku si přípravy na finále užívají jako parta kamarádů. Zdroj: Soukromý FB Jana Vurma

Přejděme teď k Tvému soukromí. Pokud se nepletu, jsi v současné době nezadaný. Jak v Tvých očích vůbec vypadá ideální dívka?

Je to přesně tak, jak říkáš. 🙂 Ideální dívku si představuji upřímnou, usměvavou, hravou, tolerantní, s velkými oči, hebkými rty a výškou menší. To je dost specifické. 🙂 Každý je nějaký a v podstatě nemusí mít nic z toho, co jsem zmínil, ale když tam bude „TO“ něco, tak je ideální.

Když se pohybuješ v modelingu, je pro Tebe podmínkou, aby Tvá budoucí partnerka byla také modelka?

Určitě ne. Setkávám se s touhle otázkou docela často a rozhodně to tak není. Jak jsem už zmínil, když je tam „TO“ něco, tak na vzhledu zase tolik nezáleží. Pokud se mi nějaká žena líbí a já se líbím jí, tak to pozná. 🙂

Otázka na závěr – Pokud bys mohl strávit 24 hodin s jakoukoliv ženou, kdo by to byl a proč?

Mamka. Protože by měla radost. 🙂

fotonord Jan Vurm Muž roku

Honza umí ze sebe udělat pana Gentlemana velmi snadno. ©Fotonord Zdroj: Soukromý FB Jana Vurma

Děkujeme Ti za poskytnutý rozhovor a držíme palce nejen během finálového večera Muže roku 2015, ale také u následných státnic! :-). A co vy, milé dámy, máte již svého favorita? 🙂

· · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *