Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

DJ Brian: Imponují mě chytré a ctižádostivé ženy se smyslem pro humor!

Jakmile se objeví na klubové či festivalové „stejdži“, rozproudí všem příznivcům tanečních párty krev v žilách. Jeho přítomnost navíc způsobí nemalý rozruch mezi dámskou částí publika. A není divu – tento sympaťák z Prahy, mající umělecký pseudonym DJ Brian a hrající také na Evropě 2, je totiž zatraceně HOT!

Brianovo DJská kariéra v kostce

Honza X (své příjmení velmi úspěšně tají) alias DJ Brian je považován za jednoho z nejúspěšnějších a nejpohlednějších DJs v České republice. Kromě hraní v Číně, Brazílii či Maledivách měl také možnost ukázat své DJské schopnosti v nejlepších klubech Ibizy – Amnesii a Spacu. V roce 2006 byl mimo jiné také residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který byl vyhlášen nejlepším klubem Řecka. V létě 2010 hrál jako jediný český DJ na hlavní stagi TOP festivalů Pleasure Island a Mácháč. 

DJ Brian Mácháč

DJ Brian na stagi letního festivalu Mácháč. Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

Spolupracuje také s Evropou 2, kde pravidelně představuje svoji Dance eXXtravaganzuV současné době intenzivně pracuje na svém novém projektu Audiorockers, který založil společně s DJem Sedliv. Brian hovoří o tomto projektu jako o své budoucnosti, do které vkládá veškerou svoji energii i získané zkušenosti. 

DJ Brian Evropa 2

Brian ve spolupráci s Evropou 2, kde se loni společně  s Monikou Bagárovou stal tváří letní soutěže. Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

Otevřený rozhovor s Brianem o DJingu, módě i ženách!

HerStyle.cz miluje atraktivní a úspěšné muže, proto jsme Honzu alias „sexy Briana“ zkrátka museli vyzpovídat! A rozhodně jsme v našich dotazech zvědavostí nešetřili:

Honzo, všichni Tě známe pod uměleckým pseudonymem DJ Brian. Otázka je tedy jasná – proč zrovna Brian?

Popravdě si to úplně přesně nepamatuji, ale všude říkám, že mi to jméno dal před 17 lety DJ Beax, který mě učil hrát. Už se blížilo moje první oficiální hraní a potřebovali do programu napsat nějaké jméno, a protože já jsem do té doby žádné nevymyslel, byl ze mne Brian. 🙂 Tak nějak to asi bylo.

Kdy a jak jsi vůbec začal koketovat s myšlenkou, že se staneš DJem?

Hned od mojí první návštěvy klubu, kde jsem viděl hrát DJ z gramofonových desek a slyšel House music. Bylo mi 17 a byla to osudová láska. Hned v tu chvíli jsem věděl, že to chci umět a být taky DJ. Za 2 týdny už jsem měl nakoupené první desky a chodil se tam odpoledne učit hrát.

Prozradíš nám, v jakých klubech v České republice hraješ nejraději a proč?

Každý pátek a sobotu hraji v jiném klubu, jezdím do více než 30 klubů po celé České republice a je těžké vybrat ty TOP, ale nejlépe se mi asi hraje v pražském klubu Retro Music Hall, což je rezidentní klub Evropy 2. Retro má nejlepší sound systém a světelný park a já si tam hraní vždycky užiju. Z mimopražských je to liberecký klub Ďábelská Huť. No a pak samozřejmě letní festival Mácháč, kde hraji na hlavní stagi pro 10.000 lidí, a minulý rok jsem hrál dokonce jako headliner sobotního večera.

Machac BRIAN Handsup

„Put your hands up!“ na letním festivale Mácháč. Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

Už jsi někdy navštívil světově známý Tomorrowland?

Z velkých festivalů jsem navštívil akorát Ultra Music festival v Miami. Na ty evropské jako návštěvník nejezdím, vždycky mám v těch termínech svoje hraní a nedá se to skloubit. Doufám ale, že se na všechny v budoucnu dostanu jako DJ se svým novým projektem Audiorockers.  Sice to pár let ještě zabere, ale pracujeme na tom.

Když je řeč o Tvém novém projektu Audiorockers, co bys nám o něm prozradil?

Tento projekt je moje budoucnost a dávám do něj veškerou svojí energii a zkušenosti. Děláme vlastní písničky, které bychom rádi vydávali u zahraničních vydavatelství. Chceme se dostat do zahraničí a hrát po světě jako mnoho známých DJs. Už teď můžu říct, že naše produkce bude brzy nejlepší v ČR na současnou EDM (Electronic dance music). Máme velké plány a chceme se během několika let dostat do světové TOP 100.

DJ Brian Pantheon music club Plzeň

Dje Briana spatříte na stagi pouze a jen ve skvělé náladě! Zdroj: Oficiální stránky music clubu Pantheon

Co rád děláš o svém volnu, když zrovna nehraješ po klubech či festivalech?

Tuto otázku dostávám docela často a vždycky se při ní zasměji, protože já volno nebo volný čas prakticky nemám. Vždycky závidím těm, co to v 17 hodin zabalí, hodí práci za hlavu a jdou domů. Já dělám DJing profesionálně, o všechno se starám sám a přípravě věnuji desítky hodin týdně. Téměř všechny písničky, co hraji, si sám upravuji podle svých potřeb, takže většinu z nich, tak jak je hraji, neuslyšíte nikde jinde. V týdnu vstávám kolem 7. ráno a pracuji většinou od 8 do půlnoci. O víkendech je to cestování mezi městy, hraní, spánek a odpočinek.

Přejděme nyní na téma „móda & ženy“. Jaký módní styl Ty osobně preferuješ?

Vzhledem ke svojí práci mám rád spíš sportovní styl oblékání. Nejlíp se ale asi cítím v šortkách a tričku na pláži u moře. Proto jsem jezdil hodně hrát do Brazílie a na Maledivy. Mám rád teplo, moře, pláže a člověk je tam hodně free. Stačí mu opravdu jen sluneční brýle, tričko a shortky. Mám rád i obleky a košile, ale příležitost si to obléknout mám bohužel jen několikrát za rok. 

DJ Brian Maledivy

Brianovo krásná fotka z Malediv. Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

 Jaké oblečení se Ti na ženách velmi líbí a jaké bys naopak vysloveně zakázal?

Každá žena je úplně nejkrásnější v šatech na vysokých lodičkách. No a pak v legínách, to je vynález století. 🙂 Holky v legínách jsou nádherný a nejvíc ty, co v nich dělají často dřepy. :)))

Které typy žen Tě vzhledově i vlastnostmi přitahují nejvíce?

Nemám vysloveně jeden typ. Líbí se mi ženy vysoké i malé, blonďaté i brunety. Musí mít ale charisma. Já to mám hodně o energiích. Celkově mám rád lidi s pozitivní energií a myšlením. My, co máme rádi sex, se mezi sebou hned poznáme a přitom spolu nemusíme nejdřív promluvit ani slovo. Tahle energie „života“, jak já říkám, má obrovskou sílu a přitažlivost. Ženy s touto energií mě přitahují úplně nejvíc. Pokud jde o charakterní vlastnosti, tak mě imponují chytré a ctižádostivé ženy se smyslem pro humor. Musí mít taky dobré srdce.

Existuje naopak něco, co Tě dokáže na ženě absolutně odradit?

Chlupy, vousy pod nosem a bombarďáky. 🙂 Nejhorší jsou hodně opilé holky. Ty já vídám poměrně často a ta proměna během několika hodin v baru, kdy se z královny krásy stane opilé monstrum, je šokující. Občas se stane, že mě někdo seznámí nebo potkám nádhernou holku, která je ovšem nádherná jen do té doby, než promluví. V takovém případě může být sebekrásnější, mít energie „života“ kolik chce, ale když je „tupá“ tak to je konec! 🙂  

DJ Brian Promo 2009

Promo z roku 2009, kterému dáváme „palec nahoru“! Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

Teď trošku otázky na tělo – Jaký názor máš na silikony? Máš raději přírodní či silikonová prsa?

Naštěstí jsou to otázky na cizí tělo. 🙂 Osobně mi je úplně jedno, jestli jsou prsa přírodní nebo jakkoli upravená nebo zvětšená. Hlavně, že dobře vypadají. Některé holky mají silikony tak dobře udělaný, že je těžký to vůbec poznat, a ty jsou nejlepší! 🙂

Když bys mohl strávit víkend s jakoukoli ženou, která by to byla a proč?

Příjemně strávený víkend si dokážu představit s Evou Mendes. Proč? Protože je to bohyně. 🙂

Otázka na závěr – Jsi v současné době zamilovaný?

Bezhlavě zamilovaný v současné době nejsem.

DJ Brian selfie

A na závěr ukázka Brianovo „funny selfies“! 🙂 Zdroj: Oficiální FB DJe Briana

Děkujeme sympatickému Brianovi za poskytnutý rozhovor a vy ostatní, poslechněte si jeho Dance eXXtravaganzu LIVE z pražského klubu Retro Music Hall, která je – jako vždy – TOP! 🙂

· ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *