Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Dokonalost mezi plavkami jménem Triangl!

Skvělé, padnoucí, jednoduché a propracované. Tento titul „dokonalé plavky“ si získala značka Triangl. A aby ne! Sluší dívkám i ženám a cena je více než přijatelná!

Pokud zase nevíte, kde si na léto budete kupovat plavky, doporučuji vám zvolit značku Triangl. A v čem jsou tyto plavky tak skvělé? Čtěte dál!

Plavky Triangl

Plavky Triangl. Zdroj: www.international.triangl.com

Každé léto šílím nejen z postavy, ale i z toho, jaké plavky si mám pořídit do šatníku. Každé léto totiž toužím po jiných! A aby toho nebylo málo, mám jich už opravdu hodně a každý rok mi minimálně jedny přibudou. Minulý rok jsem byla okouzlená plavkami Victoria’s Secret, které jsem si pořídila hned troje. Letos jsem naprosto nadšená z plavek Triangl.

Jsou vyrobeny z neoprenu a dokonalé švy zapříčiní skvěle padnoucí efekt. Navíc si můžete nakombinovat vršek se spodním dílem, takže pokud máte ráda růžovou a tyrkysovou, můžete mít hned obojí! Plavky nejsou nijak zvlášť složitě řešené, o to víc ale dojmu udělá členění.

Plavky Triangl

Dokonale členěné plavky značky Triangl, troufněte si na ně také! Zdroj. www.carolinele.com

Něco málo o plavkách obecně aneb jaké druhy vybírat

Teď něco málo o plavkách a jejich padnutí. Pokud jste štíhlá a vysoká, berte plavky s nabíraným vrškem, který vám opticky přidá na objemu poprsí, spodní díl si můžete vybrat prakticky jakýkoliv. Pokud si plavky zkoušíte, vyberte spodní díl tak, aby vám na zadku nedělal „kapsu“. Což znamená, aby jste nevylezly z vody, a spodní díl vám nevisel jako plná plínka. Ideální jsou takové, které se v boku zavazují šňůrkou – tím si můžete korigovat volnost.

Pro ženy s širokými rameny doporučuji vrchní díl plavek s širšími ramínky nebo bez. Vyhněte se vázání za krk, lichotivou vrchní polovinu těla vám to rozhodně neudělá a budete vypadat příliš mužsky. A teď něco pro baculky – dejte sbohem nevkusným celkovým plavkám! Nebojte se sáhnout po bikinách a nebo jděte po kompromise – celkové plavky zepředu, bikiny zezadu. Vyzkoušejte také spodní díl do pasu. Plavky Triangl sice takové nenabízejí, ale jak už zde bylo řečeno – můžete kombinovat!

Plavky Traingl léto

originálně řešené plavky Triangl vám vykouzlí sexy křivky, které jsou v létě tak žádané! Zdroj:www.wheretoget.it

Pokud nejste na neonové barvy a raději jdete do bílé nebo černé, a nebo rovnou do leopardího vzoru, nezoufejte! Triangl myslel na všechno! Navíc jednoduchý černý vršek nebo bílý můžete kombinovat s kontrastujícím spodkem! 

plavky triangl

Neonové, klasické černé nebo odvážnější s leopardím vzorem? Vybere si každá žena! Zdroj: www.blacklatte.co.uk, www.hoardoftrends.com, www.pinterest.com

Plavky můžete zakoupit přímo na www.triangl.com nebo na facebookové stránce Triangl plavky ČR, koupíte je od 1190 kč za vrchní i spodní díl, oboje se dá ale zakoupit zvlášť, aby se střihy a barvy plavek mohly kombinovat. Jelikož já jsem jedna z těch žen, které milují poslední trendy a originalitu, určitě si jedny (možná dvoje) na léto pořídím! Šťastné nakupování!


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *