Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Elegance se sportovním stylem v podání Fanny Lyckman

Fanny Lyckman je mladičká švédská módní blogerka, která se probojovala mezi moje 3 nejoblíbenější blogerky. A proč? Je originální, výjimečná a její nedbalá elegance ve spojení se sportovním stylem mě naprosto uchvátila!

Nebudu vás zatěžovat fakty o jejím životě nebo co chtěla dělat, když byla mladá, přece jen-tohle nikoho nezajímá (a pokud ano, můžete navštívit její blog www.imnext.se/fannylyckman/), ale chtěla jsem vám představit její styl a smysl pro dokonalost!

Fanny Lyckman

Fanny Lyckman, švédská blogerka. Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman/

Jelikož se nám jaro doslova dere skrze dveře, je načase znovuobjevit zatoulané kousky oblečení z minulého roku a zkombinovat je s něčím novým a svěžím. Rozhodně se nebojte kombinovat sportovní a elegantní styl. Fanny tento dojem vytvořila díky žlutým sportovním šortkám, které doplnila o elegantní crop bílou halenku a celý outfit završila kabátkem se zvířecím vzorem. Zvířecí vzory rozhodně ještě nevyšly z módy, dejte jen pozor, aby se zvířecím vzorem byl pouze jeden kousek oblečení. Pokud zvolíte „crop“ (neboli „ustřižený“) krátký vršek, doporučuji ho vyvážit šortkami nebo kalhotami do pasu, opticky hezky prodlouží postavu.

Fanny Lyckman

Fanny se nebála dát dohromady sportovní a elegantní styl, proč ne? Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman

Na Fanny mě nejvíce baví její nepředvídatelnost a hlavně smysl pro kombinaci. Sama sebe si moc nedokážu představit se sportovními kalhotami a tričkem od přítele. Fanny v tomto outfitu vypadá ale skvěle! Na sebe si vzala sportovní kalhoty a triko od přítele s barokním vzorem a navrch nahodila sportovní bundu spolu s elegantním psaníčkem a přezkovými botami. Fanny tento look sedí, vám ale doporučuji místo sportovních kalhot spíše džíny boyfriend. Zde ale také dejte pozor, pokud jste jedna z těch, které mají (stejně jako já) trošku větší zadek a džíny se vám kolem něho obemknou, je lepší volit spíše džíny úzké, protože pak význam džín „boyfriend“ trochu ztrácí význam. Na závěr bych jen dodala, abyste k takovému outfitu volila velmi ženský typ účesu, který vám k tomuto sportovnímu looku zajistí vaši ženskost a nebudete vypadat, že jste právě sebrala šaty vašemu příteli a je vám to jedno.

Fanny Lyckman

Čistě sportovní outfit jako z přítelova šatníku? Ano! Nebojte se kombinace sportovního stylu a elegance, budete překvapené! Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman/

Musím se přiznat, že v poslední době jsem si hodně oblíbila dresy. Jsou pohodlné a určitým způsobem i sexy! Moc se nezaobírám myšlenkou, jak na tuto skutečnost reagují pánové, nicméně si myslím, že žena v šortkách a pánském dresu jim určitě přijde neodolatelná! Jde o to, že dres doplníte podpatky nebo klidně sukní (na jedné straně dresu třeba uvážete uzel) a hned celkovému outfitu dodáte šťávu! Nezapomeňte na doplňky jako jsou mohutné náhrdelníky nebo náramky. K volnému dresu volte zbytek oblečení spíše uplejší a ženštější.

Fanny Lyckman

Sportovní dres a podpatky? Pro Fanny žádný probém! Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman/

Fanny Lyckman

Dresy jsou ženštější než byste čekaly! Vyzkoušejte si je také! Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman/

Prozradila jsem vám pár fíglů z šatníku Fanny Lyckman a dovolila jsem si vám přiblížit její originální smysl pro spojení sportovních a elegantních věcí. Pro mě je určitě přínosem sledovat její blog, protože vyniká a mě baví sledovat její pokroky a nové spojení starých kousků oblečení. Doufám, že jsem vás inspirovala a vy se nebudete bát experimentovat!

· · · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *