Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Elegantní široké kalhoty nejen jako formalita!

Elegantní rozšířené kalhoty se už dávno nenosí pouze do práce nebo na formální akce, tento rok dostaly nový rozměr a mě naprosto uchvátily!

V následujícím článku vám ukážu, že i takové kalhoty už dávno vzaly za pačesy formalitu a hodily ji někam hodně daleko! 

široké kalhoty jak nosit

Široké kalhoty nevypadaly nikdy elegantněji! Zdroj: www.houseofcb.com

Elegantní široké kalhoty jsou jedna z věcí, které byly určeny k prvotnímu účelu, ale tento účel byl moderní dobou pozměněn a opět se ukázalo, že nemají pouze jediné využití, ale že je můžeme pojmout vlastní  cestou. Když to přirovnám k nějakému dalšímu trendu, tak mě hned napadá pouzdrová sukně po kolena a košile – outfit jako stvořený do práce nebo pracovní pohovor, ale dnes už si k ní vezmeme místo košile crop top a místo lodiček třeba tenisky! A vidíte? Co se na první pohled zdálo jako prvoplánové, tak dnes našlo nové využití a s takovým outfitem můžete z práce vyrazit rovnou na večírek!

široké kalhoty

Kalhoty využijete ať už na pracovní pohovor nebo na večírek a nebo na firemní večírek! Zdroj: www.slutw4rs.tumblr.com

Stačí pouze, abyste na věci a jejich využití nazírali z jiného úhlu a hned můžete stvořit dokonale originální kombinace, která budou vypadat skvěle. Strašně ráda nosím k elegantním šatům tenisky nebo si vezmu k ryze sportovnímu outfitu podpatky, baví mě nové věci a i když na to lidé v Česku ještě nejsou příliš připravení, budou si muset zvykat!

široké kalhoty

Krátký top ve stejné barvě doladí váš outfit k dokonalosti! Zdroj: www.twitter.com/melissa_mendenz.com

Pro které typy se široké elegantní kalhoty hodí?

A odpovědí je: pro vysoké a štíhlé ženy, které mají možná hodně hubené nohy, protože kalhoty je zakryjí. Ale vy, ostatní dámy, vůbec nezoufejte. Pro malé ženy se hodí taktéž, jen si tyto kalhoty musí vybrat tak, aby sahaly do pasu a  přidat k nim třeba podpatky nebo boty na klínku, aby opticky prodloužily postavu. Boubelkám bych tyto kalhoty příliš nedoporučovala, ale pokud by jste je za každou cenu chtěly, volte je v černé barvě, která zužuje. A zvolte je do pasu a přidejte k nim stuhu nebo pásek, aby vám zvýraznily pas. Hodně vysoké ženy si mohou dovolit tyto kalhoty i v 7/8 délce, menším ženám by délka kalhot měla sahat až na zem.

široké dámské kalhoty

Pro menší ženy by délka kalhot měla být až po zem-opticky tak prodlužují nohy. Zdroj: www.pinterest.com

elegantní široké kalhoty

Rozhodně se nemusíte omezovat pouze na černou a bílou, nebojte se ani vínové nebo khaki. Zdroj: www.weheartit.com

K čemu elegantní široké kalhoty nosit?

Rozhodně s letošním hitem – crop topem! V tomto případě ale zvolte kalhoty do pasu, ať neodhalujete příliš, a přidejte boty na podpatku, aby vám hezky prodloužily nohy. Pokud nerada odhalujete svou kůži, zvolte ke kalhotám třeba košili, nebo volnější tuniku, kterou zastrčíte dovnitř kalhot. Pro odvážnější můžu doporučit korzetový top, který vypadá velmi elegantně a vkusně.

široké dlouhé kalhoty bílé

Crop top je barva letošního léta a bílá barva tomu dodává šmrnc! Zdroj: www.shallowandmaterialistic.com, www.www.empirestyles.com

široké kalhoty dámské

Pro odvážnější dámy je skvělou volbou korzetový top, a jak samy vidíte, vypadá skvěle! Zdroj: www.daklika.tumblr.com

Tyto kalhoty si oblíbila i moje oblíbená módní blogerka Fanny Lyckman, v jejímž podání vypadají opravdu kouzelně. Abych ale nezmiňovala pouze ji, například i Jennifer Lopez nebo Emma Watson zjistily, že tyto kalhoty jsou pro ně nedílnou součástí.

Fanny Lyckman široké kalhoty

Fanny je mým největším vzorem a tímto jen potvrzuje, že jí sluší úplně vše! Zdroj: www.imnext.se

dámské elegantní kalhoty

Na Jennifer Lopez jde vidět, že i ženská s větším pozadím si tyto kalhoty může dovolit. A víte co? Neskutečně jí to sluší! 🙂 Zdroj:www.usmagazine.com

· · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *