Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Festivalová móda aneb v čem vyrazit za hudbou?

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i všechny letní radovánky. Období plné sluníčka, výletů, letních zahrádek a hlavně hudebních festivalů přináší vlnu letní rozevláté, živelně barevné a pohodlné módy. Chystáte se na nějaký ten letní fesťáček? Chcete se obléknout originálně, inspirujte se ve fotogalerii.

Dalo by se říci, že letní sezóna je v plném proudu. Dámy už dávno ze skříní vytáhly letní šaty a sandálky. Kavárny a hospůdky otevřely zahrádky a v městských parcích sedí hlava na hlavě. Dokonce nějaký ten letní hudební festival už je za námi, ale skoro všechny jsou před námi. Byl by tedy hřích nechat si je všechny uniknout, letos si zasloužíte vyrazit aspoň na jeden. Obléct se do hudby, obklopit se hudbou a poznávat nový svět a nové lidi. Hudební festivaly se vyznačují specifickou módou, která bývá ovlivněná oblíbeným hudebním stylem a atmosférou.

Kaskádové šaty s dlouhým zadním cípem aneb princezna s vlečkou

Před pár lety vešel do módy velmi specifický střih šatů, který se vyznačuje asymetrickým spodním okrajem šatů. A přesně tyto šaty se dodnes drží v žebříčku oblíbenosti na prvních místech. Díky svému střihu a materiálu mají širokou škálu možností, jak je stylově kombinovat s dalšími kousky. Ať už je chcete sladit ve sportovním stylu s mikinou a keckami, nebo rockerském stylu s koženou bundou či pohodově s barevným tričkem, vždy budete působit něžně a roztomile.

¨Kaskádové šaty s dlouhým zadním cípem

Kaskádové šaty s dlouhým zadním cípem aneb princezna s vlečkou © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com

Letní trend 2014 aneb holé bříško

Naprostým trendem letošního roku je holé bříško, které se navíc na festivaly skvěle hodí. Odhalte bříško v kombinaci kraťásků a polokošile zavázané v pase nebo tričku a sukně s vyšším sedem. Odhaleným bříškem přilákáte pohledy ostatních a určitě nešlápnete vedle.

Letní trend 2014, holé bříško

Letní trend 2014, holé bříško © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com

Hippie flashback

Období plné hudby, pohody, uvolněnosti a celoročních festivalů, léta hippie vlny jsou opět v módě. Oblečte si kraťásky, batikované tričko či tričko s motivem míru a dojem umocněte čelenkou ve stylu Pocahontas spolu s velkými kulatými či srdcovými brýlemi.

Hippie móda

Hippie móda © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com

Dlouhé šaty a slaměný klobouk

Pokud se chcete cítit pohodlně a ochránit se před nebezpečnými slunečními paprsky, volte dlouhé šaty, které jsou letním trendem posledních pár let. Chránit se můžete slaměným kloboukem ve stylu italských mafiánů.

Dlouhé šaty a slaměný klobouk

Dlouhé šaty a slaměný klobouk © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com

Krajka aneb princezna Koloběžka polooblečená a polosvlečená

Aby toho nebylo málo, můžete se na festival zahalit do dalšího módního trendu 2014, a to do krajky. Je jen na vás, jak moc se budete chtít odhalit – buď můžete volit krajkové tričko s kraťásky nebo celé krajkové šaty. Nezapomeňte si však pod krajkové oblečení vzít hezké spodní prádlo, které více skryje, než odhalí. Nejlepším řešením jsou plavky.

Krajkové šaty

Krajkové šaty © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com

Nezapomínejte na originální doplňky

Moje motto vždycky zní: „Nezapomínejte na doplňky.“ A radím vám to i teď. Doplňky rozzáří celý váš outfit a dají mu nezapomenutelný šmrnc. Je jedno, jaký doplněk si vyberete, zdali zajímavou tašku, náramky, šátek místo čelenky či brýle, hlavně ať to stojí za to.

Retro šátek

Retro šátek © By: Tres awesome. Zdroj: www.teenvogue.com


Trendologička a kreativní spisovatelka se smyslem pro detail. Ve volném čase navrhuje a šije společenské šaty a další módní kousky.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *