Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

H&M oznámila další spolupráci, hádejte o koho se jedná!

Módním světem se šíří nová zpráva. Švédský gigant oznámil další hvězdnou spolupráci. Zpráva bylo oficiálně potvrzena na večírku během hudebního festivalu Coachella na společné slavnosti pořádané Alexandrem Wangem a společností H&M. O půlnoci 13. dubna vypustil Alexander Wang do světa video na Instagramu.

H&M a její hvězdné spolupráce

logo H&M

Logo švédského módního gigantu. © H&M

Za celých deset let, co H&M každoročně spolupracuje s módními návrháři, bude Alexander Wang prvním americkým návrhářem, kterého H&M oslovilo, a zároveň bude nejmladším designérem. Je mu 30 let. Společnost H&M chce kolaborací s významnými módními návrháři nebo celebritami přinést vysokou a luxusní módu širšímu publiku v dostupnější formě pro každého. Švédský řetězec spolupracoval s Karlem Lagerfeldem (kousky z jeho linie zmizely z některých obchodů za pouhou jednu hodinu), značkou Lanvin, Versace, Stellou McCartney či naposledy s francouzskou návrhářkou Isabel Marant.

Margareta den Bosch, tvůrčí poradce H&M, ke spolupráci říká, že Alexander Wang dnes patří mezi nejdůležitější postavy módy a dodala, že vždy měli v H&M rádi návrhy od Alexandra. Je velmi moderní a jeho oblečení se dá nosit v každém věku.

Kdo je vlastně Alexander Wang ?

Alexander Wang je mladou nadějnou hvězdou módy a v současnosti je kreativním ředitelem Balenciaga. Návrhář zahájil svou kariéru v roce 2007 v New Yorku. Jeho silná stránka spočívá v práci s protiklady, Alexander Wang se rád pohybuje mezi rafinovaností a nedokonalostí. Z jeho kolekcí vždy vyzařuje smysl pro elegantnost a jednoduchost. Alexander Wang má také svou vlastní značku nesoucí jeho jméno, kde se specializuje na ready-to-wear oblečení. Jeho jméno se stalo synonymem pro soudobou městskou uniformu.

wang a H&M

Zpráva je potvrzena, Alexander Wang bude spolupracovat s H&M. Zdroj: www.hercampus.com

Sám Alexander Wang ke spolupráci řekl, že je mu ctí být součástí H&M. Práce s týmem je vzrušují a zábavná. Lidé v H&M mají velmi otevřené hranice pro stanovení kreativity. To bude skvělý způsob, jak rozšířit prvky značky Alexander Wang pro širší publikum.

Zpráva se objevila v době, kdy už se módní trh trochu nasytil spojením designerů s řetězci. Ale podle všeho tahle spolupráce je a bude trefou do černého.

Alexander Wang navrhne jak pánskou, tak i dámskou linii. Oblečení a také doplňky se budou prodávat v jednom ze 250 vybraných obchodech a on-line od 6. listopadu 2014.

·

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *