Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak na vrstvění v zimě – nebuďte jako potápěč!

S přicházející zimou se celkem začínají pravidelně opakovat dvě situace: 1) mrznete – máte sice super stylovej outfit, ale mrznete, 2) vypadáte jak potápěč ve skafandru – máte na sobě nejméně šest vrstev, i tak vám je zima a nemáte na sobě rozhodně nic, co by připomínalo outfit, natož stylovej. Znáte to, co? Ve vašem okolí není žena, která by to neznala. Zima se vám snaží dostat každou skulinkou pod triko. A vy mrznete. Všechny. V rámci možností se tedy nabalíte do skafandrů a vypadáte jak potápěči. Všechny.

Ale tomu je jednou pro vždy konec, protože my vám právě teď ukážeme, jak se nabalit. Ale stylově! NAVRSTVIT! Letošní zimu se vrstvení dostalo obzvlášť do povědomí a my vám ukážeme hned několik variant, jak na to.

dámské oblečení vrstvení zima

© Karolina Brzuska

Vrstvení s bílou halenkou

Různých mikin a svetříků s bílými límečky a vykukujícími jakoby halenkami je teď v obchodech nepřeberné množství. A pokud jste trochu kreativní, rozhodně si kupte jednu delší bílou halenku/košili a kombinujte s jakoukoliv mikinou nebo svetříkem ve vaší skříni.

vrstvení oblečení v zimě

Zdroj: beautips.info

Zajímavá je varianta vrstvení, kdy je vršek je kratší a z košile tak hezky kouká i její spodek:

vrstvení móda tipy rady

© Eliška Hudcová, zdroj: www.timetofit.com

zimní vrstvení oblečení

Zdroj: www.beautips.info

zimní vrstvení rady fotogalerie

© Eliška Hudcová, zdroj: www.timetofit.com

Nebo můžete zvolit variantu, kdy máte dlouhý vršek a z košile kouká jen límeček:

jak na vrstvení oblečení

© Eliška Hudcová, zdroj: www.timetofit.com

Oboje vypadá moc hezky, velmi nadčasově a elegantně. Kombinací se naskýtá hned několik a je jenom na vás, jak si outfit vymyslíte a vyladíte. Pokud se například nebojíte barev a vzorů, můžete se pustit do odvážnějšího outfitu, ve kterém vás rozhodně jen tak někdo nepřehlédne!

rady vrstvení zima 2017

Zdroj: rk-travelogue.blogspot.com

vrstvení oblečení jak v zimě

Zdroj: www.layersofchic.com

Jestli ale nemáte ve zvyku nosit příliš výrazné barvy, nebo nevíte jak na kombinaci vzorů a barev, ani s jednoduchým outfitem rozhodně nešlápnete vedle:

zimní vrstvení oblečení

© Eliška Hudcová, zdroj: www.timetofit.com

Velkou výhodou těchto volných svetrů a halenek je pro nás jednoznačně to, že pod ně schováte všechno. Třeba termo triko. A to už musí zahřát stoprocentě.

Pokud by vám ještě nebylo dostatečně teplo, chybu neuděláte ani s velkou šálou kolem krku a beanie čepicí nebo kloboukem na hlavě!

zima vrstvení street style

© Andreea Diaconu

Hlavně nikdy nezapomínejte na to, jaké je venku zrovna roční období. V kožené bundičce, s džíny s dírou na koleni a holými kotníky sice můžete vypadat super stylově, ale v mínus 10 budete působit krapet směšně! A to přeci nechcete.

Tak my doufáme, že jste už na cestě do obchodu pro jednu bílou košili a na ulicích budeme potkávat jen minimálně potápěčů a samé krásné stylové ženy.

· ·

Veselá blondýnka, která bere život s nadhledem a humorem, který vkládá i do svého psaní.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *