Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak zakrýt bříško? Čtěte!

Už jsme tu měli mnoho „nedostatků“ ale myslím, že bříško trápí asi každou z nás (pokud teda nejste bikini fitness a nemáte na břichu pekáč buchet). A tak jsem si říkala, že by pár rad vůbec neuškodilo. 

Pojďme s tedy společně podívat, jak schovat vyčuhující bříško aby to nebylo nápadné a vy jste se nemusely cítit špatně a nepohodlně.

tipy velké bříško

Nestyďte se za svoje bříško! Zdroj: www.thatsnotmyage.com

Tento článek bude asi kratší, než mé obvyklé články, protože si myslím, že nemá cenu se opakovat a sázet sem jeden obrázek za druhým a tucty textů, protože tentokrát to pojdeme rychle a stručně a hlavně efektivně! Každá z nás to asi zná- špíček na břicho, i když jsem s tím problém nikdy neměla, protože se dřu v posilovně (abych taky mohla vylézt ven) a na břichu jsem si vždy zakládala, ale ten „six pack“ prostě nemám a jelikož už ta dřu, tak chci aby to taky bylo vidět. Nicméně se na odhalené břicho necítím a tak mám pocit, že ho musím pořád skrývat a teď teda konečně nějaké ty rady a tipy.

Barvy a vzory

Zapomeňte na bílou, ta jen vytváří objem, něco jiného je ale beige nebo nude a v úplně nejlepším případě je to černá, která zeštíhluje. Také se vyvarujte velkých vzorů přes břicho. Volte spíše drobnější, které odvedou pozornost od bříška. Rozhodně bych se uchylovala spíše k tmavějším odstínům– místo červené vínová, místo bledě modré tmavě modrá a podobně.

Topy

Není moc dobré, pokud jsou hodně upnuté, protože špíčky si vždycky najdou to svoje místo, kde se projeví. Pokud ale na upnutém topu trváte, výborným pomocníkem je stahovací prádlo v podobě korzetu. Není to ten šněrovací korzet, jaký myslíte, ale téměř bezešvý trupový díl, který vám podepře prsa a stáhne bříško. Tato libůstka je výbornou vychytávkou i pod plesové šaty, které prostě musí krásně sedět na postavě a nikdy nic nesmí vylézat a přetékat. Takže volte spíše něco volnějšího ale ne zase moc, abyste nevypadaly jak vagabund. A také se vyhýbejte průsvitným látkám, které by vás hned odhalily.

volné topy velké bříško

Topy střižené pod prsy jsou dokonalou volbou. Zdroj: www.sammydress.com

Peplum

Myslím, že trika a košile s volánkem (tzv.“peplum“) je jedna z nejlepších voleb pro vyčnívající bříško, mají také dokonalý střih tím, že jsou přestřižené v pase (pas je tak zdůrazněn a vypadá žensky) a do švu je všitý volánek, který přikrývá bříško-ideálka!

peplum velké bříško

Topy s volánkem je pro větší bříško jako dělaný! Zdroj: www.lamodanoincomodaperu.blogspot.com

Rovný top

Také super varianta protože tento rovný minimalistický top vypadá na každé postavě prostě dokonale. Volte ho v černé nebo beige barvě, tak vypadá mnohem elegantněji a vy se budete cítit pohodlně, protože vaše bříško nebude nic a nikde obepínat.

rovný top velké bříško

Rovným topem klidně zakryjete vyčnívající bříško. Zdroj: www.dresson.kz

Overaly

Skvělá věc na léto, většinou nebývají upnuté, ale z jemné látky, ve které není horko a je volně ušitý, aby se na tělo nelepil. Berte třeba ty s gumou v pase a navolněný vrškem a nikdo si ani nevšimne vašeho bříška (také super tip pro těhulky).

overal velké bříško

Overaly se hodí na schování velkého bříška. Zdroj: www.zbozomat.cz

Plavky a spodní prádlo

Když už jsme u toho léta, tak plavky byste měly vybírat opravdu pečlivě, stejně jako spodní prádlo. Kalhoty by měly sahat do pasu (alespoň u plavek) a tak, aby stáhly bříško. U spodního prádla využijte různých stahovacích vychytávek, které vám s povoleným bříškem pomohou. Nebo volte celkové plavky, které jsou udělané s volánkem (peplum), o kterém jsme psala o 3 odstavce výše.

plavky pro schování bříška

Kalhotky od plavek by měly sahat do pasu. Zdroj: www.repubblica.it

plavky s volánem pro schování bšířka

Plavky, které mají peplum vám krásně schovaní problematickou partii. Zdroj: www.www.vestidosparagorditas.com

Šaty

Tak tady platí to samé, co u topů- nevolte šaty, které jsou upnuté, protože vám bříško půjde hodně vidět. Vsaďte na volnější střihy (například antické), které nejsou obepnuté přes bříško a jsou třeba střižené v pase nebo pod prsy. Navíc se v nich určitě budete cítit pohodlněji.

šaty pro velké bříško

Volnější šaty budu i sedět nastávajícím maminkám. Zdroj: www.shein.com

Pokud ale jdete na pracovní schůzku, rande a podobně a chcete upnuté šaty, mám pro vás jednu perličku. Zkuste se poohlédnout po šatech, které jsou konstrukčně řešené tak, aby zeštíhlovaly (tmavé pásy na bokách apod.). Tyto šaty si například zamilovala Kate Winslet.

zeštíhlující šaty

Využijte zeštíhlovacích šatů a nezapomínejte, že pod upnuté šaty byste měly vzít zeštíhlovací prádlo. zdroj: www.mirror.co.uk


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *