Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jan Kopic exkluzivně o ženách: Líbí se mi brunetky!

Horké želístko v ohni. Přesně tak bychom vystihli talentovaného fotbalistu Jana Kopice, jenž před několika týdny přestoupil z „peltovského“ Jablonce do mistrovské Plzně. Sympatický hezounek, jehož fotbalová kariéra je nyní ostře sledována sportovními médii, neunikl ani před našim zájmem. Rozhodli jsme se totiž „Kopiho“ oslovit a tak trochu vyzpovídat – a to jak po fotbalové, tak i po osobní stránce. A rozhodně jsme ho tedy nešetřili!

Fotbalová kariéra Jana Kopice

Český fotbalový záložník Jan Kopic se narodil 4. června 1990. S fotbalem začal jako pětiletý kluk v klubu FK Humpolec, kam jej přivedl tatínek. Ve 14 letech přestoupil do klubu FC Vysočina Jihlava, kde se připojil ke svému staršímu bratrovi Milanovi. Během působení v Moravskoslezské fotbalové lize onemocněl mononukleózou, a musel si proto dát s fotbalovým hřištěm na 2 měsíce pauzu. Po pravidelném působení v jihomoravském „béčku“ a hostování v FC Zenit Čáslav se vrátil do Jihlavy, kde konečně začal hrát za A-tým. V létě 2011 přestoupil do FK Baumit Jablonec, kde se v roce 2013 podílel na vítězství ve finále Poháru české pošty 2012/13 proti Mladé Boleslavi, kde vstřelil vyrovnávací gól na 2:2 a proměnil rozhodující penaltu v rozstřelu. Od té doby si zajistil mediální pozornost.

Jan Kopic hráč Synot ligy

Jan Kopic byl vyhlášen hráčem Synot ligy za měsíc listopad 2014. Zdroj: www.synotliga.cz

Dne 17. června 2015 se dostal až na vrchol SYNOT ligy, když přestoupil do mistrovského týmu FC Viktoria Plzeň, kde podepsal tříletou smlouvu a obdržel „horváthovské“ číslo 10, které zároveň vlastnil v Jablonci. Ve svém volnu hraje rád FIFU nebo odloží kopačky stranou a např. zajde na ryby. „Když jsem doma, tak jdu s tátou na ryby, ale žádný Vágner nejsem, “ směje se při naší zmínce o rybaření.

Rozhovor s „Kopim“ pro HerStyle.cz

Honzo, před několika týdny jsi přestoupil z týmu FK Baumit Jablonec do mistrovské Plzně, kde budeš poprvé ve své kariéře usilovat o Ligu Mistrů. Prozraď nám, proti komu by sis nejvíce přál v této TOP fotbalové soutěži jednou nastoupit… 🙂

Tak mým nejoblíbenějším hráčem je už dlouho Cristiano Ronaldo, takže tady není, co řešit. Nejvíc bych si tedy přál nastoupit proti Realu Madrid.

Tvé jméno se v minulosti skloňovalo také ve spojitosti s největším rivalem Plzně – AC Spartou Praha. Když bys měl tyto dva kluby mezi sebou herně porovnat, v čem Ti plzeňská Viktorka přijde silnější?

Myslím si, že určitě šířkou kádru. Každý post je kvalitně zdvojený, takže když někdo vypadne třeba z důvodu zranění, tak je na jeho postu kvalitní náhrada.

Budeš nosit na zádech číslo 10, které Ti sice bylo přiděleno také v Jablonci, ale v červenomodrém dresu nese přeci jen trochu větší význam. Jak vnímáš fakt, že jsi v očích mnoha fanoušků definitivně získal roli následovníka místního miláčka Pavla Horvátha?

Vím, že číslo 10 je v Plzni závazek. Já k němu mám také respekt, a proto jsem Horvimu raději také zavolal, jestli mu nevadí, když si ho vezmu. Ale určitě se ho nebojím, protože za následovníka miláčka publika se určitě nepovažuji, to ukáže až čas.

V Plzni máš opět možnost trávit hodně času s Ondrou Vaňkem, s kterým ses hodně bavil během společného působení v Jablonci. Naopak ses ale musel rozloučit s Vítem Benešem, který uzavírá vaše kamarádské trio. Budeš Víťu provokovat na dálku, nebo spíše hecovat k co nejlepším výkonům, aby o něj v budoucnu Plzeň také projevila velký zájem?

Jsem rád, že jsem se s Vaňousem zase sešel v jednom týmu navíc budeme bydlet dvě patra po sebou. Beny to musí beze mě vydržet.  Ale budeme se scházet i nadále.. Vídali jsme se i s Vaňousem, když odešel do Plzně, a to jednou za 14 dní, když jsme si dali všichni v Praze oběd. Navíc jsme spolu byli i na dovolené, takže ho určitě neodstrčíme. 🙂 Jednou se třeba zase všichni potkáme v jednom týmu.

Jan Kopic Ondřej Vaněk Vít Beneš

Nerozlučné trio Kopic-VaněkBeneš. Uvidíme, jestli se ještě někdy sejdou v jednom týmu. Zdroj: Soukromý FB Jana Kopice

Teď upustíme od fotbalu. Jak se Ti líbí Plzeň, která je evropským městem kultury 2015? Už jsi navštívil místní pivovar? 🙂

Už jsem byl v ZOO. Byt budu mít kousek od centra, takže to jsem si už také prošel. Musím říct, že je Plzeň krásné město.. S týmem máme společné obědy v restauraci Spilka, takže pivovar jsem už také navštívil. 🙂

Narazil jsi zde již na někoho, kdo Tě oslovil a požádal o společnou fotku/autogram?

Už se mi stalo, že mě pár lidí poznalo a požádalo o společnou fotku, takové věci mi určitě nevadí. Je vidět, že Plzeň fotbalem žije.

Do Plzně jsi přišel sám, nebo sis s sebou „přibalil“ také svoji přítelkyni?

Přítelkyni mám, jmenuje se Veronika, studuje v Praze vysokou školu, takže se bude jezdit o mě starat. 🙂

A vůbec, jaký typ žen se Ti líbí? Jsi spíš „horňák“, či „dolňák“? 🙂

Líbí se mi spíše brunetky. Jinak aby se mi holka zalíbila, musí mít celkově pěknou postavu, takže že bych byl nějak vysazený na nějaké partie, to ne. 🙂

Jan Kopic Vít Beneš Ondřej Vaněk

Kluci spolu tráví hodně času i mimo fotbalový trávník. Zdroj: Soukromý Instagram Víta Beneše

Které vlastnosti považuješ na ženském pohlaví za ty nejdůležitější?

Musí na mě být hodná. Hlavně musí mít smysl pro humor, a protože si dělám z ní většinou pořád srandu, tak i trpělivost. Verča by mohla vyprávět.. 🙂

Co Tě osobně baví více – žena ve stylových teniskách, či v lodičkách s maxi podpatky?

Oboje, když to holce sluší. Jasně, že na procházku jsou lepší tenisky, ale jednou za čas, třeba někam na večeři, jsou podpatky super!

Existuje něco, co Tě dokáže na ženě absolutně odradit?

Když se holka neumí obléct. Neříkám, aby měla drahé věci, to není třeba, ale spíš je to o vkusu. Jestli mám být konkrétní, zaručeně mě odradí holka v džínách, které nemají obepnuté nohavice. To vážně nesnáším!

Ty máš jak Instagram, tak svůj osobní profil na Facebooku. Stalo se Ti někdy, že Tě nějaká fanynka doslova spamovala zprávami tak, až Ti to bylo vážně nepříjemné?

Abych byl upřímný, pár lidí jsem už blokovat musel. Nemám problém odpovědět, ale psát si s každým každých 5 minut opravdu nemůžu.

Otázka na závěr – Co bys vzkázal všem fanouškům FCVP, kteří se již nyní těší na novou sezónu i na očekávaná předkola Ligy Mistrů?

Fanouškům bych vzkázal, ať podporují Plzeň jako doposud. Moc se na ně těším a všichni doufáme, že jim dáme spoustu důvodů k radosti.

Jan Kopic FC Viktoria Plzeň

„Kopi“ je zatím v Plzni naprosto spokojený a už se těší na vypjaté zápasy. Zdroj: www.fcviktoria.cz

Děkujeme Ti za milou spolupráci a přejeme Ti v červenomodrém dresu i v soukromém životě mnoho úspěchů! 🙂

· · · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *