Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Majk Spirit vydal novou kolekci triček a mikin

„Ženy treba lúbiť.“ Tato fráze, oslavujíc lásku k ženám, se nesmazatelně vryla do paměti mnohým z nás a nemůže za to nikdo jiný než slovenský hip-hopový umělec Majk Spirit. Jeho song Ženy treba lúbiť ve spolupráci se známým českým Djem Wichem, doprovázený také kolekcí triček s tímto sloganem, sklidil nemalý úspěch. Nedávno zveřejnil svůj nový song Feel Alright, ale tím rozhodně pro letošní rok neskončil – vydal totiž další novou kolekci triček a mikin, která rozhodně stojí za zmínku.

Michal Dušička alias Majk Spirit

Michal Dušička je 30letý slovenský rapper a člen skupiny H16, ve které v roce 2001 nastartoval svoji hiphopovou kariéru. Narodil se v Bratislavě a patří mezi malou hrstku rapperů, která má vysokoškolský titul. V roce 2011 se Michal rozhodl pro sólovou kariéru pod pseudonymem Majk Spirit, což je překlad jeho jména do angličtiny. Ještě v ten samý rok mu vyšla sólová debutová deska s názvem Nový človek, díky které získal na hudební scéně nemalou pozornost.  Za svou vlastní tvorbu sklidil už nejedno ocenění.

majk spirit zeny treba lubit triko

Majk Spirit s trikem „Ženy treba lúbiť“. ©Dyžo_MBR2012. Zdroj: www.theblonde-cam.blogspot.cz

V roce 2012 získal hned dvě sošky Zlatého slavíka – v kategorii Objev roku a Nejlepší videoklip roku. V tomto roce také vyhrál MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. V roce 2013 vyhrál slovenský umělec ocenění od společnosti Google za Nevyhledávanější osobnost na Google v Česku a na Slovensku. V tomto roce také vydal také Deluxe verzy alba Nový človek a také se jako jediný Slovák dostal do nahrávacího studia Michaela Jacksona. Letos jsme ho také mohli spatřit jako porotce v mezinárodní pěvecké soutěži The Voice (Hlas Československa) společně s Darou Rolins, Michalem Davidem, Martou Jandovou a Pepou Vojtkem.

Majk Spirit a móda

Majk nejraději nosí tenisky a tepláky, které bezpochyby sedí k jeho pěveckému žánru. Potrpí si zejména na značku Nike, která je zároveň jeho oficiálním sponzorem. Nebojí se však ze sebe udělat také elegána TOP třídy. Společně ve spolupráci s uznávaným českým fotografem Benediktem Renčem nafotil fotky pro magazín Elle. A výsledek? Jednoznačně perfektní!

majk spirit oblečení

Ukázka fotek pro časopis Elle. Majk má charisma na rozdávání. ©benediktrenc. Zdroj: www.majkspirit.sk

Nová kolekce Majka Spirita

Majkovo nová kolekce je nesena v jednoduchém, přesto neskutečně stylovém duchu. Je určená pro obě pohlaví, takže si v ní všichni Spiritovo příznivci přijdou na své. A pokud zrovna nepatříte mezi milovníky hip-hopu nebo rapu, oceníte přinejmenším Majkovo smysl pro osobitý styl. 

dámské tričko majk spirit

Dámské tričko z nové kolekce Majka. Zdroj: www.spirit84.com

Číslo 84 na jednotlivých kouscích vyjadřuje rok, kdy se talentovaný Slovák narodil. Kromě toho jsou tyto obě trička unisexová.

majk spirit pánské tričko

Unisexové stylové tričko Black&White z kolekce Majka Spirita. Zdroj: www.spirit84.com

majk spirit premium gold

Unisexové tričko Premium Gold. Zdroj: www.spirit84.com

POZOR! Brzy si budete moct pořídit také jednu z mikin Premium Gold, které vyjdou již na podzim. 

majk spirit oblečení

Mikina Premium Gold již brzy k dostání na oficiálních stránkách Majka Spirita. Zdroj: www.spirit84.com

majk sprit mikina

Jedno slovo: styl. Zdroj: www.spirit84.com

Všechny uvedené produkty jsou nebo již brzy budou k dostání na oficiálních stránkách Majka Spirita za velmi příznivé ceny. A proto neváhejte a navštivte Spirit84.com.

· · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *