Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Malá prsa? Poradíme vám jak na ně!

Konečně je tu článek, ve kterém se budeme zabývat malými prsy. Věřte nebo ne, ale pro mnoho žen jsou malá prsa horší, než kdyby měly velký zadek! Ale proč? Vždyť i malá prsa mohou vypadat skvěle a když vám v této partii příroda nedopřála, holt se z toho nesesypete a ukážete je světu!

Tuto rádoby nedokonalost se musíte naučit respektovat a nechat ji vyniknout tak, jak ji příroda stvořila, takže nás malá prsa nezastaví!

móda malá prsa

I s malými prsy se můžou konat velké zázraky! Zdroj: www.8tracks.com

Musím se přiznat, že mě se tento problém tak úplně netýká, při mojí výšce (160 cm) by byla velká prsa překážkou a spíš než sexy to vypadá komicky. Nicméně je fakt, že každá žena (vyjma majitelek opravdu velkých ňader, která jim spíše zadělávají na zdravotní problémy) si přeje velká prsa. Některé jsou tak dychtivé, že neváhají vrazit několik desítek tisíc do plastických operací, které nejsou kolikrát ani zapotřebí (a taky nejsou zrovna nejpříjemnější na dotek, věřte mi). A hlavně, tyto plastické bochánky nevypadají ani přirozeně, nebylo by tedy snazší, kdyby se ženy za svá malá prsa nestyděly? Taky si myslím, že ano.

šaty pro malá prsa

Hluboký výstřih vám bude slušet, děkujte za malá prsa! Zdroj: www.milliyet.com

Poradím vám pár triků, jak na to, aby váš dekolt nestrádal a vypadal dokonale přirozeně a hlavně pro vás-aby jste s ním byla spokojená.

Topy pro malá prsa

Výstřih

Také si myslíte, že si nemůžete dovolit výstřihy? Omyl! Nejkrásnější na malých prsech je to, že ať už si vezmete jakýkoliv výstřih, nikdy to nebude vypadat vulgárně nebo nevhodně. Výstřih až k pupku? Proč ne! Malá prsa vám nebudou lítat ze strany na stranu ani „vyklouzávat“, a vy je nebudete muset pořád hlídat. Navíc, když má žena s velkými vnady výstřih až po pupek, vypadá lacině a vulgárně, nepůsobí to ani decentně a ani vkusně, spíše naopak. Takže, pokud se rozhodnete pro výstřih, klidně může být hluboký, jak sama uznáte za vhodné. Výborným řešením jsou i „překládané“ výstřihy, které jsou od ramene směrem dolů řasené, to vám přidá nějaký ten centimetr navíc.

výstřih malá prsa postava

Překládaný top a hluboký výstřih nemusí v podání malých prsou způsobovat katastrofu. © N/A

postava top malá prsa

Čím více řasení, tím lépe! Zdroj: www.market17.cz

Řasený top – ideální pro malá prsa

Když zmíním top s lodičkovým výstřihem, který je nabíraný, nikdo nepozná, jaká velikost prsou se pod ním skrývá. A o to jde, ne? Pokud je top, tílko nebo košile řasená na prsou, vypadají opticky větší a plnější. Tak to prostě je.

nařasené topy malá prsa

Nařasený top vám klidně může zakrýt vaše nedokonalosti. Zdroj: www.dmsboutique.com

prsa košíky A jaké oblečení

Nabírané topy vám v oblasti poprsí hezky přidají na objemu. Zdroj: www.zaful.com

Crop top

Mé oblíbené. Crop topy vypadají na malých ňadrech kouzelně a jestli pak vy víte proč? Protože vám prsa nepřekrývají pas! To mluvím především o majitelkách velkých a povolených prsou, které si vezmou crop top, ale prsa nemají tvar a bez výztuže na crop topu jim padají. Když už jsme u krátkých topů – vybírejte takové, které prsa tvarují: trojúhelníkové, balkonové a podobně. Nikdy si nekupujte typ lambády, která jsou rovné, protože to byste pak o svá prsa přišly úplně.

crop top pro malá prsa

Crop top vhodný pro malá prsa. Zdroj: www.vk.com

Tip: více o crop topech se dočtete na v našem článku zde

Tílka a topy ke krku

No, roláky můžete nosit, jak se vám zachce, protože tím nikdy nic nepokazíte. Ale pokud nechcete na svá malá prsa poutat pozornost, vyberte si například top, který má zvýšený stojáček, ale jinak je volný. Tak nikdo nic nepozná a vy se nebudete muset starat o to, jestli vám v upnutém triku nebudou všichni koukat na prsa, která vy berete jako nedostatek. Super jsou také varianty topů typu „bondage“ (nemyslím tím ale svazování provazem, dámy!), které jsou šikovně střihově řešené (viz 3. obrázek pod textem).

jaké oblečení malá prsa

Volný top vám dodá volnost a pohodlnost. Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily

volný top pro malá prsa

Máte problém s malým poprsím? Pak je tento top ideální pro vás! Zdroj: www.fashanation.com

móda pro malá prsa

Tak zvaný „bondage“ top je skvělou volbou pro malá prsa. Zdroj: www.bellazon.com

Šaty pro ženy s malými prsy

U šat obecně platí to co u topů, ale mám pro vás pár lahůdek. Pokud chcete odvést pozornost od prázdného dekoltu, vsaďte na šaty, které mají vykrojená záda. Tak pozornost přesunete na vaše záda a nikoli dekolt. Využijte také krajky, která přidává na objemu – ať už jen přes prsa nebo přes celý přední díl. Také si můžete dovolit hluboký dekolt klidně až k pupku, nebo podkasané šaty, které jsou přestřižené v pase, nebo mají v pase gumu.

šaty vohodné pro malá prsa

Využijete dekorací přes prsa, která upoutají pozornost. Zdroj: www.next.co.uk

šaty pro malá prsa

Jestliže chcete odvést pozornost od výstřihu, přesuňte pozornost okolí jinam! Zdroj: www.lailasblog.com

postava menší prsa rady

Podkasané šaty jsou dokonalou volbou pro zakrytí prázdného dekoltu. Zdroj: www.twinkledeals.com

Vzory oblečení pro malá prsa

Zapomeňte na drobné vzory, investujte do velkých! Právě takové vzory vám vaše přednosti pozvednout. Naopak je to třeba u boubelek, pro které je lepší, když volí spíše drobnější vzory. Pokud milujete proužky, volte raději vertikální.

jak zamaskovat malá prsa

Vzory volte spíše větší než drobnější, přidají na objemu. Zdroj: www.choies.com

plavky pro malá prsa

Vzorované plavky pro malá prsa. Zdroj: oasap.com

vzory šaty oblečení malá prsa

Keira Knightley ví, jak maskovat malá prsa. Tyto šaty jí perfektně sedí, vzory odvádějí pozornost. Zdroj: www.justjared.com

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *