Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Miss Earth 2015 Karolína Mališová: „Pořád jsem holka z vesnice.“

Mladá, krásná, inteligentní a s věčným úsměvem na tváři. Přesně to je Miss Earth z roku 2015 – Karolína Mališová. Jako malé jsme my holky měly plno snů. Některá z nás chtěla být princeznou, jiná zpěvačkou a další zase herečkou. Karolína Mališová si své sny plnila postupně. Nejdříve vyhrávala medaile v atletických závodech, poté se postupně probojovávala do světa modelingu, kde také ukořistila své největší vítězství. Od roku 2015 je tato sympatická slečna Miss Earth.

Její cílevědomost jí však pomohla získat také jiné tituly. Stala se například Dívkou léta, ale také měla možnost na dva měsíce vycestovat do Číny, kde si zkusila tamější módní přehlídky a focení. Médii také velmi oblíbenou a věčně omívanou se stala díky její kolísání na váze. Nic ji však nevyvedlo z míry a pokud nastal problém, rozhodla se jej ihned řešit.

karolína mališová rozhovor

Krásná Karolína Mališová. Zdroj: Instagram Karolíny Mališové

Karol nám dala možnost zeptat se na pár otázek, a tak jsme to řádně využili!

Rozhovor s Karolínou Mališovou pro Herstyle.cz

Karolína Mališová – Miss léto, Česká Miss Earth, atletka, bloggerka a v neposlední řadě také studentka. Co Tě momentálně nejvíce naplňuje, vystihuje a kým se nejvíce cítíš Ty?

V poslední době se vlastně ani nezastavím, ale miluju to vše a myslím si, že teď už si nedokážu představit jen chodit do školy a cvičit. Bloggerka jsem krátkou chvíli a moc mě to začalo bavit a ještě více, když vidím, že se to líbí ostatním.

Přeci jen do povědomí jsi se dostala především díky výhře titulu v soutěži Česká Miss Earth, což už je dva roky nazpátek, pamatuješ si pořád na ten den?

Ano pamatuju, byl to nejkrásnější den.

Karolína Mališová rozhovor

Vítězství je velice emotivní, a takto jej Karolína v prvních svílích prožívala s tatínkem. Zdroj: Facebook Karolíny Mališové

Jak se holce z vesnice změnil od vítězství život? Byla to velká změna?

Pořád holka z vesnice jsem a na tom se nic nemění, ale pravda je, že jsem více pryč než doma. Změna? Jak v čem. Ze začátku se to projevovalo tak, že jsem pořád nemohla uvěřit tomu, že to doopravdy takhle je. Musíte se pořád snažit, pořád na sobě pracovat a vítězství je jen začátek. Pak je to už jen na vás. No a práce mi vzala čas, ale miluju svoji práci a jsem za ni vděčná. Neměnila bych.  No, ale pak občas zjistíte, že to nejdražší je být doma s rodinou a nejbližšími. 🙂

Všichni Tě strašili s missí nemocí, že vám to s partnerem nevyjde a rozejdete se, ale jste pořád jako hrdličky, jak to děláte?

My se prostě našli ve správnou chvíli a myslím si, že nás nic co se týká miss a mé práce nerozdělí. Důvěřovat si, bez toho by to nešlo.

mališová karolína přítel

Se svým přítelem Jakubem už je Karolína přes čtyři roky. Zdroj: Facebook Karolíny Mališové

Vypadá to, že zima končí a chystá se jaro, jaké je Tvoje nejoblíbenější roční období i z hlediska módy?

Už teď se nemůžu dočkat na jaro, až schovám zimní bundy a zimní boty a vyjdu ven v košili, roztrhaných džínách, tenisky a brýle. Ale podzim má taky něco do sebe.

Nově si se stala bloggerkou. Co Tě na tom baví? Samotné psaní článků nebo naopak, že máš blíže své fanoušky?

Zamilovala jsem si tuto práci a dělám to i pro své fanoušky, denně mi píšou a ten pocit je k nezaplacení.

Blog Karolíny Mališové

Blog Karolíny Mališové – Breda Fashion Blog

Tvůj blog je převážně o módě. Prozradíš i našim čtenářkám, co se bude nosit na jaře/létě?

Kytky od hlavy až k patě! Já si na jaro pořídila novou roztrhanou džísku, květinkovou mikinu a růžové mokasinky.

Co by podle Tebe nemělo chybět v šatníku holky?

Takový ten základ podle kterého se řídím i já je…

  • Džíny – černé, modré, bílé
  • Bílá košile
  • Triko – bílé, černé
  • Kabát
  • Černý, kožený křivák
  • Lodičky, bílé tenisky
módní inspirace karol mališové

Ačkoliv je Karolína i po vítězství nohama na zemi, v módě si létá opravdu vysoko. Zdroj: Facebook Karolíny Mališové

Jaký je Tvůj nejoblíbenější kousek ve Tvém šatníku?

To je těžká otázka! Sama nevím. Miluju všechny kousky, co v šatníku mám, ale přes zimu jsem měla kožešinovou vestu jako nejoblíbenější.

Jsi známá tím, že si jdeš za tím, co opravdu chceš, ať už jsou to vítězství v atletice, soutěžích krásy nebo osobním životě. Máš i teď momentálně nějaký cíl?

Teď zrovna žádný velký cíl nemám, vlastně čekám co přijde. Ale nemůžu si stěžovat, práce mám dost. Nedávno jsem natočila 2 reklamy pro Dermacol a Emos a to taky přišlo z čista jasna a měla jsem z toho obrovskou radost. Tak doufám, že se zase nějaká příležitost naskytne.

cvičení atletika karolína mališová

Karolínu odjakživa bavil sport, a také díky němu je prý tolik cílevědomá. Zdroj: Facebook Karolíny Mališové

Děkujeme Karolíně za její čas, který si udělala na rozhovor přímo pro vás. Pokud chcete tuto velice milou slečnu sledovat, můžete zavítat třeba na její blog nebo sledovat Instagram. Věříme a doufáme, že o Karol na našem webu neslyšíte poprvé.  A vzkaz na závěr? Nebojte se být cílevědomé, protože takovým ženám patří svět a jděte si pevně za svými sny!

· ·

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *