Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Módní peklo na ulicích, patříte do něj taky?

Ne každá žena má vkus a ne každá žena se umí dobře oblékat, každopádně by každá měla vědět, co jí sluší a co je v pořádku si obléct a co už ne. Módní peklo na ulicích vidíme prakticky neustále a lidé okolo si z toho naprosto nic nedělají. Je známo, že Češi nemají k módě příliš vřelý vztah, pokud to ovšem nejsou zbohatlíci, kteří se oblékají dobře jen kvůli životnímu standartu a ostatním zbohatlíkům, aby se mohli navzájem obdivovat.

Každopádně vůbec nezáleží na ceně, ale na stylu a vkusu, schopnosti vykouzlit z ničeho nádheru a podobně. Že vy nejste součástí módního pekla na ulicích? To se právě podíváme. Znám plno lidí, co si v klidu vyjdou v teplácích do společnosti a nepřijde jim to divné. Omlouvají to větami jako „však do toho nikomu nic není“ nebo „je mi v nich pohodlně, no a co?“. Dříve se ženy na ulicích proháněly v šatech a nikde tomu nesmělo být jinak, teď vidím všudy-přítomné příšerné neonové legíny a nebo „ultramoderní“ tepláky Nike, které jsou sice stylové, ale maximálně na sportovní akci nebo do fitka. Spousta žen mě možná za tohle odsoudí, ale není přece nic krásnějšího, než žena v celé své krásně a ženskosti, nemám pravdu?

módní peklo

Že se vás módní peklo netýká? Třeba se dozvíte, že to není až tak úplně pravda. Zdroj: www.starnow.co.uk

Chystám se vám ukázat pár krajních příkladů, jak to tedy rozhodně nepůjde a čemu se vyvarovat. Možná vám něco z toho bude připadat samozřejmé, ale některé ženy mají prostě jen zkreslené představy o tom, jak ve výsledném outfitu budou vypadat a přecení své síly a tím překročí i danou mez.

módní peklo

Pro české občany nikdy nebyla móda vítaným tématem, třeba je na čase to změnit. Zdroj: www.vlasta.kafe.cz

Zaříznuté kalhoty

V žádném případě! Nejen, že vám v nich nebude pohodlně, navíc vám budou co chvíli vylézat z gatí. Vážně každý potřebuje vědět, jaké spodní prádlo máte právě na sobě? Nemyslím si. Většinou je to výsada bokových riflí nebo kalhot. Pokud takové vlastníte a spodní prádlo vám často vyčuhuje ven, tak si do kalhot pořiďte pásek, nebo si kupte delší triko, které vám bude přesahovat „kritickou zónu“. Budete se zaručeně cítit lépe.

Pokud samozřejmě nemáte problém s bokovými kalhotami, ale rády nosíte legíny nebo upnuté věci, ve kterých jde VŠECHNO vidět, takže i zaříznuté spodní prádlo, po kterém váš zadek vypadá jako špatně zavázaná tlačenka, tak zvolte bavlněné nebo bezešvé kalhotky, třeba o číslo větší. Nikdo není zvědavý na zadek napasovaný do něčeho, do čeho se očividně nevejde.

módní peklo

Zaříznuté nebo vyčuhující kalhotky? Poznáváte se v tom? Zdroj: www.tezkanuda.cz

Prosvítající spodní prádlo

Milovnice legín, která si je koupí bez vyzkoušení, by měla jít rovnou na popravu. Proč? Protože je rozdíl v materiálu, některý je kousavý a udělá vám na nožkách nepěkné červené vyrážky, některé jsou spíše punčochové, které se tedy nosí k šatům či delším tunikám a jiné jsou naopak moc průsvitné a nebo třeba pletené, které jsou spíše pod oblečení do hor. Ano, je v nich velký rozdíl. Navíc, pokud je ženská silnější baculka, tak si je koupí, aniž by přemýšlela o tom, že se na jejích těle roztáhnou do takové míry, že z nich jsou v mžiku silonky. Potom je řešení se podívat po jiných nebo po větších, které by se tolik nenatáhly.

Tip: Prosím, buďte k sobě kritické a nenoste legíny za každou cenu. Legíny si mohou dovolit dámy s prvotřídním pozadím a nohama, které v nich pouze vyniknout.

módní peklo

Legíny opravdu nejsou punčocháče…Zdroj: www.playtvak.cz

Vyčuhující podprsenka

Dámy, máte prsa cca od puberty, takže o podprsenkách jistě víte. Nejen, že většina žen není ani schopná si vybrat správnou podprsenku, ale že si zvolí i nevhodný typ, to už je katastrofa. Máme přece tolik druhá podprsenek, s vycpávkami i bez, balkonové i klasické, bez kostic, silikonové a spoustu dalších. U některých jdou u přehazovat ramínka na zkřížená nebo bez ramínek. Také existují pouze silikonové přisávací podprsenky. Proč si tedy brát tank top a dát si k němu klasickou podprsenku? Navíc ještě v kontrastní barvě, aby té hrůzy nebylo málo, že jo. Některé jsou zase expertky na to, že jim z podprsenky vylítávají prsa při každé příležitosti. Kupte si větší! Nebo se svěřte do rukou odbornic, která vám vhodnou podprsenku najde.

módní peklo

Nevhodné podprsenky a to je teprv začátek. Zdroj: www.modnipeklo.cz

Pekelné hrůzy tímto článkem ještě neskončily, v příštím článku rozebereme další. Nejde o to oblékat se draze, ale o tom vědět, kde jsou naše meze. Já se svým zadkem raději nenosím krátké šortky. Nemyslím si, že mám nohy na to je nosit, tak se tomu prostě vyhýbám, v zájmu všech.

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *