Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Módní peklo pokračuje čtvrtým dílem!

Opět navazuji na předešlé tři články a máme tu další pokračování módního pekla. Opět jsem se po nějaké době přesvědčila, že nestačí žít ve velkém městě na to, aby lidé měli vkus. Občas tam opravdu vidíte exempláře, které prostě nejde neokomentovat.

Dnes se zase zaměříme na největší módní průšvihy a přešlapy. Připravte se na mé nelítostné verdikty, které ale mohou pomoct.

módní peklo

Módní peklo na ulicích pokračuje. Zdroj: www.lidovky.cz

Bohužel většina z nás módu neřeší, někomu je to úplně putna a někdo prostě jen neví, jak na to. Ať tak, či onak, vyhněte se s mojí pomocí některých módních výstřelků a hrůz. Občas si možná říkáte, že je na vašem outfitu všechno v pohodě, ale důležité je si připustit, že ne všechno je v pohodě. Nedávno jsem tak přemýšlela nad jednou extravagantní kombinací, kterou bych si mohla do práce obléct. Brigádu mám v brně a tam jsou určitě na takové věci zvyklí, pak jsem se ale zastavila před zrcadlem a řekla jsem si “ to, že na to jsou lidé zvyklí ještě neznamená, že bych v tom měla vylézt ven“. Neříkám, abyste se nějak omezovaly, ale občas je fajn si připustit, že na tohle už nemáte a že byste byly za šašky. Vzít si ve 40 letech růžové lacláče a pruhované podkolenky k tomu? Propadák!

Zářez zepředu

Zaříznuté kalhotky nebo kalhoty tak, aby vám půlily vaši intimní část jako velbloudí pysky? A to je atraktivní od kdy? V poslední době se hodně uchytil trend vysokých šortek, které holky nosí zaříznuté až ke krku a k tomu si obléknou crop top. Těmihle šortkami se dopustí rovnou dvou chyb- první jim rozpůlí pohlaví na dvě části a druhé- ze šortek jim leze zadek. To je dnes přece sexy ne? Chlapy šílí, ale spíš negativním způsobem. Jednou jsem se takhle ptala na tyhle šortky chlapů, jestli se jim líbí, asi budete překvapené, ale nenašla jsem ŽÁDNÉHO, který by tento trend shledával atraktivním.

módní peklo

Zářez je určitě jeden z nejnechutnějších věcí v módním světě. Zdroj: www.iprima.cz

Čouhající půlky

Obrovská oblíbenost u dnešních teenek. V dnešní době vlastně většina holek vypadá stejně, šortky do pasu, crop top a boxers braids. Pokud se jen jedna oblékne jinak, je to průšvih, protože nezapadá do party, kde je dalších 10 stejných holek. Mnohem větší problém je ale to, že málokterá z nich má sebeúctu, za to disponují opravdu vysokým egem. Celulitidu zná hodně z nás, ale většina (alespoň těch starších z nás) se ji pokouší zakrýt, zatímco tyhle holky si klidně zaříznou šortky tak vysoko, že jim půlky celé lezou z kraťásek. Máte luxusní zadek a nohy? Pak není o čem mluvit, i když čouhající půlky jsou opravdu moc na každého. Držte se mého pravidla- méně je někdy více.

módní peklo

Čouhající půlky jsou na ulici prostě nepřípustné. Zdroj: www.modnipeklo.cz

Ponožky

Ponožky by nikdy neměly jít vidět. Ať se jedná o silonkové nebo normální. Naprostá katastrofa je, když si někdo oblékne zeleno oranžové puntíkované ponožky a krátké kalhoty je odhalují. To je nepřípustné! Držte se neutrálních odstínů- černé, bílé, béžové, šedé. Ještě horší je, když někdo zapomene na svůj věk a oblékne si proužkované punčochové ponožky tak, aby šly vidět. Protože kdyby existoval módní blázinec, určitě by vás tam odvezli. Oblékejte se úměrně svému věku, elegantně a nebo sportovně, ale vždy s noblesou a šarmem. Prosím. Uděláte tím službu nám všem.

módní peklo

Pruhované ponožky ano podkolenky jsou TABU! Zdroj: www.playtvak.cz

To je pro dnešek nejspíš vše, co jsem vám chtěla říct. Určitě by nikdo neměl být utlačován a neměly byste se oblékat podle nějakých pravidel, jen se vyvarujte trapasů a zhnusených obličejů. Lidi vás potom nebudou brát vážně a všem budete jen pro smích. Je to pro vaše dobro.

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *