Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nasaďte si klobouky, dámy, právě začaly prázdniny!

Plstěné, pletené, slaměné a další! Klobouky nikdy nevyjdou z módy a s tím já musím jen a jen souhlasit! Nejedná se pouze o stylový doplněk, je také užitečný a pokud se špatně vyspíte a máte na hlavě hnízdo, tak vám spolehlivě pomůže!

Klobouky tu vždycky byly, pokaždé je v módě ale jiný tvar a my se teď dozvíme, jaký klobouk je pro nás ten pravý.

klobouk

Zkuste na léto klobouk s širokou krempou, nebudete litovat! Zdroj: www.loveunites.tumblr.com

No jo, klobouková klasika a zase mě svrbí prsty a toužím si zase nějaký koupit (škoda jen, že jsou některé tak drahé, přece nedám za klobouk 800kč!). Klobouky jsou pro mě opravdu užitečným módním doplňkem, protože když se ráno vzbudím a na hlavě mám něco, co se rozhodně nepodobá stylovému účesu, tak je jediná volba-klobouk! A jsem nadmíru ráda, že klobouky jsou teď jedním z nejnutnějších věcí a jistojistě ho musí mít každá ženská v šatníku! Ale víte co? Kupte si jich rovnou více! Přesně tak, protože ke každému outfitu se přece hodí jiný tvar a jiná barva a jiný materiál.

klobouk

Určitě si klobouk před zakoupením v obchodě vyzkoušejte! Zdroj: www.brunet-ka.ru

Kouzlu klobouků jsem naprosto propadla a vy byste měly také. Jedním z největších výhod asi je, že se dají nosit úplně ke všemu a to jak ke sportovnímu oblečení, tak k šatům a vlastně ke všemu ostatnímu. Nechci tu obkecávat další výhody, a proto se raději vrhneme rozebrat jednotlivé outfity. Buď čistě jen pro inspiraci nebo vás to možná přesvědčí, aby jste si takový klobouk koupily (a věřte mi, že nebudete litovat).

 Společenský oděv a klobouk

Rozhodně se nechte inspirovat letošními barvami a vsaďte na bílou, krémovou, béžovou nebo hnědou, ani černá není tabu. Tyto barvy pak můžete libovolně kombinovat a vždycky se trefíte. Pod společenským oděvem si vždycky představím šaty, více společenské nebo slavnostní. Vůbec se nemusíte bát, že byste outfit nemohla doplnit o klobouk, důležité pouze je, aby se tvarem hodil k šatům. Pokud si vyberete opravdu slavnostně vypadající šaty, zvolte klobouk s širokou krempou a kulatou částí na hlavu, vypadá elegantně a v místě obličeje se příjemně zvlní tak, že vám decentně a tajemně sexy zakryje část obličeje. Klobouk si také můžete vzít na společenskou akci nebo večírek ( co na tom, že je slunce zapadlé, klobouk je výborný módní doplněk a přidává ženě na eleganci).

společenský klobouk

Klobouk se dá nosit i ke společenským šatům, jen se podívejte, jak skvěle to vypadá! Zdroj: www.moda.maxanderson.org

společenský klobouk

Držte se základních barev, potom je můžete kombinovat s veškerým oblečením, protože se tyto barvy dají mezi sebou sladit. Zdroj: www.fashionsauna.blogspot.com

Plážový kloboukový model

Právě začaly prázdniny a většina lidí jezdí na dovolené k moři (já si teda ještě počkám do září) a ženy při výběru oblečení dělají jednu velkou chybu – berou si toho málo! Asi chápu, že nikdo nemá rád těžké kufry nebo je omezen váhou zavazadla, ale pokud máte možnost, vezměte si toho co nejvíce a to včetně doplňků a šperků (i na dovolené chcete být sexy, ne?). Na dovolenou se vám rozhodně bude hodit slaměný klobouk a to jak na pláž, tak později při večerní procházce a pak už nemusíte vlasy řešit vůbec!

plážový klobouk

Klobouk se může hodit i na pláž, kde vás zároveň chrání před sluníčkem a zároveň vám dělá skvělý módní doplněk. Zdroj: www.vk.com

Vůbec se, milé dámy, nemusíte být široké krempy, čím širší, tím elegantnější! Pokud se vám líbí spíše kovbojský klobouk, dotvořte k němu i příslušný look, nazujte vyšší kozačky, třásně a můžete vyrazit! Ještě podotknu, že dobré, aby barva klobouku ladila s nějakým doplňkem, ať už se jedná o boty, pásek, kožený náramek nebo lak na nehty, vždycky je sladěnost výhodou.

klobouk

Na léto je klobouk nedílnou součástí! Zdroj: www.depop.com

klobouk s širokou krempou

Klobouku s širokou krempou se vůbec nemusíte bát, vypadá totiž zatraceně elegantně! Zdroj: www.yooying.com


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *