Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

New Yorker – co se vyplatí? Zkušenosti, recenze, ceny a slevy

New Yorker už asi každá z nás dobře zná, najdeme ho v každém velkém obchodním centru a jeho ceny lákají všechny zákazníky dovnitř. Tímto článkem se tedy zaměříme přímo na tento obchod s oblečením a uvidíme, jestliv  našem malém „testu“ vyhoví.

New Yorker je jedním z těch levnějších obchodů a proto si u něho prověříme ceny, kvalitu a taky naše oblíbené slevy. Na konci článku se dozvíte, jestli New Yorker vyhověl.

new-yorker katalog recenze

New Yorker byl založen v roce 1971 těsně před otevřením své prodejny ve Flensburgu, na severu Německa. Poté následovaly další prodejny , až se síť rozrostla  v 968 obchodů po celém světě. Značka se dělí na několik kategorií, stejně, jak je tomu u značky H&M. Můžeme tu najít oblečení Amisu, Censored, Fishbone, Fishbone Sister a Smog. V každé kategorii najdete stylově jiné oblečení.

new yorker recenze

Přečtěte si, jestli se v New Yorkeru dá nakupovat a jak je to tu s cenami a slevami. Zdroj: www.1001fashiontrends.blogspot.cz

Cena a kvalita v New Yorker

Vždy ráda začínám s cenami versus kvalitou, protože tohle je ztěžejní bod celé recenze. Ceny jsou v New Yorkeru lákadlem, protože se zdají být férové vůči kvalitě, ovšem ne vždy. Ceny jsou podle mě přijatelné, až na pár drobností. S kvalitou už je to horší. Dávejte si pozor na to, co kupujete, tílka většinou moc nevydrží, párají se a žmolkují. Na materiál si ale dejte pozor. New Yorker byl vždycky obchod s nízkými cenami a proto mě opravdu hodně překvapila cena zimního kabátu, nepodšitého, který stál 2199kč. Kabát byl sice ze směsi vlny, ale za stejnou cenu koupíte kvalitní kabát v Reserved, který se vám po pár vyprání nerozpadne.

Tím chci říct, abyste počítaly s tím, že když je v New Yorkeru něco levného, většinou to nemá dlouhou životnost, na druhou stranu vás to nemusí mrzet, protože si můžete koupit takových věcí víc, než jinde.

New yorker zkušenosti ceny

Kabát, který vás svou cenou poněkud vyděsí, stojí 2299kč a není ani podšitý.

Materiál versus cena

Materiály tu většinou nenajdete přírodní, občas se v obchodě mihnou kabáty s podílem vlny, jejich ceny jsou ale hodně nadsazené. Mimo to ale většinou kupujete kvalitu za uvedenou částku. Tím myslím, že na penězích neztratíte. Navíc si za cenu tílka u Tally Weijl můžete v New Yorkeru koupit mnohem více věcí a to se vyplatí! Navíc kabelky a boty jsou zde kvalitnější než například v obchodě CCC a dají se nosit dlouhou dobu a jen tak se nezničí, za to má u mě New Yorker velké plus.

Slevy v New Yorker

Slevy jsou tu určitě výhodné, dá se tu nakoupit spousta věcí za málo peněz, má to ale háček. Tím háčkem myslím to, že jsou dejme tomu zlevněná tílka na 89kč, jednou jsem si teda takové tílko vzala, že si ho nejprve vyzkouším a všimla jsem si, že je na něm „slevová“ cena trošku odlepená, tak jsem ji odlepila úplně a co jsem zjistila? Že původní cena byla 79kč! Přitom tílko už ve slevě bylo a to za cenu 89kč. Když jsem tuhle věc řekla prodavačce, tak mi řekla, že platí cena 89kč a že s tím nic neudělá, tečka.  

Tohle mi v jistém slova smyslu přijde pěkně podrazácké, když už tak kvalita stojí za nic. Ani tak samozřejmě nejde o tolik peněz, ale jde čistě o princip.

recenze new yorker rady

Kupujete si tílko za 89kč? V podstatě si ho kupujete za 79kč, ale jelikož je cena přelepená, nic nezjistíte.

Konečný verdikt – ceny jsou v New Yorkeru na úkor kvality, ale můžete si pořídit daleko více věcí, než v jiném obchodě a to se někdy opravdu hodí.

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *