Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nikol Moravcová: Jsem vášnivá botomanka!

Miluje boty, cestování a adrenalinové sporty. Je cílevědomá, temperamentní a nezadržitelně upovídaná. Atraktivní blogerka, herečka a reportérka Nikol Moravcová patří mezi osobnosti českého showbusinessu, které zkrátka nepřehlédnete! Její obdivuhodný pracovní i životní elán nás zaujme pokaždé, když se podíváme na Blogesrobes.cz, či na osobní instaprofil @nikolmoravcova. Nikol nás jednoduše baví, a proto jsme se rozhodli vám ji představit blíže. 

Nikol Moravcová v kostce

Blonďatá kráska Nikol Moravcová se narodila 8. července 1987 v Mostě, kde v letech 2002–2006 studovala na soukromé Střední odborné škole podnikatelské. Poté přešla do Prahy, kde v roce 2009 úspěšně absolvovala Vysokou školu finanční a správní, bakalářský obor Marketingová komunikace.

Nikol Moravcová photoshooting

Půvabná Nikol Moravcová by ©Mrs.BlackBeauty. Zdroj: Oficiální FB Nikol Moravcové

Jako bývalá modelka získala v roce 2006 titul Miss Internet. Již od malička však snila být herečkou a moderátorkou. Moderuje např. na Fashion TV, objevila se také v celovečerních filmech Všiváci, V peřině, či oblíbeném seriálu stanice TV Nova Dokonalý svět. Nedávno jste Nikol mohli spatřit i v českém snímku Modelky s. r. o., který měl premiéru na konci loňského roku.

Nikol Moravcová OM Touch

Nikol Moravcová pro plzeňský fashion butik ŌM Touch. ©Mrs.BlackBeauty. Zdroj: www.blogesrobes.cz

Kromě toho natočila také několik reklam, z nichž je nejznámější na spořící účet Komerční banky, ve které ztvárnila roli nevěsty beroucí si staříka pro peníze. V současné době se její jméno nejvíce spojuje s osobním blogem Blogesrobes.cz, jenž si založila společně se svými dobrými přítelkyněmi Michaelou Štoudkovou, Kristynou Poliček a Nikol Kouklovou.

Blogesrobes Nikol Moravcová

(Zleva) Michaela Štoudková, Nikol Kouklová, Nikol Moravcová a Kristyna Poliček mají na svědomí úspěšný blog Blogesrobes.cz. Zdroj: www.blogesrobes.cz

Nikol Moravcová exkluzivně pro HerStyle

I přes stálou pracovní vytíženost si sympatická Nikol našla chvilku a velmi ochotně zodpověděla všechny naše dotazy:

Nikol, když se řekne Tvoje jméno, okamžitě se nám vybaví lifestylový fashion blog Blogesrobes.cz, který jsi založila společně se svými nejlepšími kamarádkami. Kdy a jak vás napadla myšlenka založit si internetovou stránku plnou módy, kultury a cestování?

Jsou to už dva roky, kdy jsem s holkami vstoupila do světa bloggingu. Díky moderování na Fashion TV jsem o tomto světě již něco málo věděla hlavně ze zahraničí, ale u nás byla trochu mezera v komerčním blogování. Protože jsme každá úplně jiná, tak nás často stylizují do Sexu ve městě po česku. Za tou dobu jsme si postupně získaly velkou skupinu čtenářek, které jsou stejně staré, mají podobné zájmy a najdou si v každé z nás něco, co je inspiruje nebo baví.

Na tomto blogu pravidelně vyprávíš své zážitky a zajímavosti z cest do exotických destinací. Jaké jsou z Tvého pohledu TOP místa, která si měla možnost již ve svém životě navštívit?

Kdo sleduje www.blogesrobes.cz/traveldiary, tak ví, že miluji Asii. Kvůli jídlu, kultuře, přírodě, plážím a celkově kvůli atmosféře. Srí Lanka je určitě jedním z TOP míst, kam bych každému doporučila dovolenou. Bali a Thajsko jsou už moc turistické destinace, ale třeba Hawai je prostě ráj na zemi. Navštívila jsem i Big Island, kde jsem se v jeden den potápěla s delfíny ve volném moři a odpoledne sledovala západ slunce ze sopky. Podobně zajímavý je i Reunion vedle Mauricia v Indickém oceánu, který je také vulkanického původu, a navíc nabízí hodně vodních aktivit jako je surfing, kiting nebo wakeboarding. Ale Maledivy a Seychely měly také svoje kouzlo. 🙂

Nikol Moravcové Thajsko

Krásné snímky z dovolené v Thajsku, které jsou nafocené iPhonem Nikol Moravcové. Zdroj: Osobní FB Nikol Moravcové

Spousta Tvých kariérních úspěchů je spojena s rolí nevěsty. Zahrála sis ji např. v reklamě na spořící účet od KB, v prvním českém 3D filmu V peřinách nebo také v Istanbulu, kde jsi jako profesionální modelka nafotila svatební šaty. Prozradíš nám, zdali by ses i v soukromém životě chtěla jednou vdát, nebo preferuješ raději život na hromádce?

Tahle otázka mě začíná stále víc pronásledovat – asi díky tomu, že jsem už 3 roky šťastně zadaná. Ale popravdě jsem za svůj život byla už tolikrát v roli nevěsty, že mě to ani moc neláká. Možná jen kvůli té party, kde se sejdou všichni nejbližší, ale zatím to necháváme otevřené a uvidíme. Třeba až mi bude táhnout na 30, nebo budeme plánovat rodinu.

Diváci Tě mohou spatřit také v českém filmu Modelky s. r. o., který zažil premiéru v prosinci loňského roku. V tomto snímku jsi ztvárnila roli hloupé topmodelky Nikol. Jak vzpomínáš na tuto hereckou zkušenost? Prozradíš nám nějaké zajímavosti z natáčení, na které ráda a vždy s úsměvem vzpomínáš?

Díky tomu, že se film točil skoro rok, mám těch vtipných vzpomínek hned několik. Třeba jak jsem jela v tobogánu, který ucpal obrovský tlustý chlap a já se musela sápat po jeho mokrých a chlupatých zádech – to zaručeně pobavilo celý štáb, ale scéna byla bohužel nakonec vystřižena. Škoda! Boží je ale moje scénka v kabince, kdy se zkouším narvat do velikosti S a pak hystericky volám Terce Jemelíkové, která mi doporučí se vyzvracet. Jako podobných fórků ze světa modelingu je ve filmu fakt dost.

Modelky s.r.o. Nikol Moravcová

Střípky z natáčení filmu Modelky s. r. o. Zdroj: Oficiální FB Nikol Moravcové

Objevila ses také na Nově v úspěšném seriálu Dokonalý svět, který se opět odehrává v prostředí modelingu. Ty sama jsi skončila s profesionálním modelingem před několika lety. Chybí Ti občas tato práce, nebo přeci jen u Tebe vede na celé čáře moderování a herectví?

V poslední době vlastně spíš blogování. Je to „fulltime job“, kterému věnuji až 15 hodin denně, ale nejvíce mě asi baví moderování. Modeling je na mě moc povrchní, ale přesto s holkami fotíme každý týden, takže dělám od všeho něco. Už od malička jsem místo učitelky a letušky tvrdila, že budu „hééééérečka“ nebo moderátorka. Jsem hodně temperamentní a v téhle práci se můžu dokonale vyřádit. Navíc miluji společnost a poznávání nových lidí, takže vlastně dělám práci, co mě naplňuje a baví každý den. Proto jsem se dobře učila a makala na sobě, abych tohle jednou mohla říct. 🙂

Kvůli svým rolím musíš častokrát měnit svoji image. V případě Modelek s. r. o. jsi měla za úkol zhubnout, v případě filmu Všiváci, kde jsi ztvárnila roli zdravotní sestry Elišky, se z Tebe stala zrzka s vlasy na mikádo. Jak ses v tomto účesu cítila mimo kamery?

Bylo to přesně v den mých 25. narozenin, kdy jsem se obarvila na zrzavou a zkrátila si vlasy. Brala jsem to jako takový vstup do nového „ageboxu“. Cítila jsem se v tom paradoxně mnohem atraktivnější než v blond, ale už bych do zásadnější změny zevnějšku asi nešla. Teda zhubnout by mi neuškodilo, ale jako pihatá kudrnatá blondýna se cítím nejpřirozeněji.

Nikol Moravcová narozeniny

25. narozeniny „zrzavé“ Nikol Moravcové v pražském hotelu Marriott. Zdroj: Oficiální FB Nikol Moravcové

A teď přejděme k módě. Na Blogesrobes.cz jsi o sobě uvedla, že preferuješ sportovní eleganci a sezónní slevy. Kde nejčastěji tyto slevy vyhledáváš? Jezdíš nakupovat také do zahraničí?

Přiznám se, že oblečení nekupuji už skoro vůbec. Spolupracujeme totiž s několika značkami a návrháři, ale když už mě přepadne „shopaholismus“, tak jedině v cizině, kde jsem ochotná utratit fakt hodně, protože vím, že to časem můžu prodat na jednom z našich bazárků/marketů, kde to navíc přispěje na charitu. Jeden takový velký BLOGES MARKET organizujeme už za měsíc 11. dubna v Chemistry Gallery, kam jsme pozvaly nejlepší české blogerky z oblasti fashion & beauty & food, tak se přijďte určitě také podívat. Bude skvělá tombola, DJs, welcome drink Frisco a hlavně nejstylovější lidi a hadříky do 1000 Kč.

BLOGESMARKTE POSTER 2015

Oficiální plakát na BLOGES MARKET 2015. Zdroj: www.blogesrobes.cz

Existuje něco, co by sis na sebe nikdy nevzala?

Tělové silonky s lycrou. Bytostně nesnáším tuhle „odnoš“ minulého století. A kousavé svetry. Také kombinaci černé a zelené nebo oranžové na mě nikdy neuvidíte. Ani výstřihy a laciné minisukně. Beru oblečení jako projev osobnosti a hnusí se mi všechno prvoplánové a „jakoby sexy“.

V Tvém cestopisném online deníku v sekci Travel Diary jsi nedávno zveřejnila spoustu „eNek“, které jsi nafotila v Hong Kongu se slovy „Asi si taky nějaký už pořídím teda…“.  Máš už tedy doma nějaké sneakers New Balance? Pokud ano, jak jsi s nimi spokojená?

New Balance je jediná značka, která mi v botníku zatím chybí. Nafotily jsme ale s holkami kampaň pro Destroy, kde je mají, takže je to otázka času, kdy doplním sbírku. Jezdím také na longboardu, takže nejčastěji nosím Vansky a Nike Airmax, které super brzdí díky zvýšené podrážce, což je někdy dost potřeba. 🙂

Bloges Robes Nikol Moravcová Destroy

Nová kampaň Jaro 2015 by Bloges Robes pro Destroy. Zdroj: Oficiální FB Bloges Robes

Když jsme u těch bot, dáváš přednost elegantním podpatkům nebo preferuješ raději sportovní obuv?

Upustila jsem úplně od „heels“ a nosím tenisky i ke kabátu a šatům. Ujíždím si teď hodně na takovém urban stylu, kde jsou tenisky nejvýraznějším prvkem celého outfitu, a k němu ladím zbytek. Moje diagnóza je teda asi jasná – jsem BOTOMANKA. 🙂

Otázka na závěr – Víme o Tobě, že velmi ráda cestuješ a miluješ módu. Existuje v Tvém životě ještě nějaká další volnočasová aktivita, kterou děláš s podobným nadšením a elánem?:)

Adrenalinové sporty. Loni jsem si s přítelem udělala kurz paraglidingu – lezeme po horách, lítáme letadlem (on ho buď pilotuje, nebo z něj občas i vyskočí padákem:)). A v létě miluji paddleboard na Vltavě a vlastně všechny boardové sporty. Nejvíc ale zmiňovaný longboard, na kterém jsem loni dokonce projela celý New York, Miami a Key West.  Letos jsme se v Thajsku potápěli a vyhledáváme neustále nové zážitky, díky kterým si uvědomuji, jak skvělé je žít.

Nikol Moravcová

„Epic pic from Brooklyn Bridge.“ Zdroj: www.blogesrobes.cz

Děkujeme Nikol za velmi zajímavý rozhovor & za osobní pozvání na BLOGES MARKET. Takže brzy naviděnou v Chemistry Gallery! 🙂

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *