Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Noste brýle jako pravé celebrity! FOTO + modely slunečních brýlí

Líbí se vám sluneční brýle nějaké celebrity a říkáte si, že byste je brali všemi deseti, ale zároveň si i myslíte, že stojí majlant? Značkové sluneční brýle jsou ale cenově dostupné i vám. Záleží, kolik chcete utratit nebo jaký styl si vyberete. Přichystali jsme pro Vás seznam typů slunečních brýlích dle celebrit, a také alternativy ke koupi.

Cat-eye sluneční brýle

Kočkám příroda nadělila krásné výrazné oči. Není proto divu, že se jimi inspirovali designéři (nejen) slunečních brýlí. Skla jsou oválná, rám je směrem nahoru a do boků špičatý.

Rita Ora

Zpěvačka, textařka a v neposlední řadě i herečka Rita Ora nosí ráda brýle s cat eye rámem. Vybrala si tyto široké, s plastovým rámem a tmavými černými skly.

rita ora slunecni bryle

Rita Ora © FameFlynet Pictures

Podobný styl:

Dámské sluneční brýle Saint Laurent s hrubším, černým rámem, tmavě šedými skly. Hodí se pro ženy s oválným obličejem.

sluneční brýle saint laurent

© Saint Laurent

Ray-Ban sluneční brýle s černým plastovým cat eye rámem s kovovým zdobením a tmavě zelenými dymovými skly, model RB4314N 601/31. Hodí se dámám s oválným obličejem.

sluneční brýle rayban dámské

© Ray-Ban

Jennifer Lopez

Kdo by neznal Jennifer Lopez? Její styl je vždy výstřední, preto není divu, že nosí takovéto brýle. Cat-eye styl s modrými zrcadlovými skly dokonale dotváří její outfit.

sluneční brýle jennifer lopez 2019

Jennifer Lopez © Getty

Podobný styl:

Dámské sluneční brýle s plastovo kovovým rámem a modrými zrcadlovými skly značky Caxman, model CX3274 V01.

sluneční brýle michael kors dámské

© Caxman

Dámské brýle s kovovým cat-eye rámem a modrými skly značky Michael Kors z modelové řady Ina, model MK1020 116755. Jsou vhodné pro obličeje bez hranatých rysů.

sluneční brýle michael kors dámské

© Michael Kors

Okrouhlé sluneční brýle

Trendem jsou opět okrouhlé sluneční brýle, často nazývané též lennonky. Vídáme je nosit celebrity, filmové hvězdy, nebo modelky.

Lady Gaga

Pro leckdoho kontroverzní zpěvačka, producentka a příležitostní herečka Lady Gaga si ke svému outfitu sestávajícího ze saka, růžového plysového klobouku a tašky Louis Vuitton vzala okrouhlé brýle s kovovým rámem a černými skly.

sluneční brýle lady gaga

Lady Gaga © FameFlynet Pictures

Podobný styl:

Lennonky se zlatým rámem a dýmovými skly znakčy Vogue, model VO4085S, vhodné především pro hranaté a srdcové tvary obličejů.

dámské brýle 2019 trendy

© Vogue

Sluneční brýle Versace VE2176 125287 s okrouhlým polorámem a výraznými symboly loga Versace po stranách. Jsou vhodné především pro dámy s hranatými a srdcovými tvářemi.

sluneční brýle versace dámské

© Versace

Aviator sluneční brýle

Letecké brýle, pilotky, nebo aviator. Jde o sluneční brýle, které mají svůj původ v leteckém průmyslu. Jsou výrazné, někdy až extravagantní, často si je vybírají sebevědomé ženy, není proto ku podivu, že je na obličejích celebrit vidíme často.

Rihanna

A právě taková Rihanna, světoznámá zpěvačka, oblibuje aviatorky. Vzala si takovéto zrcadlovky s netradičním vykrojením, doplnila o obrovské náušnice a další šperky.

rihanna slunecni bryle 2020

Rihanna © Getty

Podobný styl:

Dámské Ray-Ban aviator sluneční brýle (model RB3605N 909613) se zdvojeným rámem a výřezem mezi čočkami. Tyto netradiční brýle dokonale doplní letní outfit, třeba na festivalu nebo na pláži. Doporučujeme pro ženy s bez ohledu na tvar obličeje. Tudíž jsou vhodné jak pro kulatý, tak pro hranatý.

pilotky Ray-Ban pro ženy

© Ray-Ban

Další netradiční tvar pilotek se skosenými skly bronzové barvy a zlatým kovovým rámem. Jde o značku Fendi a model FF0194/S 001/83.

dívky vybíráme brýle Fendi

© Fendi

Maxi brýle s hrubým rámem

Oversized, nebo-li maxi brýle, jsou vždy výrazným doplňkem. Jsou v módě nejen v roce 2019. Tvarově se můžou různit, ale důležitá je nadprůměrná velikost a v tomto případě i hrubý rám.

Gigi Hadid

Věhlasná topmodelka Gigi Hadid se umí oblékat. Ráda nosí také sluneční brýle, jako tyto v maxi velikosti, s okrouhlými dymovými skly a širokým bílým rýmem.

trendy móda sluneční brýle 2019

Gigi Hadid © FameFlynet Pictures

Podobný styl:

Tyto sluneční brýle Prada, model PR16QS 1AB0A7, mají černý okrouhlý rám z plastu a čiré čočky s přechodem do černé. Jsou ideální volbou především pro hranaté a srdcové tvary obličejů. Gigi Hadid mohla klidně sáhnout po tomto modelu a udělala byt rovněž správně.

ženy tipy na brýle Prada

© Prada

Sluneční brýle s bílým plastovým rámem a černými oválnými skly značky Juqilu. Tento model je vhodný pro dámy s hranatějším obličejem.

trendy damske bryle 2019

© Juqilu

Wayfarer sluneční brýle

Ikonické sluneční brýle Wayfarer jsou patentovým vzorem značky Ray-Ban. Vznikly již v roce 1956 a neustále sa znovu vrací na výsluní. Jsou podobné kočičímu typu rámu, ale jsou více maskulinní.

Kate Hudson

trendy sluneční brýle 2019

Kate Hudson © Bauer Griffin

Podobný styl:

Dámské brýle proti slunci značky Ray-Ban, model RB4105 710/51 z modelové řady Wayfarer Folding Classic, jsou sluneční brýle s tradičním designem. Jsou vhodné zejména pro dámy s kulatým, srdcovým a oválným obličejem.

trendy damske bryle 2019

© Ray-Ban

Emporio Armani a jeho sluneční brýle (model EA4060 50178G) ponášejícího se na Wayfarer. Rám je z kvalitního plastu v černé barvě, v horních rozích rámu je kovové logo, po bocích pak nápis Emporio Armani.

brýle sluneční ženy wayfarer

© Emporio Armani


Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *