Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nový design Bryland Company je tu! Jak se líbí známým českým sportovcům?

Konečně jsme se dočkali! Majitelé pražské streetové značky Bryland Company, o které jsme vás již v minulosti informovali, spustili přesně před 24 hodinami svůj nový web Brylandcompany.com. Jakmile zabrousíte na tuto page, nebudete snad ani věřit, že ji mají na svědomí dva talentovaní fešáci z Prahy!

Jaké novinky přichystali majitelé Bryland Company?

Mirek Vospálek Bryland Company

Nové fotky v podání Mirka Vospálka podtrhují styl této značky. © Vu Minh Hieu. Zdroj: www.brylandcompany.cz

Česká streetwearová značka Bryland Company byla založena v roce 2013 Mirkem Vospálkem & Adamem Křivánkem (více zde). Jeden z této dvojice, konkrétně Mirek Vospálek, nám poskytl rozhovor o novinkách na aktuálním webu:

Míro, co je u Tebe a Adama nového?

Jak můžete sami vidět, tak jsme zapracovali na nových webových stránkách, kde je spousta novinek. Je to celkově námi navržený design, který je udělaný přímo pro nás na nové doméně www.brylandcompany.com.

Zaujalo nás, že jste nafotili fotky v pražském metru. Proč zrovna tam?

Chtěli jsme čisté a moderní prostředí v jednom. Navíc jsme chtěli změnu, protože jsme zkusili už všechny možné lokace – hrady, stěny, zdi, ateliér apod., takže tohle nás teď lákalo a líbí se nám to.

Mirek Vospálek Bryland Company

Mirek Vospálek by © Vu Minh Hieu. Zdroj: www.brylandcompany.com

Jaké další konkrétní změny jste pro své zákazníky ještě přichystali?

Například to, že se už dá platit přímo platební kartou a není potřeba paypal účet. Snažíme se také navázat spolupráci s většími fashion obchody ve světě i v ČR, aby byla možnost si produkty koupit i v krámu jak u nás, tak v cizině.

A co nová kolekce, chystáte nějakou?

Ano, máme vymyšlenou další limitovanou kolekci Podzim/Zima 2015. Bude opět unisexová, takže si v ní přijdou na své i ženy. Určitě se můžete těšit také na super novinky. 🙂

Brayland Company

Oblečení značky Bryland Company vypadá skvěle také na ženách. Zdroj: Archiv Herstyle.cz

Bryland Company pohledem známých českých sportovců

Vít Beneš Jan Kopic Lukáš Žejdl Tomáš Jun

(Zleva) Vít Beneš, Tomáš Jun, Jan Kopic i Lukáš Žejdl mají zkušenosti se značkou Bryland Company. Zdroj: Oficiální FB Bryland Company

Fotbalista FK Baumit Jablonec Vít Beneš: „Ty nové stránky jsou hezké. Kdybych je neznal, tak si myslím, že to je zahraniční značka. Líbí se mi na ní především design, který je jedinečný.“

Fotbalista FC Viktoria Plzeň Jan Kopic: „Ty nové stránky se mi líbí! Mají opravdu hezké věci!“

Hokejista HC Oceláři Třinec Lukáš Žejdl: „Tak Bryland Company je pro mě super módní doplněk. Zpestří to šatník, není to taková ta klasika, co je všude. A nový design webu je samozřejmě pěkný.“

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří se rádi odlišují, neváhejte ani minutu a využijte 20% slevu! Stačí jen zadat při objednávce kód BRYLAND. POZOR! Tato akce platí pouze týden, tedy do 11. 8. 2015!

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *