Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Objevte stylovou taneční módu

Naplňuje váš život tanec a street dance je vaší vášní? Zažíváte pocit radosti, když vstoupíte do prázdného tanečního sálu a v tu chvíli začne hrát hudba? Slyšíte rytmus hudby, který vás dlouho nenechává v klidu v koutě stát a vaše tělo se začne pohybovat a vy s jistotou víte, že podléháte tanci? V tu chvíli se s vámi celý prázdný sál zatočí a promění se do podoby velkého tanečního parketu… Pokud ano, přináším vám skvělé tipy jak se stylově obléknout a taneční zážitek si zpříjemnit vybraným tanečním oblečením.

Taneční oblečení Adidas Women

Taneční oblečení od Adidas Women, zdroj: www.fashioncraz.com

Historie

Samotný pojem „street dance“nám už prozrazuje, že se jedná o pouliční tanec. Ohlédneme-li se zpátky do minulosti, zjistíme, že kořeny tanečního oblečení pro street dance sahají, až do sedmdesátých let 20. století, kdy pomalu vznikala hip hopová kultura ve Spojených státech amerických. S hip hopovou kulturou je spojen nejen tanec, hudba, ale také životní styl a hlavně móda. Typické oblečení pro hip hopovou kulturu byly dříve volné kalhoty, kšilty hluboko do čela, masivní zlaté řetězy a bílé tenisky. Dnes nám ale plno sportovních a tanečních značek dopřávají velký výběr a určení vlastního jedinečného tanečního stylu v oblékání.

Tři tipy pro stylové taneční oblečení

Při tanci, ať už se jedná o street dance, ladies, dancehall, zumba, nebo jiný druhu, měli byste se cítit uvolněně a pohodlně a k tomu vám pomůže oblečení určené pro dance. U vybírání tanečního oblečení je důležité spojit úžasného modelu a příjemného funkčního materiálu. Potěší vás, že oblečení pro tanec nabízí mnoho skvělých sportovních značek, ze kterých je zábava vybírat. Mezi ty nejznámější patří: Adidas, Reebok, Nike a Gazella, Feel Joy, Broadway, Dragonfly a další.

kolekce taneční oblečení Adidas

Pestrá a hravá kolekce tanečního oblečení od Adidas, zdroj: www.thestar.com.my

sexy oblečení pro tanec

Volné a sexy oblečení pro tanec, zdroj: www.regiondo.de

Tip číslo 1 – Kolekce Adidas Women

Kolekce přináší řadu tanečního oblečení, která vás zaujme svým stylovým moderním nádechem – ve střihu, vzorech a v úžasných nepřehlédnutelných detailech. Tváří nové kolekce se stala taneční skupina Ladylicious, pět tanečnic, které díky svým osobitým stylům a různého vkusu, dohromady tvoří na parketě úžasný zážitek. Jejich tanec představuje ženskost, vášeň pro tanec, kreativitu a nespoutanou energii. A taková je i nová kolekce od Adidas. Hravá, smyslná, temperamentní, vyzdvihující osobitost každé tanečnice. Obsahuje kompletní nabídku od bot přes textil až po doplňky. Nechte se touto kolekci při výběru nového outfitu inspirovat. Více informací o nové kolekci najdete na adidas.cz.

oblečení pro tanec ženy

Ženská kolekce pro tanec, zdroj: brnd1.blogspot.com

oblečení Adidas Women

Pro zahřátí zvolte oblečení Adidas Women, zdroj: www.pikipika.com

barevné boty Adidas

Krásné barevné boty od Adidas určené pro tancování a fitness, zdroj: www.fashioncraz.com

Taneční outfit Adidas

Taneční outfit od značky Adidas, zdroj: news.adidas.com

Sportovní kolekce Adidas Women

Sportovní kolekce Adidas Women, zdroj: at.yoka.com

Tip číslo 2 – Dance kolekce Reebok

V kolekci Reebok jde ruku v ruce moderní a funkční prádlo, ve kterém se budete cítit skvěle a zároveň ve vás probudí skrytý taneční půvab a ženský temperament. Kolekce nabízí jak volná trička a tepláky, tak i upnuté věci na tělo. Ukázkou je inovativní technologie, propracovaných střihů se zajímavými detaily a trendových barevných kombinací. Vyjímkou nejsou ani boty, navrhnuté pro fitness i dance. Tváří kolekce Reebok je špičková světová fitness instruktorka skupiny „Les Mills International group“ Vanessa Vassallo. Více se o kolekci dozvíte na www.reebok.cz/dance.

kolekce tanečního oblečení Reebok

Úžasná kolekce tanečního oblečení od Reebok, zdroj: www.estilozas.com

taneční outfit Reebok

Ženský a pohodlný taneční outfit od Reebok, zdroj: urbanboss.wordpress.com

Oblečení pro tanec Reebok

Oblečení pro tanec od značky Reebok, zdroj: www.estilozas.com

Taneční instruktorka Vanessa Vassallo

Taneční instruktorka Vanessa Vassallo – tvář Reebok, zdroj: beautyandfashiondubai.com

Tip číslo 3 – Kolekce Nike Women

Kolekce Nike je namixovaná sportem a muzikou. Odráží v sobě lehkost, svěží provedení, nápaditý styl a úchvatné kombinace vzorů a barev. Spojuje praktičnost, funkčnost a hravý design. Je doslova spojená s myšlenkou volného a přitom harmonického tanečního projevu – „Tancuj po svém, oblékni se po svém, vyjádři samu sebe.“ Modely z taneční řady Nike jsou navrženy, aby usnadňovaly rychlé pohyby a pohodlné střídaní tanečních pozic. Materiály umožňují tělu dýchat a být v pohodlí a technologie DriFit odvádí pot. Jsou sexy a zdůrazňují ženské křivky. Boty od Nike s technologií Nike Shot se dvěma sloupky poskytuje citlivé tlumení. Nejznámější taneční tváří kolekce Nikewomen je inspirativní tanečnice Francouzska alžírského původu Sofia Boutella. Více informací na stránkách www.nike.com.

Taneční oblečení Nike

Taneční oblečení od Nike, zdroj: m.facebook.com

Nike dance oblečení

Nike dance – Sofia Boutella, zdroj: dancer1.blog.cz

taneční kolekce Nike Women

Sofia Boutella v taneční kolekci od Nike Women, zdroj: jeffdey.tumblr.com

funkční prádlo Nike

Taneční póza v pohodlném a funkčním prádle od Nike, zdroj: m.facebook.com

Až už se rozhodnete pro jakoukoliv značku nabízející oblečení pro dance, myslete při výběru hlavně na to, jak zvýrazníte samu sebe, abyste při tanci byla svá, stylová, okouzlující a cítila se skvěle. Let’s go dance!


Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *