Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Objevte úžasné doplňky na léto

Líbí se vám módní doplňky a rádi se originálně zdobíte? Snad každá žena má slabost pro šperky, kabelky a drobné věcičky, které jsou pro ni naprosto nepostradatelné a zároveň rozzáří a oživí její každodenní outfit a podtrhnou jejich ženskost. Proto se nechejte inspirovat tímto článkem, kde objevíte nejnovější tipy na letní doplňky a s nimi přivítejte léto.

Módní doplňky na léto

Módní doplňky, zdroj: www.totplata.com

Zlaté módní doplňky

Zlaté módní doplňky, zdroj: themakeupfiles.wordpress.com

Doplňky na léto

Typ číslo 1. náramky

Okouzlete svůj outfit jedinečnými náramky od značky Pandora, které jsou letos velmi oblíbené. Náramek Pandora se skládá z hlavního řetízku a nabízí tématické přívěsky, ze kterých si můžete poskládat svůj vlastní designový náramek. Každý přívěsek vypráví svůj příběh a připomene vám kouzelné chvíle a nezapomenutelné okamžiky. Letní kolekce poskytuje široký výběr krásných přívěsků, které vám vykouzlí úsměv na tváři a uchová vám vzpomínku, třeba na cestu kolem světa, v podobě jedinečného přívěsku.

Náramek Pandora s přívěsky

Náramek Pandora s přívěsky, zdroj: www.arkansasbride.com

dámské letní módní doplňky

Náramek a přívěsky od značky Pandora, zdroj: fashionpluslifestyle.wordpress.com

Dalším velkým hitem jsou moderní náramky Shamballa. Jsou to luxusní propletené náramky s korálky pro každou příležitost. Jejich původ je starší, než si kdokoliv může představit, jejich kořeny jsou ve spojitosti s Buddhismem a přisuzuje se jim jedinečné vlastnosti. Dnes jsou tyto náramky velkým trendem a získávají velkou oblibu po celém světě.

Náramky Shamballa letní doplňky

Náramky Shamballa, zdroj: http://crystalgroup.ua/en/shamballa

Typ číslo 2. náušnice

Náušnice jsou stálice mezi módními doplňky. Jejich vznik sahá až do období pravěku. Je to drobný doplněk, bez kterého se už neobejde žádná žena. Velkým hitem pro léto jsou velké třpytivé náušnice, náušničky s peříčky nebo náušnice s jedinečnými motivy zalitými pryskyřicí. Svůj outfit jednoznačně oživíte kvalitními blyštivými náušnicemi od značky Swarovski, které nabízejí velké množství různě barevných i duhových krystalů zasazených v klapkách nebo v puzetách nebo jsou zavěšené na háčcích. Takové náušnice okouzlí nejen vás, ale i vaše okolí.

Třpytivé náušnice od značky Swarovski

Třpytivé náušnice od značky Swarovski, zdroj: www.connections.rdm.com

Druhým trendem jsou náušničky s peříčky pro prosluněné léto. Jsou v různých barvičkách, které můžete sladit s barvou vašeho trička nebo halenky. Proto neváhejte a nějaké peříčkové náušničky si pořiďte, a budete v létě volná jako poletující pírko v letním vánku a probarvíte si svůj den.

Peříčkové náušnice

Peříčkové náušnice, zdroj: https://www.etsy.com

Bílá peříčka - náušnice

Bílá peříčka – náušnice, zdroj: www.e-cottage.com

Třetím neodolatelným hitem jsou náušničky z pryskyřice s krásnými motivy. Vaše okolí si zaručeně povšimne vašich zajímavých náušnic a vy jimi dáte najevo svůj jedinečný styl. Tyto náušničky se vyrábějí z kvalitní pryskyřice a jsou většinou ze stříbra, škála motivů je nekonečná, od květinových vzorů, po abstraktní nebo třeba se srdíčky, záleží jen na vás, které vás zaujmou.

Náušnice z pryskyřice

Náušnice z pryskyřice od Lobles Earrings , vlastní zdroj: www.facebook.com/pages/N%C3%A1u%C5%A1nice-Loblescom/158340477690989?fref=ts

Typ číslo 3. šátky

Šátky, ty jsou neodmyslitelnou součástí mezi módními ženskými doplňky. Jejich historie je velmi dlouhá a každá žena ve své skříni má alespoň jeden šátek. Šátky se dají nosit na různé způsoby a to nejen v létě. Můžete jej nosit kolem krku, jako ozdobu nebo okolo hlavy v podobě čelenky nebo jako pokrývku hlavy, která vás ochrání před sluncem, nosit se dá i přes odhalená ramen, nebo přivázané v pase, když si jdete pro letní drink v plavkách na pláži. Šátek lze přizpůsobit svému. Nejoblíbenější jsou krajkové šátky, s třásněmi, vzorované a blyštivé.

Barevně vzorované šátky

Barevně vzorované šátky, zdroj: www.coloribus.com

Vzorovaný šátek na léto

Vzorovaný šátek na léto, zdroj: www.pouted.com

Barevný šátek

Barevný šátek, www.wallsave.com

Typ číslo 4. kabelky

Mezi další módní doplňky, které hrají v létě prim jsou jednoznačně kabelky. Je to módní doplněk, bez kterého nevyjde žádná žena z domu. Jsou místem pro všechny naše věci, které si bereme s sebou, když se chystáme do školy, do práce nebo na rande či procházku. Hitem letošního léta jsou vysloveně kabelky s třásněmi z napodobené nebo pravé kůže. Nabízejí se v různých barevných odstínech a jsou letos velmi žádané. Velmi in jsou i kabelky s velkými motivy, třeba od značky Prada.

Taška s třásněmi

Taška s třásněmi, zdroj: http://wheretoget.it/look/39352

Kabelka s motivem

Kabelka s motivem, zdroj: www.purseblog.com/prada/prada-fairy-bag.html

Typ číslo 5. brýle

V létě nelze být bez slunečných brýlí, je to úžasný doplněk, který je velmi šik a zároveň nám chrání zrak před přímými slunečnými paprsky. Trendovými brýlemi na léto jsou barevné pestré brýle  nebo se zajímavých designem pouze na nožičkách brýlí nebo klasické neokoukané pilotky.

Sluneční brýle

Sluneční brýle. zdroj: www.womenstyle.pk

Červené pilotky

Červené pilotky, zdroj: http://t-n5.com/fashion-glasses-for-women-of-summer/fashion-glasses-for-women-of-summer-2/

Černé sluneční brýle

Černé sluneční brýle, zdroj: www.voguepk.com

Typ číslo 6. klobouky

Zvláštní zájem je i o klobouky, které se do módního světa opět vrací a stále více se začínají nosit. Dříve byly neodmyslitelnou součástí pánského outfitu, dnes jej nosí i ženy. Favoritem pro letošní léto jsou slamáky nebo klobouky z luxusní látky. Každopádně klobouky vás v létě ochrání před horkým slunkem a dodají vám šmrnc.

Slaměný klobouček s růží

Slaměný klobouček s růží, zdroj: www.champbell.net

Dámský klobouk

Dámský klobouk, zdroj: www.champbell.net

Typ 7. sponky do vlasů

Dlouhé i krátké vlasy ozdobíte sponkami, které vám dodají na ženskosti a svůdnosti. Hitem léta jsou blyštivé sponky s kamínky nebo EZ sponka, která se hodí pro všechny typy vlasů. Ta se letos stále velkým hitem. Její umístění je pohodlné a účesy se vytvářejí okamžitě. Je to novinka mezi sponkami do vlasů a nahrazuje nepohodlné skřipce. Po umístění sponky do vlasů je váš účes naprosto neodolatelný.

Spona z kamínků

Spona z kamínků, zdroj: chicvintagebrides.com

Sponka do vlasů

Sponka do vlasů, zdroj: paradise-makeup.blogspot.com

Tak už víte, jak se ozdobíte na léto?

Nezapomeňte do svého letního outfitu přidat pár módních doplňků, které vám tento článek přinesl. Někdy i drobná i skoro nepatrná věc rozzáří celý váš outfit a přiláká pohledy ostatních.


Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *