Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Originální kryty na Iphone

Ať už se jedná o Iphone nebo ne, stylová žena prostě musí mít na svůj mobil stylový kryt! A co si budeme povídat, nejvíc se jich vyrábí na Iphony.

A já jsem samozřejmě jedna z těch, co si potrpí na originalitě a své „hračce“dopřeje luxusní jeden dva oblečky…nebo víc.

kryty na iphone

Kryty na Iphone. Zdroj: www.sceneee.blog.cz

Sladké potěšení pro Iphone

Vím, že se tak úplně nejedná o módu, ale já to tak vlastně beru. Kryty na mobil beru jako módní doplněk, který je v dnešní době pro stylovou ženu nepostradatelný. A proč píšu zrovna o Iphonu? To je velice jednoduché, kryty pro Iphone jsou teď doslova na každém rohu a vyrábí se v několika provedení od plastu přes hliník, s kamínky, s vlastní fotkou a tak dále. Jednou jsem sháněla kryt na můj starý mobil Nokia E72 a co jsem vypátrala? Nic! Ani v obchodech ani na internetu. Iphonu má prostě výhodu, ať si už usmyslíte cokoliv, je pravděpodobné, že to i najdete. Pro milovnice sladkého tu je silikonový nebo plastový kryt s motivem tabulkové čokolády, který můžete najít v prodejnách Tally Weijl.

čokoládový kryt na Iphone

Čokoládový kryt na Iphone, k nakousnutí, že? Zdroj: www.istyle.eu

Podle stylu kryt!

K sežrání, že? To ale ovšem není vše, na internetu se dá najít ledacos, určitě není od věci propátrat všelijaké obchody jako je Takko, H&M nebo C&A, kde se dají najít opravdu originální kousky. Já jsem z toho opravdu nadšená a tak jsem si jich objednala hned několik! A má to hned několik výhod-zaprvé se vám nepoškrábe váš milovaný mobil, zadruhé to vypadá opravdu skvěle a zatřetí je můžete měnit dle vzhledu vašeho outfitu(jako správná ženská, která nosí každý den něco jiného a její mobil přece nebude zaostávat). Vyzkoušejte třeba tento originální, dámský, třpytivý  kryt, který oslní nejen vás, ale každého, co se na něho podívá.

třpytivý kryt na Iphone

Blýskněte se s tímto třpytivým krytem na Iphone! Zdroj: www.iphonekryty.cz

Chanel, Moschino a další značkové kryty na Iphone

Pro opravdové dámy, které se nemusí a nechtějí ohlížet na cenu, tu mám něco speciálního. Jste zvědavé? Aby ne! Jsou tu….počkejte si…..Chanel kryty na Iphone! Jejich vzhled je nepřekonatelný a velmi, velmi elegantní! Chcete svoji vlastní lahvičku parfému Chanel pro svůj mobil? Není problém! Chcete Chanel psaníčko nebo lak na nehty pro svůj Iphone? Ano, to je taky možné. Chanel ovšem není jediná značka, která nabízí stylové kryty na Iphone, mezi další patří i Moschino nebo Michael Kors.

Chanel kryt na Iphone

Chanel kryt na Iphone ve tvaru psaníčka. Zdroj:www.ishopvn.com.vn

Chanel parfémový kryt na Iphone

Parfém pro váš Iphone? I to je možné! Zdroj:www.storenvy.com

Originální značkové kryty Moschino a Michael Kors

Originální značkové kryty Moschino a Michael Kors, je libo růžová? Zdroj:www.independent.co.uk, www.secretflirt.storenvy.com

 Animované kryty na Iphone

A pro slečny a dámy, které od dětství ještě nepustila zamilovanost do animovaných postaviček je tu také volba-silikonové kryty v podobě například oříšků M&M nebo třeba různých zvířátek ale také v podobě rozeklé zmrzliny nebo hranolek. Jak roztomilé!

animované a silikonové kryt na Iphone

Roztomilé animované a silikonové kryt na Iphone. Zdroj: www.allcases.cz, www.zombie-smart.cz, www.promobily.cz, www.techplanet.cz

Tak a teď má klasická poznámka nakonec. Dámy, nebojte se svému miláčku(Iphonu)dopřát co nejoriginálnější a nejvýstřednější a nejlepší kryt. Oceníte to vy, váš mobil(samozřejmě,že vám neřekne, že jste hodná majitelka, když jste mu pořídila kryt, ale zbytečně se nepoškrábe a když vám náhodou spadne, nic se mu nestane) ale také vaše kamarádky, které budou originalitou vašeho mobilu unešené a budou ho chtít taky!


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *