Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Oslňte letními módními hity podle Evropanek

Léto je v plném proudu a letní móda hýří barvami a novými outfity. Abyste oslnila v záři letních paprsků a cítila se při objevování nových míst, dovolenkovém výletování nebo při příjemném odpočívání na pláži spokojeně a zároveň in, prozradím vám, jaké trendové letní oblečení se nosí v nejznámějších metropolích v Evropě a čím se pyšní krásné Evropanky.

Nechejte se inspirovat módními hity na léto podle Evropanek

Pokud se chystáte na dovolenou, do některého z krásných měst v Evropě a stále váháte, jaká letní móda tam zrovna frčí nebo vás zajímá třeba módní outfity krásek z Francie, nechejte se inspirovat a navoďte si při svém cestování skvělou náladu a propadněte Evropským letním módním hitům. Pár skvělých typů tu mám jen pro vás.

Letní móda v Evropě

Letní móda v Evropě, zdroj: www.pinterest.com

Tip číslo 1 – Praha

Srdce Evropy a naše hlavní město nabízí mix módní inspirace pro letní sezónu. Pokud se na žádnou dovolenou do ciziny nedostanete, podívejte se a zavýletujte si alespoň do Prahy. Objevíte tu nejen plno zajímavých památek a skrytých módních butiků, ale můžete se módou inspirovat, už jen při procházce po ulicích. Mladí lidé se nechávají unášet tričky s obrovskými barevnými motivy a nápisy, kombinuje se klasika a moderní styl. Mini šortečky nebo sukýnky se stále nosí a in jsou i elegantní šatičky v letních barevných tónech jako je žlutá a tyrkysově modrá nebo i černá s výraznými doplňky. Inspiraci můžete hledat u našich krásných modelek Petry Němcové nebo Taťány Kuchařové.

Střed Evropy, Praha

Střed Evropy, Praha, zdroj: content.time.com

Mini šortky a bílé tričko s potiskem

Mini šortky a bílé tričko s potiskem, zdroj: fabfashionfix.com

Modrá je in - kraťásky a bunda

Modrá je in – kraťásky a bunda , zdroj: fabfashionfix.com

Letní elegance - plážové šatičky

Letní elegance – plážové šatičky, zdroj: fabfashionfix.com

Tip číslo 2 – Paříž

Paříž je největším městem Francie a je jednou z hlavních center světové módy. Zavítate-li do Paříže, pulzující móda vás promění v úchvatnou dámu, však už samotné Francouzky se pyšní svojí legací a přirozeností a jsou za každé situace stále šik. Zajímavostí je, že pravou Francouzku prostě poznáte, jsou své a žensky úchvatné, sledují módní hity a nenosí nic co by nebylo v souladu s přirozenou krásou, jako jsou umělé řasy ani prodloužené vlasy. Francouzky dávají na ženské charisma a oblékají se do elegantních blůziček černé barvy a k tomu světlé džíny nebo krajkové kraťásky. Nejlepší variantou je kombinace světlé a tmavé barvy nebo ženských pastelových odstínů. Vše aby naprosto ladilo, ale ne barevně, ale s naprostou elegancí. Pokud chcete vyniknout svojí krásu, vsaďte na přirozenost, ležérnost a uvolněný styl jako mají Francouzsky.

Světová metrolope Paříž

Světová metrolope Paříž, zdroj: kandkadventures.com

Francouzská móda

Francouzská móda, zdroj: www.dailylook.com

Pařížská elegance

Pařížská elegance, zdroj: thefashionfoot.com

Uvolněný a ležérní letní styl

Uvolněný a ležérní letní styl, zdroj: www.tovogueorbust.com

Ženskost a elegance, to jsou Francouzsky

Ženskost a elegance, to jsou Francouzsky, zdroj: www.pinterest.com

Krajkové elegantní oblečení

Krajkové elegantní oblečení, zdroj: www.modelsjam.com

Tip číslo 3 – Milán

Itálie je metropolí módy a umění. Italky dávají přednost nejvybranějším luxusním modelům a vsází na právo sebevyjádření, i když to jde někdy mimo hranice nositelných outfitů. V Miláně se nosí pestrobarevné oděvy a jsou doplněny šátky, luxusními kabelkami a šperky a nebo pokrývkami hlavy – klobouky. Velmi in je tz. bohémský styl dlouhé sukně a široké kalhoty.

Miláno v Itálii

Miláno v Itálii, zdroj: www.fansshare.com

Barevné letní kombinace

Barevné letní kombinace, zdroj: decotajra.meionorte.com

Italský temperament a pestré barvy

Italský temperament a pestré barvy, zdroj: www.prettydesigns.com

Výrazné barvy oděvů Italek

Výrazné barvy oděvů Italek, zdroj: http: www.pinterest.com

Pestré letní barvičky a doplňky

Pestré letní barvičky a doplňky, zdroj: www.prettydesigns.com

Letní extravagance

Letní extravagance, zdroj: www.prettydesigns.com

Tip číslo 4 – Berlín

Německá móda je perlou unikátů, kdy se spojuje stará móda s novými svršky. Na někoho můžou nevýrazné barvy, tlumené odstíny působit fádně, ale Němky vědí jak zapůsobit a to nejlépe výrazným doplňkem, který rozzáří celý neutrální outfit a dodá mu ten pomyslný šmrnc. Nejvíce se nosí oblečení v přírodních odstínech až šedých a k tomu krásné jemné a ženské doplňky.

Berlín

Berlín, zdroj: www.cardinalresearch.com

Neutrální odstíny outfitu

Neutrální odstíny outfitu, zdroj: ndeedmodels.tumblr.com

Bílá je stále v létě in

Bílá je stále v létě in, zdroj: www.esprit.com

Světlé a přírodní odstíny oděv

Svtlé a přírodní odstíny oděvů, zdroj: editavilkeviciute.net

Tip číslo 5 – Londýn

Hlavní město Britských ostrovů dokáže Evropany okouzlit svými nápadnými letními kolekcemi a trendovými doplňky. Kostka a kárování má svůj domov na Britských ostrovech a Britky rády nosí mix stylů od elegance po sportovní, až po pestře barevnou. Pokud navštívíte Londýn oblečte si kostkovanou sukýnku a k tomu neutrální černý top nebo okouzlete károvaným letním sáčkem, pod ním zvolte pastelovou halenku a neutrální kraťasy.

Londýn

Londýn, zdroj: www.huffingtonpost.com

Kostkovaná sukně s modrou halenkou

Kostkovaná sukně s modrou halenkou, zdroj: http://chicisimo.com

Letní outfity

Letní outfity, zdroj: www.tea-learning.cz

Retro a vzorování letí v Anglii

Retro a vzorování letí v Anglii, zdroj: www.modny73.com

·

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *