Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pět věcí, které žena prostě MUSÍ mít!

O tomhle se mele pořád dokola, pět tam toho a pět tam toho a najednou má žena 100 „must have“ kousků a neví co s tím. Některé ženy kladou důraz na něco jiného a nebo mají jiné priority. Ale právě o těchto prioritách mluvím!

Chci napsat opravdu o těch nejvíc must have, jaké si umíte představit a které opravdu využijete. Tak jdeme na to!

nakupování

Investujte do sebe, žijete teď a tady! Zdroj: www.pixgood.com

Každá žena chci mít drahou značkovou kabelku ale pořád dokola říkají -až mě povýší, až našetřím, až děti vyrostou, až se děti odstěhují, až prodáme byt po babičce atd. Ale klíčem je věta: „Žijete jen jednou“. Ano, jen teď a tady si můžete být vším jistá. Minulost už je pryč a budoucnost neexistuje, prostě žijte! Chcete obletět svět? Do toho! Chcete kabelku Louis Vuitton? Kupte ji! V obou příkladech to bude do konce života- ať už se jedná o vzpomínky nebo o kabelku (pokud se k ní teda budete hezky chovat, ale za ty prachy si pište, že budete!).

must have

Nemusíte mít sto párů bot, padesát kabelek a na každý den v týdnu jiný parfém, vsaďte na kvalitní jeden produkt! Zdroj: www.dailymotion.com

Je mi sice pouze 21 let, ale už teď si plním sny a dávám do kupy mých 5 must have věcí, na které budu spoléhat. Dvě z toho už jsem si splnila- značková kabelka, v mém případě Michael Kors (další bude na řadě Louis Vuitton, doufám). Určitě si říkáte, kde na to beru, no, jednoduše-hodně šetřím, ne vážně, HODNĚ šetřím. Druhým jsou kvalitní hodinky (opět Michael Kors-snad aby se mi hodily ke kabelce ne?). Rodiče mi nic neplatí a proto sama opravdu cítím, jaké to je si z ušetřených peněz dopřát to, po čem jsem vždy toužila-a nebylo mi nikdy lépe! (No i když nemluvím o stresu, které jsou lepší a jaký model si koupit atd.)

Dost tlachání a jdeme se podívat na první věc a je to…nečekaně značková kabelka!

Značková kabelka

Pro každého to znamená něco jiného, někdo touží po Diorce někdo po Chanel a někdo třeba po Diesel. To je vlastně fuk, šetří se na to dlouho, ale na druhou stranu všechny milujeme to sladké čekání a napětí a pak ta euforie, když si tu kabelku vezete domů! Neříkám, ať za ni utratíte 30 tisíc, ale pamatujte, tyto kabelky jsou napořád, nedělejte to pro to, abyste si něco sobě nebo někomu jinému dokazovaly, ale protože jste si vědoma své ceny a dbáte na eleganci a úroveň (ať to špatně nepochopíte, nehrajeme si tu na snobky, chceme být dámy se zdravým sebevědomím a stylem).

drahá kabelka

Pro někoho znamená vysněná kabelka měsíční výplatu, šetřete na ni postupně! Zdroj: www.louisvuitton.com

Kvalitní hodinky

Nebo třeba náramek pro ženy, které hodinky nemusí. Je to otázka vkusu, určitě nevsázejte na přezdobené kamínkové náramky, které se k vašemu každodennímu outfitu nehodí a vypadají, jako byste právě vykradla zlatnictví (navíc až vám je někdo šlohne, tak bude průšvih). Pokud se vybíráte hodinky, dávejte pozor, aby byly univerzální-hodily se i k šatům i třeba k mikině! Barvu vybírejte podle náušnic nebo prstenů, které nosíte. Za takové hodinky nebo náramek se nebojte připlatitvyplatí se to, jdou opravdu odolné a s každou maličkostí nemusíte běžet za hodinářem.

kvalitní hodinky

Nešetřete na nich, vyplatí se to a vy budete rády za svoji investici. Zdroj: www.trendencias.com

hodinky

Zlaté nebo stříbrné? Řiďte se ostatními šperky, které často nosíte a hlavně nezapomeňte- musí být univerzální. Zdroj: www.corial.cz

Parfém

Parfém, ani voňavka a ani toaletní voda. Vyberte si v parfumerii, ve které vám může někdo poradit-rozhodně se ale nenechte ovlivnit. Vůně musí být vhodná pro práci i na večírek- takže ne příliš těžká a ne příliš sladká. Udělejte si na to čas a vyzkoušejte jich hodně a hlavně-vybírejte s rozmyslem. Také vybírejte adekvátně k věku- mladým kočkám asi těžko sedne Chanel No.5 a babičkám naopak přeslazené aroma. Opravdu mohu doporučit vůni jako Burberry Brit, Versace Yellow Diamond, Chanel Mademoiselle Coco nebo třeba různé vůně od Dolce&Gabbana. Vůně nejsou tolik drahé, když je kupujete na internetu a využijete možnosti TESTER– originální vůně+flakon, které vám přijdou v obyčejné krabičce (žádné fejky!).

vůně

Vsaďte na kvalitní parfém, který vám vydrží dlouho a budete se v něm cítit svá. Zdroj: www.escentual.com

Malé černé

Naprosto nejuniverzálnější šaty vůbec! Hodí se naprosto pro všechny události a stačí vám jen jedny. Měly by sahat nejvýše po kolena  a být přírodního materiálu, který vydrží. Určitě je fajn si je koupit někde, kde víte, že se vám při dalším praní nesrazí nebo se vám po pár letech nošení nerozpadnou. Každopádně až nebudete vědět co na rande, firemní večírek, pracovní pohovor, svatbu/pohřeb, školní sraz a podobně, volte malé černé!

malé černé

Tak které padnou vám? Zdroj: www.reviews-and-tips.blog.cz

malé černé

Dbejte na eleganci a ne vyzývavost. Zdroj: www.zara.com

Boty na vysokém podpatku

O tom nebudeme ani diskutovat. A na vysokém podpatku určitě nemyslím 8-10 cm, naopak, mám na mysli minimálně 13 cm (MINIMÁLNĚ, já nosím 17,5 cm a kupodivu jsou strašně pohodlné díky vysoké platformě). Každá žena to má v sobě, že umí chodit na podpatcích- jen některé musí cvičit více, než jiné. Pokud se to ale jednou naučíte, tak nebudete litovat! Co je víc sexy, než žena na jehlách, která si je sebou jistá a cítí se skvěle? No, k tomu nemusím asi víc dodávat. Možná jen to, že si boty nekupujte přes internet-nejprve si je vyzkoušejte, zpravidla si boty s otevřenou špičkou můžete dovolit menší, než uzavřené, které musíte mít tak akorát. Několikrát se v nich projděte a pokud se vám na nich jen něco nepatrného nezdá-neberte je. Je důležité, aby byly pro vás pohodlné a nevyzouvaly se.

boty na vysokém podpatku

Je libo vysoké podpatky? Zdroj: www.barneys.com

boty na vysokém podpatku

Chcete se cítit sebevědomě a sexy? Nic jednoduššího, než si koupit boty na vysokém podpatku není! Zdroj: www.prozeny.cz


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *