Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pokračování módního pekla na ulicích

Ve dvou předešlých článcích jsem nastínila problém, který se týká minimálně poloviny obyvatelstva České republiky. Samozřejmě nechci, aby si to některé ženy braly osobně, jen chci pomoct Čechům s módou a oblékáním. Protože holt tohle nemáme v krvi.

Tak těžké to zase není, prostě se jen vyvarujte chyb, které udělali lidé na fotografiích v mých článcích, rozhodně pak nebudeme pokládaní za idioty, kteří nepoznají rozdíl mezi vkusem a hrůzou.

módní peklo

Jste i vy součástí módního pekla? Zdroj: www.sfera.pravy.net

Možná se některým z vás bude zdát, že to trochu přeháním a nebo že jsem přespříliš kritická. Věřte mi, nejsem. Když se občas omylem kouknu na Prásk! nebo podobné televizní bulvární pořady, tak se nestačím divit. Pojem „celebrita“ je u nás spíš hanlivé označení někoho, kdo se nechá vyfotit v obscénním outfitech, které nejsou vhodné ani do soukromí a nebo někoho, kdo veřejně pomlouvá další „celebritu“ a hází na ni špínu před celým národem. Předvádějí se v nejdražších modelech, které byste občas nerozeznaly od výstředních šatů ze sekáče (kolikrát i ze sekáče koupíte lepší šaty, než v nějakém módním domu) a myslí si, jak nejsou světoví. Na vkus nepotřebujete peníze, ale cit, který většina žen v oblékání postrádá. Tak se do toho tedy dáme.

Ponožky v sandálech

Největší peklo ze všech módních pekel na planetě. Jako proč? To musí naprosto razit do očí, jak to nejde k sobě. Tato libůstka ovšem není pouze výsadkou pánů, ale ve velkém počtu také žen. Nejlepší je také fakt, že i když je nepředstavitelné vedro, tak si nějaké expertky narvou do sandálů silonkové ponožky. A význam? Nevím jak vy, ale já v tom žádný nevidím. Takže dámy, do sandálů VŽDYCKY bez ponožek (a nejlépe sandály nahradit gladiátorkami nebo žabkami). Tohle poněkud buranské obutí už dnes řeší kdekdo, tak proč být pro smích, když můžete zaujmout spíše svojí krásou, než ponožkami v sandálech?

ponožky v sandálích módní peklo

Ponožky v sandálích? To snad už ne! Zdroj: www.cool.iprima.cz

Fake kabelky

Další věc, která způsobila jisté haló tady u nás. Naprosto chápu, že kabelky typu Louis Vuitton nebo Prada u nás nejsou dostupné všem a řekněme si to upřímně, jsou předražené. Od té doby, co vychytralí prodejci přišli na to, jak úspěšnou značku napodobit, už pomalu nerozeznáte originál od padělku. Víte jak poznat originál? Podívejte se na jeho nositele. Je to trochu drsné, ale je to tak. Na kabelku si každá z nás může našetřit. Ano, každému to bude trvat nějakou dobu, každopádně to jde, já sama jsem si takhle našetřila na Michael Kors a upozorňuji, že mi na ni rodiče nedali ani korunu. Co je ale horší, že dnes vidíte kabelky Louis Vuitton u 14 letých holčiček, která nezná ani původ této značky a všude se chlubí, jak nosí originál. Vždyť styl můžete mít i bez předražených kabelek a fake doplňků.

módní peklo fake kabelky

Fake kabelky by na ulicích neměly co dělat. Zdroj: www.relax.lidovky.cz

Trčící podprsenka zepředu

Tentokrát nemluvím o špatně zvoleném střihu podprsenky, která čouhá většinou v zadní části, ale o podprsence, která leze z výstřihu. Pokud máte výstřih k pupku, asi máte i dobrý odhad na to, jak v tom vaše prsa vypadají a tudíž si podprsenku nemusíte brát. Ženy, které mají pevná a spíše malá prsa, si tenhle typ výstřihu mohou dovolit, ženy sice s pevnými prsy, ale velkými, už by vypadaly lacině. Každopádně tím chci říct, že by nikdo neměl poznat, že nějakou podprsenku vůbec máte, ale pokud si obléknete košili, na které je jasně vidět, kde se knoflíky dají rozepnout, tak byste nikdy neměly vystavit svoje spodní prádlo. Tím myslím to, že stačí rozepnout knoflík navíc a už vám čouhá podprda. Bohužel jsem tuto „vychytávku“ viděla už i u mladších slečen- pozor, působíte pak lacině a nevkusně.

módní peklo

Trčící podprsenky z výstřihu jsou jistě také velmi oblíbeným „vylepšovákem“. Tohle Jitka Čvančarová moc nezvládla Zdroj: www.blesk.cz

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *