Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pokrývky hlavy, které si zamilujete!

Jistě už jste v posledních měsících zaznamenaly neobyčejnou popularitu klobouků a čepic. Připravte se na sychravé dny stylově a vyberte si pokrývku hlavy, která vám bude nejlépe sedět. Pokrývky hlavy jsou slušivé, trendy a pohodlné. Vyberte si z množství designů.

Pokrývky hlavy

Stylové pokrývky hlavy, které si zamilujete! © Imaxtree. Zdroj: www.elle.com

Pokrývky hlavy – Francouzské barety

Barety ve Francouzském stylu dodají eleganci každé ženě. Dokonale se hodí k teplým kabátkům, svetříkům, rolákům i halenkám s krajkou. Barety působí velmi sofistikovaně a opravdu žensky. V kolekcích slavných návrhářů můžeme objevit barety nejrůznějších barev, materiálů, střihů i zdobení. S baretem budete prostě originální.

Baret

Šik jedině s baretem. © Mark Leibowitz. Zdroj: www.glamour.com

Zdobený baret

Zdobený baret. © Indigitalimages.com Zdroj: www.vogue.com

Pokrývky hlavy – Maxi klobouky

I k nám se pomalu probojoval letošní velký trend klobouků s širokou krempou. Málokterý doplněk tak výrazně osvěží celý vzhled a navíc není nijak složité ho kombinovat s klasickými bundičkami, kabáty, ponči nebo kožešinovými vestičkami. Nebojte se širokých klobouků, určitě vám sednou.

Velké klobouky

Originální velké klobouky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Pokrývky hlavy – Roztomilé pletenky s bambulemi

Není nic sympatičtějšího, než se ukázat v teplé pletené čepici s pořádnou bambulí. Zapomeňte na to, že jsou podobné čepice známkou nevkusu a klidně naznačte své babičce, že by vám do vánoc mohla něco uplést. Roztomilé jsou také čepice s klapkami přes uši. Nebojte se ukázat své hravé já a kombinujte s elegantními prvky.

Čepice s bambulí

Pletená čepice s bambulí. © Indigitalimages.com. Zdroj: www.glamour.com

Pokrývky hlavy – Huňaté kožešiny

Pořádně huňaté kožešinové čepice a beranice jsou dokonalou přípravou na zimu. Kožešina je nesmrtelnou stálicí zimních měsíců, ale letos je tento trend ještě o něco silnější a výraznější. Bez měkké kožešiny se letos prostě neobejdeme, a co může být do mrazu lepšího než pohodlná teplá čepice?

Kožešinové čepice

Kožešinové čepice a beranice. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Pokrývky hlavy – Elegantní šátky

Pro ženy, které si nelibují v čepicích a kloboucích je tu další zajímavý trend, jímž jsou šátky. Dokud ještě neuhodily mrazy, často si místo huňaté šály omotáme krk hedvábným šátkem. Proč ale šátek nevyužít také jako pokrývku hlavy? Se správnými doplňky a šikovně zavázaným šátkem si nemusíme připadat jako staré babky, naopak můžeme si užít styl Audrey Hepburn.

Šátky

Elegantní šátky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

·

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *