Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Příprava na letní figuru aneb cvičte pohodlně a stylově!

Zimním dnům sice ještě neodzvonilo, ale abyste byly na léto připravené ve skvělé formě, je nutno začít hned po novém roce. Pojďme si přečíst, jak cvičit nejen pohodlně, ale i stylově.

Asi se ptáte, proč začínám s letní formou už teď v lednu. Ne, není to blbost. Jelikož většina žen nechává svoji postavu až na týden před prázdninami nebo až na začátek léta, řekla jsem si, že vás podpořím v tom, abyste začaly už teď. Samozřejmě vás nebudu nutit se denně dřít v posilovně a držet kruté diety, ale protože téměř všechny ženy milují „hadříky“, bude lepší, když vám ukážu, jaké oblečení do posilovny bude pro vás to pravé. Tím pádem se vy budete cítit sexy a přitažlivě a proč byste se v tom novém sportovním oblečení neukázala i v té tělocvičně, když v něm přece vypadáte tak dobře? Dost kecání o ničem a jdeme na to.

ženy ve sportovním oblečení

Pojďte být i při cvičení sexy! Zdroj: www.thefitnessfashionista.com

Jak vybrat správné oblečení na cvičení?

Triko na sport

Důležité je, aby vám oblečení na cvičení dobře sedlo a cítily jste se v něm pohodlně. Na nákup sportovního oblečení si vymezte hodně času a hlavně trpělivosti. Začneme tedy s vrškem. Pokud je vám příjemněji v triku, ale nemáte zrovna ukázkovou postavu, rozhodně nevolte dlouhé vytahané triko po příteli. Je tu jedna hodně nepříjemná nevýhoda a to ta, že při cvičení zavazí a plápolá. Volte spíše upnutější ale ne zase moc, protože žádná z nás nemá asi ráda, když se nám pod oblečením rýsují špíčky. Triko zvolte ale delší, třeba do půli zadečku – triko se pak nevyhrnuje a jelikož je upnutější, nezavazí vám například ani při zvedání činek.

trika H&M na cvičení

Vyzkoušejte sportovní trika značky H&M. Zdroj: www.hm.com

Sportovní podprsenka

Zde především myslete na to, aby vás nikde netlačila a aby byla zásadně BEZ KOSTIC. Že taková podprsenka nebude dělat hezká prsa? Tak to se mýlíte! Dnešní sportovní oblečení už je opravdu vypracované, nejenže pojme všechen pot bez toho, aniž by se na oblečení objevovaly mokré skvrny, ale většina tílek už má i součástí speciální sportovní podprsenku, která i bez kostic drží tvar, netlačí a nemá nepříjemné háčkové zapínání, prostě sen mezi podprsenkami! Myslete také na to, aby vám nikde neodstávala a abyste v ní mohly dýchat.

sportovní podprsenka

Podprsenka , která opravdu drží tvar! zdroj: www.hm.com

sportovní podprsenka drží tvar

Zkuste podprsenku od Nike s technologií DRI-FIT, která pojme pot a nedělá mokré skvrny. Zdroj: www.nike.com

Sportovní kalhoty, tepláky a legíny

Já osobně preferuji legíny, ale i tepláky nebo sportovní kalhoty mají své výhody. Cítíte-li se lépe v legínách, ještě než je uložíte do nákupního košíku, je nutné si je vyzkoušet. A tady máme pár tipů, jak si ty správné vybrat, takže zaprvé – musí být upnuté, zadruhé vám z nich nesmí vylézat zadek, když si dřepnete no a zatřetí vás nesmí stahovat v pase. Když preferujete tepláky, vyberte takové, které jsou na konci stažené do úpletu. Tak se vám při jízdě na rotopedu nebudou plést do kola.

sportovní oblečení pro ženy rady

Pohodlné tepláky zvané „joggers“ od značky Topshop. Zdroj: www.topshop.com

Sportovní boty

A teď to nejdůležitější! Boty jsou prostě základ, co si budeme povídat. Nejen, že teď už všechny sportovní značky mají natolik skvělé a propracované sportovní boty na běhání, ale předhání se i v designu. Pro sportovní boty je nejdůležitější, aby vás netlačily, byly lehké a nebyly tvrdé. Je tomu asi rok, co jsem si koupila měkoučké boty Nike Run a pohodlnější boty si doteď nemůžu vynachválit. Podobné mají i v prodejnách Adidas a Reebok a dokonce také v Lidlu! Jsou superlehké a měkké, nedělají puchýře a to ani poté, co v nich uběhnete maraton. Rozhodně je ale nutné si je vyzkoušet a nekupovat boty na internetu. Mezi jedny z nejoblíbenějších párů sportovních bot jsou v dnešní době také Nike Air Max, v různých barevných kombinacích.

tenisky na cvičení nike

Pohodlné sportovní boty Nike Air Max. Zdroj: www.www.cngl.ie

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *