Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Recenze Tally Weijl – oplatí se čekat na slevy?

Pokud ještě neznáte Tally Weijl (s čímž moc nepočítám), tak si ho představíme v dnešním článku a prozkoumáme ho křížem krážem, co se týče slev a cen, které jsou pro nás prostě nejdůležitější (a pro naši peněženku rovněž).

Tally Weijl najdeme v každém druhém nákupáku a musím rovnou přiznat, že tam moc nenakupuju, ale snažím se každý článek psát objektivně a proto nezanedbám ani pozitivní (ale ani negativní) stránky obchodu Tally Weijl.

tally weijl recenze slevy

Něco málo z historie Tally Weijl

Společnost byla založena 1984 ve Švýcarsku, kde má dnes v Basileji své sídlo. Původně to byla rodinná firma, který vyráběla oblečení v garáži, ale poté se díky své tvrdé práci až na velkou společnost. Značka nabízí oblečení především pro mladou generaci a zaměřuje se zcela na módní sezónní oblečení. Oblečení je nápadité, pestrobarevné a hlavně sexy (což je od roku 2004 slogan jejich reklamní kampaně). Olečení z Tally Weijl je cenově dostupné, místy předražené, ale na druhou stranu originální.

Ceny v Tally Weijl

Jak už jsem psala, zboží je dostupné, ale podle mě jsou některé věci předražené a to vlastně úplně zbytečně. Tally Weijl vede ještě sekci accessories, kde najdete i stylové zápisníky, tužky, sluchátka, čelenky a podobně. Jednou jsem tam našla boží TUŽKU s gumovým donutem na jejím konci a její cena? 129kč! Za obyčejnou tužku! To mě trochu vyděsilo, a nejen to, také džíny jsou zbytečně předražené a když už jsem u toho negativního, tak je to tu (podobně jako v Zaře) trošku na prd s velikostmi. Podle normálních EU měřítek mám velikost džín 36, tady bych si ovšem musela vzít minimálně 40, protože velikosti mají nejspíš vygenerované podle jiných standartů.

Tally Weijl recenze zkušenosti

Džíny velikosti 36, které jsou už na první pohled malinké, velikosti tu mají prostě jinak značené, počítejte s tím.

Tally Weijl a kvalita

Kvalita je v Tally Weijl na docela slušné úrovni, i když si za zboží tady poměrně dost zaplatíte a to kolikrát zbytečně. Třeba za obyčejné maskáčové triko zde zaplatíte 449 kč, i když byste za něho v jiné prodejně nejspíš zaplatily polovinu. Některé věci, vzhledem k jejich kvalitě, jsou předražené, ale Tally Weijl si zakládá na dobré úrovni.

Tally Weijl obchodní recenze

Obyčejné triko, převážně z bavlny je bohužel až moc předražené.

Slevy a akce

Vyplatí se v Tally Weijl nakupovat v období slev? Moje odpověď zní NE. Sama jsem na slevy byla zvědavá, protože v Tally moc nenakupuju, takže jsem si udělala vlastní průzkum. A docela mě zarazilo, že bomber, prodávaný za 799 kč, je ve slevě za 549 kč, za takovou cenu bych si nekoupila ani nový, když porovnám, že v jiné prodejně jsou zlevněné bombery (z 999 kč) třeba na 350 kč.

Tally Weijl obchody recenze

Ve slevovém období tady moc nepochodíte, proto si zajděte na slevy jinam.

Můj verdikt je takový, že zboží tu mají spíše pro mladší generace, kvalita je na dobré úrovni, ale některé oblečení je zbytečně předražené. Co s etýče potom slev, zajděte si nakoupit jinam, tady se to nevyplatí.

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *