Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Sebastian Navrátil otevřeně o módě a ženách: Méně někdy znamená více!

Skvělá zpráva! Česká hudební scéna se opět může chlubit novým a velmi cenným přírůstkem! Zbohatla totiž o mladého, talentovaného a velmi pohledného zpěváka. Sebastian Navrátil, vystupující krátce pod svým křestním jménem, zazářil svým premiérovým sólovým hitem Toulavá, který je lehký, svěží a velmi chytlavý. A proto jsme ani sekundu neváhali a tohoto libereckého sympaťáka oslovili. Pojďte se s námi podívat na to, jaké zajímavosti nám Sebastian o sobě prozradil!

Sebastian Navrátil v kostce

Popový zpěvák Sebastian Navrátil se narodil 29. listopadu 1991 v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. V tomto severočeském městě vystudoval Střední školu průmyslovou textilní, obor Podnikání a textilní výroba. Jako pravý střelec však vášnivě žije tím, co ho baví nejvíce – v jeho případě tedy hudbou.

Sebastian

Pohledný Sebastian mít nouzi o fanynky rozhodně nebude. Zdroj: www.atmomusic.cz

Již v minulosti jste mohli Sebastiana spatřit na televizních obrazovkách, nebo slyšet v rádiích v rámci písně Polety, kterou nazpíval společně s úspěšnou libereckou skupinou ATMO music. Dne 16. února 2015 vydal svůj úplně první sólový singl Toulavá, který pomalu, ale jistě sklízí velký úspěch.

Sebastian Beef ATMO Music

Sebastian s Beefem, hlavním zpěvákem skupiny ATMO music. Zdroj: Soukromý FB Sebastiana Navrátila

Sebastian exkluzivně pro HerStyle

I přes velký „boom“, který tento 23letý nadějný objev českého showbusinessu v posledních dnech zažívá, nám Sebastian poskytl velmi přátelský a otevřený rozhovor:

Sebastiane, uběhlo teprve pár dnů od chvíle, kdy jsi oficiálně vydal svůj premiérový singl Toulavá. Jaké dojmy jsi měl při jeho prvním poslechu v rádiu?

Bylo to hodně dojemné. Jsem v podstatě velmi citlivý člověk, takže mi i ukápla slza, jak obrovskou jsem měl radost. Abych byl upřímný, tak mi trvalo strašně dlouho, než jsem se dokázal prosadit. Spousta lidí mi navíc pěveckou dráhu rozmlouvala se slovy, že to jednoduše nemá smysl. Já si však šel za svým velkým „snem z dětského pokoje“ a teď jsem za to moc rád, protože jsem si ho dokázal splnit.

Každá novinka s sebou nese vždy vlnu pozitivní i negativní kritiky. Prozradíš nám, jaké ohlasy slýcháváš na Toulavou?

Zatím jsem se setkal především s kladnými ohlasy. Vzhledem k pracovní vytíženosti jsem si bohužel zatím všechny názory nestihl přečíst, ale pokaždé, když narazím na výrazy jako „nejlepší, parádní, chytlavé“ apod., tak mě to vždy velmi potěší. Na druhou stranu mě ale mrzí, když slyším v Liberci negativní ohlasy od lidí, které znám osobně, a přesto mi je nedokážou říct sami. Dostanou se ke mně přes někoho jiného, a to není zrovna dvakrát příjemný pocit.

Již v minulosti ses objevil na televizních obrazovkách v rámci písně Polety, kterou jsi nazpíval se svými přáteli z populární liberecké skupiny ATMO music. Tato píseň bojovala na Evropě 2 o nejlepší československý song roku 2014. Neplánujete v budoucnu další společnou tvorbu, když sklízí Polety takový úspěch?

Jelikož patří Beef (hlavní zpěvák ATMO music) mezi lidi, s kterými trávím většinu času, tak by to asi jinak ani nešlo. Již nyní máme nahranou jednu věc, kde opět hostuji na refrénu. Navíc je mi velkou oporou, se kterou se o všem radím, takže máme určitě v plánu spolupracovat i nadále. Plus s Oddem (hudební producent ATMO music) dělám na své vlastní desce, takže se neustále všichni tři pohybujeme ve stejném kruhu.

poletytoulava

Střípky z videoklipu Polety (nalevo) a první Sebastiánovy sólovky Toulavá (napravo). Zdroj: Soukromý FB Sebastiana Navrátila

V rámci kapely ATMO music ses také mohl vžít do role fotomodela, a to při focení její vlastní kolekce oblečení. Nebránil by ses profesionálnímu focení třeba do časopisu, pokud by přišla nějaká zajímavá nabídka?

Popravdě bych si celkem přál, aby mi hudba otevřela také jiné možnosti. Může to být třeba již zmíněné profesionální focení, nebo nějaký zajímavý film. Může to být cokoliv, zkrátka bych se asi ničemu nebránil.

Ohledně hudby Tě v budoucnu čeká ještě spousta dotazů, proto přejdeme k něčemu jinému. Jaké aktivity děláš rád kromě zpívání? Baví Tě nějaký sport?

Dřív jsem se hodně věnoval snowboardingu i jiným sportům – od fotbalu přes basket po florbal či atletiku, dokonce jsem zkusil i box. Momentálně jsem začal s fitness, ale nejsem do toho příliš zapálený. Spíš tím vyplňuji svůj volný čas. Přál bych si hrát hokej, to by mě asi bavilo.

Sebastian Navrátil focení ATMO Music

Sebastian v roli fotomodela v rámci focení kolekce oblečení ATMO music. Zdroj: www.atmomusic.cz

Co Ty a móda? Řešíš své outfity tak, aby vypadaly vždy dobře a stylově, nebo ráno jednoduše vstaneš a bez přemýšlení sáhneš po prvních kouscích svého šatníku?

Snažím se, aby to nevypadalo nejhůř, ale znáte to – někdy se to jednoduše nepovede. Poslední dobou se snažím trošku polepšit, ale celkově si na oblékání moc nepotrpím. Takže spíš je to takové to sáhnutí po něčem, co nosím nejčastěji. Kdybych však měl více financí, udělal bych si „těžkej styl“ šatník. 😀

Většina žen nákupy oblečení miluje, ale existují muži, kteří se jim také nebrání. Chodíš rád nakupovat, nebo to pro Tebe představuje spíše velké přemlouvání?

Spíš mi to přijde otravné, ale najde se i chvíle, kdy je zapotřebí si něco koupit. To pak vyrazím nakupovat dobrovolně, ale většinou se stane, že zrovna nemají nic, co by se mi líbilo.

Jaký módní styl preferuješ Ty osobně?

Dřív jsem se snažil oblékat elegantně, ale elegance je hodně spojená s náročnější přípravou. Teď mě baví nosit volnější věci a spíš vypadat jako nějaký floutek. Preferuji věci s potisky, černé džíny a nějaké jednoduché kecky.

Sebastian Navrátil

Styl, v kterém se Sebastian cítí nejlépe. Zdroj: Soukromý FB Sebastiana Navrátila

Jaké oblečení se Ti líbí všeobecně na ženách nejvíce a naopak nejméně?

U žen to mám de facto stejné jako u sebe, takže spíše preferuji volnější styl, který však musí vypadat dobře. Nejméně mě baví takové ty dámičky, které si hrají na něco víc. Nazývám je jako „diskotékové královny“. 😀

Máš raději ženy s přirozeným make-upem, nebo Ti nevadí ani výraznější líčení?

Více se mi líbí přirozené holky, které jsou úplně bez make-upu. Méně je zkrátka někdy více. Ale když máš někoho doopravdy rád, tak na tom tolik nezáleží.

Existuje něco, čím Tě žena dokáže vysloveně odradit?

Nesnáším holky, co přehnaně kouří a pijí. Nemám tedy logicky rád ani ty holky, které rády „vymetají“ bary. Také mi velmi vadí, když holka nemá žádný koníček nebo potenciál k tomu, aby mohla něco dělat. Záleží mi hlavně na tom, aby spoléhala především sama na sebe a nesnažila se najít někoho, kdo to bude dělat za ni.

Otázka na závěr – V posledních dnech sis de facto splnil svůj sen. Prozradíš nám, zdali máš ve svém životě ještě nějaké vysněné cíle?

Cílu a snů je spousta. Tohle je moje vysněné „přání z pokojíčku“ a když se mi konečně splnilo, tak jsem si vlastně řekl, že bych si ho chtěl posunout o něco dál. A chci pro to udělat určitě co nejvíc. Momentálně bych si přál být skutečným umělcem, který si dokáže stoupnout před lidi a zahrát na kytaru tak, aby si řekli: „On je vážně dobrej!“.

ATMO Music Jakub Děkan Sebastian Navrátil

ATMO music (vlevo) se Sebastianem a Jakubem Děkanem. (vpravo) © Miloš Janda. Zdroj: Oficiální FB ATMO music

Děkujeme Sebastianovi za poskytnutý rozhovor a přejeme v budoucnu spoustu dalších hudebních i osobních úspěchů.

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *