Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Sweatpants: Stylové tepláky, které musíte mít!

Sportovní, stylové a zatraceně sexy. Tato tři „eS-ka“ se vybaví v mysli každé ženy, která právě zbystřila pohledného a sportovně založeného muže ve skvěle padnoucích teplácích. Muži za tímto obvykle domácím kouskem oblečení vidí v první řadě pohodlnost a praktičnost. Ale jak ho vnímáme my, ženy? Přišla ta správná chvíle, milé dámy, při které si všechny položme ruku na srdce a upřímně řekněme, že ty tepláky na pěkných mužích nás zkrátka „berou“! A když nás v nich muži tolik přitahují, tak proč by nemohly být TOP také na nás?

Již dávno skončila doba, kdy tepláky znamenaly pouze volnočasové pohodlí strávené v domácím prostředí nebo sloužily jako základní oblečení během školního tělocviku či sportovního tréninku. Zapomeňte také na časy, kdy bylo neslýchané a zejména nevídané nosit tepláky na večerní akce či do restaurací. Tento uvolněný styl se stal natolik oblíbeným, že dokázal povýšit na oděv vhodný téměř k jakékoli příležitosti.

Sweatpants for him

Na mužích je jednoduše milujeme. Žádná žena nepohrdne pohledem na pánskou sportovní postavu rýsovanou ve stylových teplácích. Do svého šatníku je zařadili také ti nejatraktivnější  muži planety jako např. David Beckham, Ryan Gosling, Justin Timberlake nebo Channing Tatum. Objevily se také na molech fashion shows, které mají na svědomí různé módní „veleznačky“.

Justin Timberlake tepláky Neil Barret

Justin Timberlake si na svém Experince World Tour 20/20 oblékl tepláky z dílny anglického designera Neila Barretta. Zdroj: www.gq-magazine.co.uk

Umit Benan tepláky z kolekce Spring/Summer 2015 Paris Fashion Week

Ukázka luxusních tepláků kolekce Spring/Summer 2015 italské pánské značky Umit Benan během Paris Fashion Week. Zdroj: www.essential-homme.com

 David Beckham Podzim 2014 H&M

David Beckham opět tváří pánské „Bodywear Fall 2014 “ pro H&M. Sexy tepláky na božském Beckhamovi v ní nemohou chybět. Zdroj: www.amourlondon.com

Sweatpants for her

I přesto, že muži  na ženách nejvíce zbožňují legíny a skinny džíny, umí ocenit i správný výběr trendy tepláků. Ty jsou totiž na ženském pohlaví nejen aktuální módní záležitostí, správným výběrem dokážou celkový design vynést do těch nejosobitějších výšin.

Tepláky & sportovní obuv

Ať už si nazujeme k teplákům oblíbené Air Maxy, Conversky nebo jakékoli jiné sportovní boty, vždycky budeme vypadat dobře. Nebojme se kombinovat také elegantní vršek se sportovním spodkem. Znovu si připomeňme, že kombinovat nekombinovatelné je mottem dnešní módy.

Tenisky s tepláky

Tenisky teplákům zkrátka sluší. Zdroj: www.pinterest.com

Selena Gomez tepláky tenisky

Selena Gomez zvolila k teplákům černé tenisky na klínku. Zdroj:www.wheretoget.it

Sweatpants & slip-ons

K teplákům si s klidným vědomím můžeme obout také trendy boty slip-on. Outfit s nimi rozhodně nezkazíte.

Tepláky a slip-on boty

Sweatpants & Slip-ons tvoří outfit, který nikdy neurazí. Zdroj: www.livitentertainment.com

Tepláky & boty na podpatku

A jsme opět u těch zvláštních kombinací. Lodičky nebo jiné boty na podpatku tvoří společně se stylovými tepláky velmi osobitý outfit, který by měl pochválit každý módní znalec. 

Vysoké boty a tepláky ženy

Sweatpants & heels tvoří nebezpečně vypadající look. Zdroj: www.pinterest.com

 Jessica Simpson vysoké boty a tepláky

Jessica Simpson přistižena na letišti v lodičkách a teplácích. Zdroj: www.that1960chick.com

Kde sehnat stylové tepláky?

Pohodlné, praktické a stylově vypadající tepláky seženeme kromě sportovních prodejen také ve spoustě módních buticích.  Nemusíme se ani bát, že naše peněženka utrpí „těžkou újmu“, k dostání jsou totiž mnohdy za velmi příjemné ceny. Přinášíme vám malou ukázku těch, které zaujaly náš módní web Herstyle.cz. Cenové rozpětí se pohybuje cca od 250 – 1500 Kč:

Pull&Bear tepláky

Stylové tepláky značky Pull&Bear. Zdroj: www.pullandbear.com

teplakynewyorker

Sweatpants značky New Yorker. Zdroj: www.newyorker.de

 Tepláky koláž značek Mango, H&M, Zara

Tepláky značek (zleva): Mango, H&M, zbylé tři Zara. Zdroj: oficiální stránky uvedených značek

kolazteplakycropp

Tepláky mladistvé značky Cropp. Zdroj: www.cropp.com

Ať už si pořídíme  kterékoli tepláky, pamatujme na jednu věc – charismatický šatník je základ.

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *