Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Tetování hennou za pár vteřin!

Tetování hennou je čím dál tím více populární – snadná aplikace, dočasné, takže se nemusíte bát, že se vám třeba přestane líbit, a navíc variabilní!

Tetování hennou válcuje všechny módní Instagramy, módní facebookové stránky a fashion blogerky ho propagují ve velkým! Pojďme se na to tedy podívat.

tetování hennou orientální

Motivy se dají snadno variovat, tohle vás jen tak neomrzí! Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman

Tetování je skvělá věc, alespoň pro mě. Jednou jsem se tak spontánně rozhodla a za dva dny už jsem se šla nechat tetovat. Od prvotního znechucení mé maminky, po prohlédnutí tetování změnila názor, protože já jsem si za krk nechala vytetovat nápis family (rodina)! Byla tak dojatá, že jí to naprosto přestalo vadit. Tak jsem s tetováním pokračovala a nechala si udělat ještě další dvě, z něhož jedno mám společné se sestrou. Jelikož se mi to tolik zalíbilo, začala jsem plánovat další, větší a komplikovanější. Ale to už není jen tak, musíte obětovat bolest, peníze a navíc sama sebe přesvědčit, že jste s ním smířená. A to na celý život.

tetování hennou dámské

Zkuste začátek ruky a pomalu postupujte nahoru. Zdroj: www.photofurl.com

A proto se tu objevila tolika lidmi milovaná henna! Tak, pohádka je u konce a teď něco k přednostem. Henna, kterou si lidé mohou namíchat a aplikovat doma, vydrží cca. 3 týdny. Henna prášek se smíchá s vodou a pomocí plnícího pytlíčku nebo něčeho podobného se aplikuje na danou část těla. Já chci ale mluvit o letošním fenoménu, a totiž o ornamentálním tetování na ruku.

Ornamentální tetování na ruku

Ty, které se teď diví, za chvíli přestanou až uvidí, jak naprosto neskutečně krásně to vypadá! Nesmírnou předností orientálního tetování ale je, že motiv můžete měnit a variovat podle toho, jaký outfit máte, nebo na jakou akci jdete.

henna tetování

Elegantnější nebo drsnější? Je to pouze na vás a kdyby se vám to náhodou nelíbilo, smažete a jdete od začátku! Zdroj: www.tattooesque.com

Jednou už jsem tady tetování zmiňovala, a sice zlaté a stříbrné „nalepovací“, které je rovněž hitem tohoto léta. Tyhle se ale rychle sloupnou a navíc mají pouze určité obrázky, které nijak nepřeměníte. Navíc má henna ještě další pozitiva, pokud jste se vždycky bála tetování (že se vám třeba přestane časem líbit). Tak je pak pro vás henna to pravé. Zkuste si to sama nebo poproste někoho známého, kdo je třeba více zručný, aby vám váš oblíbený motiv „nakreslil“ na ruku. S tímto „tetováním“ strávíte čas několik týdnů a můžete se tak přesvědčit, jestli by vás opravdové tetování hned neomrzelo. Další pozitivum je, že takové ornamentální tetování vypadá skvěle ke všem outfitům, ať už máte šaty nebo sportovní oblečení.

tetování hennou

Šablon na internetu je několik, zkuste si ale vymyslet vlastní. Zdroj: www.instagram.com/nataliekunc

Snadná aplikace henny

Pokud nejste samy tak odvážné, zkuste si hennu aplikovat nejprve na papír, ať víte jaký tlak máte použít a aby se vám to dostalo trošku do ruky (a neměly jste tetování „rozklepané“). Použijte na hennu plnící pytlík nebo párátka, zkrátka to, s čím si budete jistá. Navíc má od klasického jehlového tetování několik výhod. První výhodou je, že nebolí, druhou je to, že se dá kdykoliv smazat, třetí, že ho můžete obměňovat, a čtvrtá výhoda je rozhodně cena.

henna tetování

Nebojte se s motivy experimentovat, tohle tetování vám nezůstane nafurt! 🙂 Zdroj: www.pinterest.com

Strašně jsem si toto tetování zamilovala, a tak jsem neváhala ani minutu a hned jsem si objednala hennu, abych si to na sobě mohla také vyzkoušet. A kdo ví, možná že díky tomu už k mým 3 opravdovým tetováním přibude čtvrté. S hennou se ale opravdu odvažte, klidně si „natetujte“ celou roku!

11868759_10203593346189348_488357420_n

Módní blogerky vzaly hennové tetování útokem, troufnete si na něho také? Zdroj: www.imnext.se/fannylyckman

tetování hennou

Podobné a přesto každé úplně jiné, fantazii se meze nekladou. Zdroj: www.weheartit.com

Inspirujte se těmito a stovkami dalších motivů, svoji fantazii určitě hned tak nevyčerpáte, zkuste vymyslet i nějaké vlastní, až chytnete ten správný grif, už vám z ruky hennu nikdo nevytrhne!

tetování hennou

I na vnitřní stranu ruky se dá henna aplikovat, zkuste tetování i třeba na nohy. Zdroj: www.tattoostime.com

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *