Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vyražte na hory – v oblečení od firmy Hudy Sport

Podzim už zaklepal na dveře a kam oko dohlédne, vidíme stromy zbarvené do zářivých barev babího léta a pokud zrovna příjemně nesvítí, je příroda zahalena do husté mlhy a jemného mrzutého mrholení. Do čeho se tak obléknout, když je venku zrovna sychravé počasí a potřebujeme se zahřát, když zrovna výletujeme nebo podnikáme vysokohorský výšlap nebo jen takovou toulavou procházku lesem? Na podzim bývá počasí nevyzpytatelné, proto je dobré zvolit si takové oblečení, které můžeme nosit i když se za uplakaného počasí roztrhnou velké mraky a objeví se hřejivého slunce. A to nám nabízí nová kolekce oblečení pro podzim a zimu od Hudy Sport.

Firma HUDY SPORT a.s.

Firma HUDY sport je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí již od roku 1990. Klíčovou postavou zakladatele pro vznik společnosti HUDY sport se stal pan Jindřich Hudeček. Jeho velkou celoživotní láskou jsou skály, především ty pískovcové, v kraji jeho rodného Českosaského Švýcarska, které již ve svém mládí slézal spolu se svými kamarády. Název firmy poskytlo právě příjmení pana Hudečka, po jeho zkrácení na „HUDY“ a přidání slova sport, tedy HUDY sport, se stalo názvem pro celou firmu s outdoorovým vybavením. Firma Hudy Sport je zaměřena převážně na outdoor, do které patří lezení, hory, turistika, camping, sport a volný čas, freeride. Takže pokud zrovna sháníte nějaký ten podzimní nebo zimní kousek oblečení, neváhejte a zvolte kvalitní oblečení od této firmy.

Putování přírodou

Putování přírodou, zdroj: www.deutergb.co.uk

Podzim

Podzim, zdroj: www.austria-guide.de

Přivítejte babí léto v oblečení od firmy Hudy Sport

Přivítejte babí léto v oblečení od firmy Hudy Sport, zdroj: www.facebook.com/hudysport/photos_stream

Zakladatel

Pan Jindřich Hudeček se narodil v roce 1964. Stal se legendou českého lezení. Svůj lezecký talent uplatnil v letech 1983 až 1990, kdy byl členem československého horolezeckého reprezentačního týmu. Účastnil se několika expedic, později se začal soustředit na závody Světového poháru v lezení na obtížnost.  Jeho vynikající umístění mu zajistilo účast na prestižním závodě Rock Masters v Arcu. Po ukončení dráhy profesionálního lezce se začal věnovat závodům silničních motocyklů a později i automobilovým závodům. V roce 1990 založil firmu HUDY sport a to díky úzkému kontaktu s výrobci lezeckého materiálu či brigádám v prodejnách s lezeckým materiálem. Zaměstnanci HUDY sportu se stali především jeho kamarádi ze skal či horolezeckých expedic.

Oblečte se do pohodlného a sportovního oblečení

Oblečte se do pohodlného a sportovního oblečení, zdroj: www.facebook.com/hudysport/photos_stream

S Hudy Sportem krok za krokem v pohodě

S Hudy Sportem krok za krokem v pohodě, zdroj: www.facebook.com/hudysport/photos_stream

Podzimní příroda láká na venkovní aktivity

Podzimní příroda láká na venkovní aktivity, zdroj: www.bergfuehrer-soelden.com

Zajímavosti o firmě

  • V roce 1990 byla otevřena první prodejna HUDY sport a to ve Hřensku, v devadesátých letech dvacátého století – expanze prodejen po celé České republice
  • Společnost se zabývá maloobchodem a distribucí největší světových outdoorových značek
  • Po vstupu do Evropské unie v roce 2004 se z HUDY sportu stává mezinárodní síť a firma HUDY sport začíná podnikat i na Slovensku.
  • Distribuované značky HUDY sportu: Arc’teryx, Black Diamond, Camp, Deuter, Direct Alpine, Hanwag, Icebreaker, La Sportiva, Lorpen, Millet, Montura, Outdoor Designs, Pointed, Rock Empire, Source, The North Face, Wild Roses, Salewa a další …

Kolekce

V nové kolekci najdete vše na outdoorové aktivity, je rozdělena na dámské, pánské a dětské oblečení. Goretexové bundy, vesty, kalhoty, trika, funkční práslo, čepice, rukavice a mnoho dalšího. To nejlepší od sportovních značek jako je Mammut, Arc’teryx, Millet, Icebreaker a dalších.

Nová outdoorová kolekce zaměřena na dámy nabízí oblečení pro volný čas i sport. Je zárukou kvalitního materiál, stylového střihy, technických prvků a i barev, které vás pohodově naladí. Ve vybraném oblečení (sportovní bundy, kalhoty, sukně, sportovní šaty, mikiny, trika i funkční prádlo) vám to bude slušet jak na túře po horách tak i na procházce v lese za městem. Proto neváhejte a navštivte nejbližší obchůdek a vyberte si z kolekce to nej pro vás na podzim a nadcházející zimu.

Vyražte na hory v outdoorovém vybavení od Hudy Sport

Vyražte na hory v outdoorovém vybavení od Hudy Sport, zdroj: www.galtuer.com

Oblečení na túru

Oblečení na túru, zdroj: www.galtuer.com

Oblečení na podzim i zimu

Oblečení na podzim i zimu, zdroj: www.facebook.com/hudysport/photos_stream


Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *