Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zlaté a stříbrné tetování je letošním hitem!

Nejedná se samozřejmě o klasické tetování jehlou do kůže, ale o módní doplněk a jakousi nálepku. Samotnou mě překvapilo, jak dobře takové „tetování“ vypadá!

Podíváme se tedy, jak takové tetování vypadá a jak si své vlastní tělo můžeme vyzdobit i my!

zlaté a stříbrné tetování

Zlaté a stříbrné tetování. Zdroj: www.brit.co

 Viděla jsem to na několika stránkách na internetu včetně Facebooku a opravdu mě to zaujalo. Říkala jsem si, kde si takové tetování nechat udělat? Pak mi ale došlo, že se jedná o speciální nálepky, které opravdu zaujmou a vypadají naprosto skvěle!

Jelikož se blíží léto a všechny se zase budeme snažit vypadat skvěle (ať už se jedná o plavky nebo o vypracovanou postavu) , tak určitě budeme chtít zaujmout něčím jiným (hlavně když naše postava není ideální a my od ní chceme odvést trochu pozornosti). Já vsázím na hit letošního roku-zlaté a stříbrné tetování. Nejlepší je, když „tetování“ ještě doplníte šperky vhodnými na léto, jako jsou náhrdelníky na břicho nebo záda, sady prstenů a podobně.

zlaté tetování

Ozdobte své tělo zlatým tetováním! Zdroj: www.kultbizuterie.cz

U takovéto ozdoby nemusíte mít vůbec strach, že se přeplácáte. Protože čím více, tím lépe! Léto se nese v duchu svěžího vánku, vyšisovaným vlasů, opáleného těla a slunce! Čím více jste opálené, tím lépe stříbrné nebo zlaté tetování vynikne, pokud na něho potom zasvítí slunce, hezky se zatřpytí a vy tím opravdu zazáříte.

Svoji vlastní kolekci nalepovacího zlatého tetování si vytvořila i značka Dior! Zaplatíte za ni asi mnohonásobně více, než za jiné nalepovací stříbrné nebo zlaté tetování, ale pokud si potrpíte na značku, máte možnost si takové zakoupit.

Zlaté tetování Dior

Značka Dior si vytvořila vlastní nalepovací zlaté tetování! Zdroj: www.invogue.cz

Zlaté nebo stříbrné tetování si dokonce oblíbily i celebrity jako Beyoncé, Katie Holmes nebo Vanessa Hudgens. Čemu by jsme se divily, když „tetování“ jen sundáte z papíru a nalepíte si ho na tělo! Tak jednoduché a tak efektní! Musím se přiznat, že já už jsem si takové taky pořídila a nemůžu se dočkat, až bude léto a já se s ním ukážu venku! Šperky jsou v létě sice fajn, ale pokud nenosíte zlato, tak vás bižuterie moc nezachrání, protože černá nebo rezne. Při koupání v moři nebo bazénu překáží a určitě netoužíte být ověšené šperky od hlavy až k patě. Tuto možnost vám ale vynahrazuje dočasné nalepovací tetování.

zlaté a stříbrné tetování

Nebojte se kombinovat různé vzory stříbrného a zlatého tetování, výsledek vás překvapí! Zdroj: www.luludk.com

zlaté nalepovací tetování

Nebojte se egyptských vzorů a různých kombinací, čím více, tím lépe! Zdroj:www.laclique.ru

zlaté tetování

Novým módním doplňkem je letošní rok nalepovací zlaté nebo stříbrné tetování, už jste ho vyzkoušely? Zdroj:www.retratodeparede.com.br

 


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *