Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zvířecím vzorům ještě neodzvonilo

Zvířecí vzory letěly před pár lety, kdy jste s nimi mohly vidět naprosto každý kousek oblečení, či doplněk a dokonce i punčošky! Není ale vzor, jako vzor. Nebudeme se tedy bavit pouze o imitaci zvířecích kůží ale také o potiscích ve formě lva nebo tygra.

Rozhodně se vyplatí číst dál, protože džungle znovu vzala útokem veškeré módní značky a obchody a my se teď mrkneme, jak co nosit.

Gepardí vzor

Jinak také tygrovaný (i když ve skutečnosti je to gepard, ale lidé se tomu naučili říkat tygrovaný vzor, do teď nechápu proč). Jako takové „boom“ označuji dobu, kdy se výrazněji projevila skupina LMFAO, která se oblékla celá do gepardích vzorů pouze s rozdílem, že nic z toho nemělo přirozenou barvu, ale většina z jejich oblečení tvořily barvy jako růžová, fialová, modrá a fosforová zelená. Naprosto šílené! Ale v buticích se to poměrně dost uchytilo a za chvíli po všech městech chodili růžoví a fialoví gepardi a lidé, co kombinovali dokonce obojí!

lmfao a jejich tygrované kalhoty

Tygrované kalhoty skupiny LMFAO. Zdroj: www.gymratdiaries.wordpress.com

Proto mám pro vás skromnou radu, pokud chcete nosit gepardí vzor, noste ho s elegancí! Tudíž zapomeňte na křiklavé barvy a každý kousek oblečení v jiné barvě a raději se zaměřte na zemité tóny barev. Doporučuji vyzkoušet typickou neotřelou černo-hnědou kombinaci. Ale pozor! Když už zvířecí vzor, tak ať to je pouze jeden kus outfitu, takže například gepardí (leopardí) kalhoty zakomponujte do bohémského stylu – vemte si k nim třeba klobouk s širokou krempou, sandálky nebo boty na platformě, a vše završte neutrální barvou saka nebo koženkové bundy. A nezapomeňte na doplňky!

leopardí kalhoty

Leopardí kalhoty v kombinaci s bohémským stylem. Zdroj: www.mypassionmix.altervista.org

leopardí kalhoty outfit

Pouze jeden kousek s leopardím vzorem úplně postačí! Zdroj: www.chicisimo.com

Leopardí/gepardí vzor kombinujte s nenáročnými kousky oblečení, jako jsou tzv. basic trika a košile. Držte se jednoduchosti a elegance, přeplácané kombinace nevypadají hezky, ale spíše komicky. Se šperky také opatrněji, vsaďte na jeden výrazný prvek (náhrdelník) a k tomu náramek a máte vystaráno!

Pokud hledáte stejné kalhoty/harémky (jak se jim říká), tak je naleznete v prodejnách Zara a H&M (zde u nich přímo mají i věci, které by se k outfitu hodily – trika,doplňky nebo bundy)

zara harémky

Zara „harémky“. Zdroj: www.zara.com

Tady jen připomenu, že ženy s plnějšími tvary by si měly dát na tento vzor pozor. Pokud jste silnější přes prsa, volte raději skinny kalhoty s leopardím vzorem, pokud jste naopak plnější v dolní části těla, jděte do leopardího topu nebo košile. Nikdy už vzor nekombinujte s dalším vzorem (a to ani s pruhy, puntíky, srdíčky nebo dalším zvířecím vzorem).

Potisky se zvířaty

Podle mě jeden z nejlepších potisků vůbec! Byla jsem tímto nápadem tak uchvácená, že jsem si okamžitě koupila mikinu se lví hlavou! A musím uznat, že vypadá fantasticky. A nejlepší na tom všem je, že se tyto mikiny nebo trika dají kombinovat ÚPLNĚ se vším! Jak k sukni s punčoškami, tak k saku a podpatkům, nebo doplnit sportovními boty a batůžkem. Kombinací je snad tisíc! Pokud jste taky jako já blázen do zvířat a neumíte si představit nic lepšího, než to celému světu dát znát tak, že si oblečete mikinu se svým oblíbeným zvířetem, pak čtete správný článek!

mikina se lví hlavou

Originální mikina pro milovníky lvů! Zdroj: www.wanelo.com

Nemusíte se vůbec bát experimentovat, zde nelze nic pokazit. Pokud jste hodně „ženská“ vyzkoušejte mikinu se lvem spojit s mini skládanou sukní a černými silonkami, ke kterým nejlépe padnou lodičky. Vše tradičně doplňte o originální šperky a třeba koženkový batoh! Pokud máte raději kalhoty, zkombinujte mikinu nebo triko se zvířecí hlavou s úzkými džínami nebo tmavými kalhotami.

mikina se lví hlavou,ženský styl

Elegance sukně s mikinou s potiskem. Zdroj: www.wheretoget.it

Jestli nevíte, kde takovou mikinu najít, zkuste online shopy www.asos.com nebo www.aliexpress.com (kde mají opravdu velmi levné zboží) nebo také na www.romwe.com.

mikina se lvem

Kombinace s džínami. Zdroj: www.lookbook.nu

Nemáte ráda lvy? Nevadí! Je tu několik dalších mikin s jinými zvířaty jako je vlk, kočka, panda a další.

mikina s vlkem

Je libo mikina s vlkem? Zdroj: www.www.thefrisky.com

Mikiny se zvířaty

Výběr je opravdu velký, jaké je vaše oblíbené zvíře? Zdroj: www.aliexpress.com

· · · · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *