Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

3 jednoduché návody na zajímavé nehty

V tomto článku vám přinášíme 3 návody na nehty, které dokáže zvládnout každá z vás. Návody na nehty jsou jednoduché, pokud se cítíte být začátečnice, nebojte se, zvládnete to sami.

1. Dvoubarevné nehty

Jednoduchý a zároveň zajímavý způsob jak si ozvláštnit lakem na nehty vzhled svých rukou. Barvy budou vypadat dobře, pokud zvolíte dvojici, která se v spektrálním kruhu barev nachází naproti sobě.

dvoubarevné nehty návod jednoduchý

Postup je jednoduchý. Nejprve si nalakujte nehty na jednu ze dvou barev, které jste si vybrali. Pak s pomocí hrubší lepící pásky vytvoříte požadované vzory. V levém sloupci dole na obrázku vidíte umístění lepící pásky – přiložte ji rohem na začátek nehtu a zbytek nalakujte. Když bude lak téměř suchý, pásku opatrně odlepte. V pravém sloupci pokračujete s dalším nehtem podobně, akorát bude větší část olepená. Nastřídačku si takto vytvořte tento trojúhelníkový vzor a pak přelakujte průsvitným lakem.

návod nehty manikúra dvoubarevná

Návod na dvoubarevné nehty s trojúhelníkem na špičce. Zdroj: pshiiit.com

2. Tyrkysové nehty na způsob měsíčního kamene

Způsobem popsaným níže dosáhnete efekt, který z vašich nehtů udělá tyrkysový měsíční kámen, někomu možná bude přípomínat spíše mramor se zlatými třpytkami.

Popis tohoto návodu na nehty krok za krokem:

  1. nalakujte si nehty tyrkysovým lakem
  2. pokrčte celofánový papír (nebo nějakou tvrdší plastovou fólii)
  3. zlatým lakem potřete zmačkaný papír
  4. otiskněte papír na nehty
  5. odstraňte přebytečný lak z kůže
  6. zafixujte průsvitným lakem
jednoduchý návod na nehty

Krok za krokem, jak na nehty s efektem kamene. Zdroj: thebeautydepartment.com

3. Kašmírové nehty

V obchodech s manikúrou nebo laky koupíte i tzv. kašmír na nehty. Jde o jemnou měkkou tkaninu, která vám zajistí nehty s kašmírovým vzhledem (její cena se pohybuje okolo 50 Kč). Návod je jednoduchý. Nalakujte si nehty lakem v barvě kašmíru, který jste si zakoupily. Jakmile dolakujete jeden nehet, ihned jej posypte kašmírem. Pokud byste tak neudělali, lak by mohl na někde zaschnout dříve a zůstali by vám „plešivá“ místa bez kašmíru. Proto je důležité postupovat nehet za nehtem. Jak vypadá výsledný efekt se podívejte na obrázku níže:

jednoduché návody na nehty kašmírové

Jednoduchý návod kašmírové nehty. Zdroj: cupcakesclothes.com


Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *