Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nehty jako šperk – vše o metalických nehtech

Trendy dnešního nehtového designu dokážou nahradit dokonce i šperk. Chcete být originální? Máme pro vás pár tipů, jak zvládnout dokonale upravené metalické nehty co nejrychleji a nejefektivněji!

Metalické barvy laků na nehty

Hitem v menikúře jsou metalické barvy. Dokážou skvěle podtrhnout to, co máte na sobě a jejich vzhled je známkou elegance. Mohou taktéž působit extravagantně. Které barvy jsou ty metalické? Jedná se o takové laky, které připomínají kov. Nikdy nešlápnete vedle se zlatavými a stříbrnými odstíny laků. Ty méně typické jsou modré, fialové nebo růžové s kovovým odleskem. Jaká je u metalických laků výhoda? Dají se kombinovat i s jemnými odstíny. S kombinací jemných odstínů vytvoříte ještě vetší kontrast, ale zároveň tím zjemníte celkový vzhled.

zlaté metalické laky nehty

Nehty s lesklým zlatým metalickým lakem. Zdroj: maxfashionco.com

metalické nehty zrcadlo

Metalické nehty se zrcadlovým efektem. Zdroj: Goosesglitter.com

růžový metalický lak na nehty

Růžové metalické nehty. Zdroj: www.doobysnails.com

lesklé kovové barvy na nehty

Barvy na nehty s kovovým odleskem nemusíte nanést na všechny nehty. Zkuste něco podobného i vy! Zdroj: pixabay.com

Jak na metalické nehty?

Metalické barvy jsou úžasné v tom, že krásně pokryjí nehtové lůžko a neprosvítají. Pro takové nehty jsou nejvhodnější tyto druhy laků, jako jsou například Gellacky, Rocklacky a Shellacky, které se zaručují svou kvalitou a odolností. Pro jejich aplikaci však musíte počítat s UV lampou. Na trhu si můžete vybrat až z více než 50 druhů barev. Nemusíte se zdržovat se třemi vrstvami laku, který dokáže schnout i půl hodiny. Co se týká Rocklacku, ten se nanáší na jemně spilované lůžko. Stačí nanést jen dvě tenké vrstvy, vložit do UV lampy a za 10 minut máte hotovo. Abyste dosáhly ještě větší trvanlivosti, naneste podkladovou bázi.

Pro které je UV lampa překážkou, existuje lak od Sally Hansen, který se do lampy dávat nemusí. Opět stačí jemně spilovat nehet a nanést dvě tenké vrstvy.

matný metalický lak nehty

Matné metalické nehty. Zdroj: adventuresinacetone.com

Pro dámy, které se necítí v extravagantních barvách dobře, máme také jeden tip. Jedná se o aplikaci nálepkových proužků na lůžko nehtu. Na nehty použijte světlé tóny (bílou, meruňkovou, nebeskou modř), následně metalické proužky naneste podél obvodu vašeho nehtu, nebo nálepky nalepte přes horní okraj nehtu. Dá se s nimi i vyhrát. Proužky lze aplikovat všemi různými směry. Jestliže jste si vybraly Sally Hansen nebo klasický lak, stačí vše zalakovat bezbarvým lakem. Na těchto nálepkách je skvělé to, že práce s nimi je jednoduchá, rychlá a zvládne to doma každá z vás.

metalické nehty nálepky

Metalické nehty s proužky dozdobené kamínky. Zdroj: Instagram – thehautespot.

metalické nehty kamínky

Kombinace světlé meruňkové barvy laku s metalickým. Vše dozdobeno kamínky na jednom nehtu. Zdroj: Instagram – thehautespot.

Vše můžete dozdobit ještě třpytkami, kamínky i 3D nálepkami. Vyšperkujte si své nehty. V tomto období je to víc než nutnost!

· ·

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *