Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Neváhejte a obujte své nožky do trendy tenisek!

Spousta žen si stále myslí, že ženskost a krása se dá vyjádřit pouze v elegantních lodičkách. Pokud nejste natolik zásadová jako veleznámá hrdinka ze seriálu Sex ve městě, Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), která by bez  několikacentrimetrových podpatků neudělala ani krok ze svého bytu, inspirujte se světem tenisek, které jsou doslova hitem letošního roku. Zejména v takových případech, kdy kombinovat je zdánlivě nekombinovatelné.

Dávno pominuly doby, kdy se tento druh obuvi nosil jen na sport. V dnešní době si jej s klidným svědomím můžete vzít na ranní kávu do vaší oblíbené kavárny, odpoledne na procházku po parku nebo večer do víru velkoměsta. Vypadají na nohou nejen šmrncovně, oceníte také jejich pohodlnost, která se s vysokými botami nedá srovnávat. Stačí si jen vybrat přesně takové tenisky, které vyhovují vašemu stylu a hurá do nich! Dejte na chvíli sbohem jehlám a přivítejte kecky ve velkém stylu. A to můžete udělat hned několika způsoby:

1) Prohlížejte aktuální kolekce módních značek

Není nic jednoduššího než hledat inspiraci přímo na oficiálních stránkách vašich oblíbených značek. Ihned na vás vyskočí nejnovější kolekce, které jsou často nafocené známými tvářemi. Můžete se zaměřit na značky, které jsou zaměřené v převážné většině na obuv, nebo i na ty, které nabízí zejména oblečení a pouze pár kousků obuvi.

reserved boty

Nová kolekce Reserved, YFL Festival, ve které jsou dámské tenisky k dostání za 249 Kč. Zdroj: www.reserved.com

2) Listujte časopisy

Stačí si prolistovat aktuální číslo některého z časopisů, který se zabývá v širším měřítku módou (např. Joy, Cosmopolitan, Harper´s BAZAAR nebo Elle). Některé časopisy mají dokonce své články k dispozici online, a to např. Joy nebo Elle.

3) Inspirujte se celebritami

Inspiraci mezi celebritami můžete najít v již zmíněných časopisech, nebo můžete zabrouzdat na internetu. Vždy tam objevíte články s nejnovější róbou všech českých, nebo zahraničních hvězd.

Dara Rolins tenisky

Mezi oblíbenou obuv Dary Rolins patří bez debat tenisky. ©herminapress. Zdroj: www.iglanc.cz

Simona Krainová kotníkové tenisky

I známá česká módní ikona Simona Krainová teniskami rozhodně nepohrdne. ©neznámý. Zdroj:www.iglanc.cz

Rihanna Converse boty

Conversky jsou nesmrtelné a moc dobře to ví i světově známá zpěvačka Rihanna. ©neznámý. Zdroj: www.freetopone.com

4)  Hledejte inspiraci na ulicích

Nejpřirozenější způsob, jakým si dokážete udělat obrázek o tom, co je nebo není trendy, je pozorovat lidi kolem vás. Když máte cit pro módu a styl, okamžitě poznáte i ty, kteří jsou na tom stejně jako vy. Stačí jen vnímat své okolí a nenápadně pozorovat ty, co mají módu v malíku.

5) Inspirujte se u vašich přátel

Nejlepší je mít kolem sebe nejen dobré přátele, ale zároveň takové lidi, co mají styl. Dokážou vám totiž mnohdy dát i své osobní nápady a recepty na to, jak okouzlit a být vnímán v pozitivním duchu i těmi, co vás vůbec neznají. Třeba zrovna vy budete někdy ta osoba, která bude pozorována někým na ulici a obdivována pro svůj skvělý styl.

Boty Michaela

Michaela z Plzně a její bílé Conversky. ©michaelaprasilova. Zdroj: www.herstyle.cz

Michaela o svém stylu bot: „Tenisky jsou u mě v šatníku nutností. Preferuji pohodlnost, ta je pro mě důležitá. Oblíbené mám bílé kožené Conversy. Lehce se sladí s kdejakým kouskem v mém šatníku a jsou dobře omyvatelné.“

·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *