Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jelení šperky – s jelenem jedině stylově!

Sněhové jazyky obepínají břehy cest, azurové nebe se zrcadlí na zamrzlém rybníce, zářivé slunce dává krajině atmosféru malovaných obrázků od Josefa Lady. V zasněžené mýtince nedaleko lesa se objevují ve sněhu stopy. Nejsou to stopy žádného sněžného muže, ale jelenů, co se ve svém lesním klídku potulují sem a tam.  Proč mluvím o jelenech? Nejoblíbenější a neoriginální šperky nejen u nás jsou totiž jelení šperky. „S jelenem vstříc zimnímu dobrodružství“, tak hlásí slogan jeleních šperků od Báry Vogeltanzové. Pojďme se s novou zimní i nadcházející „jelentýnskou kolekcí“ jeleních šperků seznámit.

O jelenech – vznik jeleních šperků

Možná jste už o jeleních špercích slyšely, možná, že nějakého krásného jelínka vlastníte, a nebo si díky článků brzy nějakého pořídíte. Avšak jelení šperky patří mezi stylové doplňky na celý rok. Jelení šperky vznikly koncem roku 2005 jako Pfko pro produkční agenturu Báry Vogeltanzové. Tehdy si samotná agentura dala do svého loga tři jeleny, kteří udávali a stále udávají směr osudu těchto jedinečných šperků. Díky velké oblibě těchto šperků s jeleny se během několika let vytvořila samostatná značka pod jednoduchým názvem „Jelení šperky“. Jak na začátku, tak i dnes se navrhování šperků věnuje Bára.

Originální jelení šperky - návrhářka Bára

Originální jelení šperky – návrhářka Bára, zdroj: www.jelenisperky.cz

Jelení šperk v zelené barvě s modrými korálky

Jelení šperk v zelené barvě s modrými korálky, zdroj: www.jelenisperky.cz

Zajímavostí je, že každý jelení šperk je originál. Vytvořený šperk má své jméno, náhradní díly a je vyráběn výhradně ručně. Jelínci vznikají jako brože, přívěsky, náušnice, čelenky, sponky, náramky a i náhrdelníky. Zdobit se jimi dají oděvy, šály i čepice, dokonce i boty třeba balerínky. Na podzim vznikají limitované edice diářů a zimních doplňků. V průběhu roku značka se šperky jelenů přichází s několika originálními modely klobouků s jelenem.

Poznejte originální jelení šperk

Poznejte originální jelení šperk, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky/photos_stream?tab=photos_albums

Krásný jelení šperk na krk

Krásný jelení šperk na krk, zdroj: http://www.jelenisperky.cz/

Jelení šperky jsou samy o sobě velmi zajímavé. Každý z nás se rád zdobí a chce mít svůj outfit co nejlépe sladěný nebo alespoň doplněný o nějaký ten úžasný módní doplněk, který jen tak někdo nemá. Jelínky jsou právě to pravé, čím si svůj šatník obohatíte a přeměníte ho za mimořádný.  A kdy jindy si pořídit jelena, než právě TEĎ, v zimě? Kdy sněhová plískanice bije do oken, schováváme se do teplých šál a čepic a přesto chceme zaujmout něčím originálním? Třeba i upoutat pohled své drahé polovičky u teplého svařeného vína, něčím nevšedním a stylovým. Jelení šperky jsou tu pro každou příležitost pro volný čas, společenskou událost i jen tak pro radost. Doplňte svůj outfit Jelením šperkem a běžný den se promění za den jako z pohádky. Pochvaly i usměvavým pohledům jen tak neuniknete.

I na ples buďte parádní s jelením šperkem

I na ples buďte parádní s jelením šperkem, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

edinečný přívěšek jelínka

Jedinečný přívěšek jelínka, zdroj: www.jelenisperky.cz

„S jelenem vstříc zimnímu dobrodružství“

Zima je v plném proudu a s ní jsou tu i úžasné jelení šperky. Zimní kolekce nabízí jedinečné jelínky v zimních nebo vánočních barvách jako je bílá, červená a zlatá. Jsou posety kamínky, flitry ale i korálky. Krásně je můžete sladit k zimní čepici či šále nebo doplnit svůj svetřík o nevšední brož. Svůj účes oživte o jelení sponku nebo si jelínka připněte na svojí oblíbenou kabelku, noste ho jako amulet pro štěstí na přívěsku, kde svého jelena budete mít každý den na očích pro radost. Meze se jelením šperkům nekladou, protože je každý kousek jedinečný. Tak i vy buďte s jeleními šperky osobitý.

Zimní kolekce jelínků

Zimní kolekce jelínků, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Jelení brož v červené barvě

Jelení brož v červené barvě, zdroj: www.jelenisperky.cz

Oblékněte se do zimy a nezapomeňte na jelena

Oblékněte se do zimy a nezapomeňte na jelena, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Stylově do zimy - jelení šperk

Stylově do zimy – jelení šperk, zdroj: www.jelenisperky.cz

„Jelentýn – tak trochu jiný Valentýn“

Svátek všech zamilovaných se blíží a s ním i „Jelentýn“, den, kdy je nejvyšší čas se řádně vybavit o neokatelné jelení šperky. S láskou vzniklo nové stádečko jelentýnských šperků, kde se střídají zamilované motivy srdíček nejen v červených, ale i v pastelových barvách, doplněny o třpytivé komponenty. S náušnicemi Šípek a Srdcenka rozhodně nešlápnete vedle, a této nové kolekci v rámci dne všech zamilovaných jen tak prostě neodoláte.

Jelentýnská kolekce

Jelentýnská kolekce, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Valentýnské jelení náušnice

Valentýnské jelení náušnice, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Jelení brož se srdíčky a kytičkami

Jelení brož se srdíčky a kytičkami, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Něžná krása v podobě jeleních šperků

Něžná krása v podobě jeleních šperků, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Doplňte svůj outfit o jelení šperky

Doplňte svůj outfit o jelení šperky, zdroj: www.facebook.com/jelenisperky

Pokud i vám padly do oka některé kousky krásných jeleních šperků, lze si je objednat na stránkách www.jelenisperky.cz, kde si můžete z webové galerie nebo e-shopu vybrat ty své nebo si nechat vyrobit přímo na zakázku jelínka podle vlastního přání.

Jelínek jako čelenka

Jelínek jako čelenka, zdroj: www.jelenisperky.cz

Úžasné náušnice s bílým jelenem

Úžasné náušnice s bílým jelenem, zdroj: www.jelenisperky.cz

Jelení šperky jsou moderní a stylové! A pokud stále váháte, čím svůj každodenní outfit rozzáříte, dlouho neváhejte a pořiďte si krásného jelínka pro štěstí.

· · ·

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *