Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Líbí se vám piercing a nemáte na něho odvahu? Zkuste FAKE!

Spoustě lidí se líbí piercingy, tunely a náušnice všude možně po těle, ale nemají na to odvahu a proto to nechtějí riskovat, kdyby jim to náhodou neslušelo a zbytečně by za to zaplatili vysokou cenu, jak peněžní tak bolestnou.

A opět zde zasáhla prozřetelnost návrhářů šperků! Vymysleli šperky a piercingy, které jsou „fejkové“ (nepravé) a které si může koupit každý a jednoduše tak vyzkoušet, jestli mu ten onen piercing nebo náušnice bude slušet. Geniální že?

falešný piercing

Falešný septum – piercing do nosu vás ušetří bolesti i zbytečně velkých výdajů! Zdroj: www.shopdixi.com

Falešný piercing

Samozřejmě že už to dávno není novinka, ale někteří lidé o ni stále neví a platí za propíchání kůže nehorázné částky jen proto, aby pak zjistili, že to prostě není nic pro ně. Svůj první piercing jsem si nechala píchnout ve 14 letech a bylo to do pupíku. Od té doby jsem naštěstí o žádném jiném místě k propíchnutí nepřemýšlela, až do teď, kdy mě láká septum (specifické místo pro piercing do nosu) a nebo velké plugy/tunely do uší. Jak to ale udělat, když roztahování uší se musí dělat pomalu a trvá několik měsíců nebo dokonce let? Než si do uší narvete plug o průměru 1,5 cm můžete si na to počkat až 7 let a i víc. Záleží na elastičnosti vaší kůže a nebo na vašem chtíči podstupovat tuto bolest. Proto se na trhu objevily „fake“ plugy, piercingy a všechny tady ty věcičky, které vás nestojí ani bolest, ani příliš mnoho peněz. A hádejte co? Vypadají naprosto reálně a úžasně!

falešný piercing do nosu

Kupte si falešný piercing ať víte, jestli vám bude slušet nebo ne. Zdroj: www.theacaciaclark.blog.cz

Plugy do ucha

Pokud jste jeden z těch lidí, co chce plugy v uších ale nechce se mu čekat na jejich roztažení nebo podstupovat tu bolest a nebo chce prostě jen plugy hned, je tu pro vás možnost šrubovacích plugů, které jsou nerozeznatelné od reálných (liší se pouze ve velikosti, jsou dostupné pouze do 14 mm, větší do ucha nedáte, protože se vám lalůček není schopen natáhnout). Jsou stylové a rozhodně kvůli nim nemusíte trpět.

falešný plug do ucha ženy

Falešné plugy jsou většinou na zašrubování a liší se pouze velikostí. Zdroj: www.instagram.com/ina_cano

Spirálový roztahovák

Spirálový roztahovák vypadá docela nevinně, ale nenechte se mýlit. I tahle potvůrka vás potrápí na hodně dlouhou dobu, a než se vám ucho přizpůsobí na velikost, která se vám líbí, počkáte si na to pěknou dobu (pokud nejste ovšem jedni z těch extrémistů, co si to narvou do ucha za týden a pak trpí velkými bolestmi). Musím uznat, že i mě tenhle doplněk chytl, ale co pak, když si projdu procesem roztahování a za pár let mě omrzí? A už nebudu chtít? Právě proto jsou tu i fake roztahováky!

falešný roztahovák do ucha spirála

Falešný roztahovák je k nerozeznání od toho opravdového, dlouhé měsíce či roky roztahování vyměňte za tuto pohodlnou variantu. Zdroj: www.aliexpress.com

Fake piercing

Jestliže jste  v poslední době potkali víc slečen a dívek s piercingem v nose než obvykle, pak si můžete být jistí, že polovina z nich ho má jen „dočasně“. Když jsem o piercingu do nosu uvažovala já, přemýšlela jsem stejně a koupila si pro jistotu jeden fake, abych zjistila, jak mi bude slušet a jestli si ho vůbec nechám píchnout na stálo. Opravdu se tato investice vyplatila a já si tak můžu být jistá, že když si ho někdy nechám píchnout, nebude to osudová chyba.

falešný piercing

Falešný piercing jsem si koupila na internetu a nemůžu si na něho vůbec ztěžovat. Zdroj: www.instagram.com/podesvovatereza

Někdy prostě máme jen období, kdy nás už náš starý vzhled nudí a potřebujeme změnu, většina žen to pak řeší změnou barvy vlasů (já tolik odvahy nemám, můj poslední pokus se nechat obarvit na zrzavo mi vydržel co té doby, než jsem usedla do židle kadeřnice-mojí kamarádky a když se mě znovu zeptala, jaký odstín to teda bude, v západu hrůzy jsem rychle řekla, že chci to, co obvykle a že žádnou zrzavou nechci!). Každopádně jinak jsem nakloněna mnoha jiným změnám, nechala jsem se tetovat a i když jsem říkala, že moje třetí tetování je moje poslední, tak jsem si dále ještě nechala udělat další 2 a za pár dní si jdu dodělávat rukáv. Každopádně pokud nemáte ani na tetování odvahu, doporučím vám si zakoupit si na internetu černou hennu (nebo přírodní, která je oranžovo-hnědá a rychleji se smyje). Hennou si pak můžete nechat nakreslit na tělo jakýkoliv motiv, který se za čas smyje a vy nemusíte doživotně litovat!

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *